EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By bulit73
#1866417
Ładniutka :lol:
By BezimiennyII
#1866435
Pamiętam, że kilka lat temu Sony nie zalecał ładowarek Nitecore do ładowania swoich ogniw. Podobno występowały jakieś awarie. Musisz odszukać jakieś informacje na ten temat. Nigdy nie miałem ładowarki tego producenta, więc z własnego doświadczenia nic nie mogę powiedzieć.
Awatar użytkownika
By Cinmar
#1866436
Mam dokładnie ten sam model. LG HG2 ładuje pięknie, czego chcieć więcej? :D
Awatar użytkownika
By PucH2
#1866437
Za te pieniądze można mieć już z lcd i funkcją ilości wtłaczanego mah w ogniwo.
By WiecznyStudent
#1866440
Ta wystarczy... Chociaż możesz kupić nawet od Nitecore model D2 posiadam taką i uzywam ją od dobrych kilku sporo aku. mi naładowała, nie ma z nią problemów. A to że Sony coś kiedyś mówił/pisał nigdy o tym nie słyszałem, sam ładowałem VTC5 i VTC6 i było super.
By WiecznyStudent
#1866443
Ta wystarczy... Chociaż możesz kupić nawet od Nitecore model D2 posiadam taką i uzywam ją od 4 lat, sporo aku. mi naładowała, nie ma z nią problemów. A to że Sony coś kiedyś mówił/pisał nigdy o tym nie słyszałem, sam ładowałem VTC5 i VTC6 i było super.
Awatar użytkownika
By Kanapix
#1866590
Ja mam 12 soniaków i jeszcze żadnego Nitecore D2 mi nie uszkodził :)
Awatar użytkownika
By LoCtoR
#1866593
Nitecore New i2 posiadam (to samo co i4 tylko na dwa aku). Sony VTC5 ładuje bez najmniejszych problemów, tak samo jak wszystkie inne ogniwa, których używam.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.