EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Chaczor
#1866843
Witajcie. Jestem pierwszy raz na tym forum, mam nadzieję, że wybrałam dobre miejsce do napisania posta. Posiadam baterię smok stick x8 zakupioną dnia 10.05.18 roku (sprawdziłam na paragonie) więc nie jest to dawno temu. Sprawa wygląda tak, że jakiś czas temu było wszystko cacy, dopóki nie postanowiłam kupić nowej grzałki do atomizera od Ijust s. Wtedy "przymierzane" były 3 grzałki i żadna nie chciala się wkręcić, a sprzedawca powiedział, że gwint jest popsuty. No dobrze więc, wymieniłam gwint, przykrecilam grzalke i pali. Tylko, że on zaczął spalać te grzałki. Czekałam z pół h zanim go odpaliłam po nalaniu olejku i starałam się nie palić zbyt długo, a on i tak zjarał grzałki. Olejek się ciemno brązowy zrobił. Kupiłam do niego atomizer (do baterii) też smoka, takiego jak w zestawie powinien być, zjarał dwie grzałki mimo tego, że byłam ostrożna. Teraz jakiś problem przy ładowaniu jest, mryga jakby spięcie było jakieś, nie wiem. Co to może być i jak to naprawić?
By Krasnal45
#1866845
Podstawowa pętla synchronizacji fazy (PLL - Phase Locked Loop) składa się z
następujących bloków funkcjonalnych:
– detektora fazy,
– filtru pętli (filtr dolnoprzepustowy),
– generatora sterowanego napięciem (VCO – Voltage Controlled Oscillator) lub prądem
(CCO – Current Controlled Oscillator)
Detektor fazy jest układem, którego sygnał wyjściowy (np. prąd lub napięcie) jest
proporcjonalny do różnicy faz dwóch sygnałów doprowadzonych do jego wejść. Jeśli sygnały te
mają tą samą częstotliwość, to sygnał wyjściowy detektora będzie stały i zależny od przesunięcia
fazy pomiędzy jednym sygnałem a drugim. Jeśli częstotliwości sygnałów będą się nieco różnić, to
zależności fazowe pomiędzy nimi będą zmienne i zmieniać się będzie też sygnał wyjściowy.
W wyniku braku tejże synchronizacji występuje to właśnie mryganie diod.
Do reklamacji.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1866846
Mądrze pisze i fachowo. Zrozumiałem z tego tyle że do reklamacji.
Awatar użytkownika
By Cinmar
#1866847
O ile dobrze kojarzę zasilania zwyczajowo mają pół roku gwarancji. Możesz powalczyć o zwrot pieniędzy, dołożyć trochę i kupić coś normalnego.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.