EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By Poziom
Hej,

Z żoną palimy analogi od bardzo dawna. Kiedyś zaczęliśmy palić e jednak były to początki i liquidem nasaczalo się wacik. Teraz widze, że poszło to bardzo do przodu i chcielibyśmy zamienić analogi na e-papierosy. Moja żona usilnie pali mentole w dużych ilościach ( paczka pęka na luzie). Ja palę trochę mniej. Jakies zestawy dla początkujących? Tylko nie jakiś shit, który wyrzucę po 3 dniach użytkowania. Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
By bulit73
A jaki budżet chcecie na to przeznaczyć?

Jak chcecie wapować? MTL czyli jak analogi usta-płuca, czy DL bezpośrednio do płuc?
By Poziom
Raczej jak analogi. A co do budżetu to chciałbym się zapoznać powiedzmy z 3 zestawami w różnych cenach i jakie mają zalety, wady, różnice. :)
Awatar użytkownika
By bulit73
Pewniakiem jest Istick Pico + Melo. Do tego dokupujesz grzałki 1,8 oma do Tritona. Dostępny w e-dymie, niestety tylko kolor Pink. Do tego dobrze mieć 2 sztuki ogniw 18650 i zewnętrzną ładowarkę z mikroprocesorem.
Ogniwa w dobrej cenie ma kolega z forum: re-sprzedam-wysoko-pr-dowe-sony-vtc5a-35a-2-6ah-16z-wysy-ka-max-8-t128063.html
A ładowarkę, tak się składa mam ja: kayfun-v5-mini-sxk-skyline-rta-coopervape-sigelei-50w-adowarka-nitecore-d2-t129501.html Niestety sprzedana.

Tu masz temat o Pico: istick-pico-75w-tc-kit-t105777.html
Ostatnio zmieniony 09 paź 2018, 22:13 przez bulit73, łącznie zmieniany 1 raz.
By Poziom
Jak najbardziej dla żony mogę się nad takim zestawem zastanowić, jednak dla mnie kolor różowy trochę nie bardzo pasuje :P może coś jeszcze?
Awatar użytkownika
By bulit73
Kolory były wszystkie, niestety jest to tak popularny a zarazem w tym przedziale cenowym , dobry zestaw, że nic się nie ostało.

Poczekaj jeszcze, pewnie ktoś się wypowie w temacie. Kręcę grzałki sam i sprzęty, które mam raczej na chwilę obecną nie do dostania w PL.

Możesz też sam poczytać: zakup-e-papierosa-f55.html Dużo jest podobnych tematów.
Awatar użytkownika
By bulit73
Nie zrażaj się kolorem Pico. Tu chodzi o to, byś odstawił analogi i sprzęt był w miarę niezawodny i wytrzymały. A taki właśnie jest ten zestaw.
Jeszcze podpowiedź. Jeżeli byś się zdecydował na zakup dla siebie i żony, to dobrze, żeby do zestawu były po 2 sztuki akumulatorów. Jeden w zasilaniu, drugi naładowany, zapasowy.
Zasilanie ma możliwość ładowania przez USB ale dla dobra aku, lepiej ładować je w ładowarce. Poza tym port USB jest najsłabszym ogniwem i często pada.
Awatar użytkownika
By DorotaM
bulit73 pisze:Nie zrażaj się kolorem Pico.

Zawsze też możesz dokupić do niego etui silikonowe. :wink:
By Poziom
No właśnie widziałem w innych postach etui czarne do pico i nawet spoko wygląda. Bardzo mocno przemyśle temat ale jak ktoś jeszcze ma coś do zaproponowania to byłbym wdzięczny.
By BobPL
Zestaw z nautilusem 2? Aspire zelos kit, bardzo fajny zestaw pod typowy MTL, ponoć jedne z najlepszych gotowych grzałek - BVC.
By Poziom
BobPL pisze:Zestaw z nautilusem 2? Aspire zelos kit, bardzo fajny zestaw pod typowy MTL, ponoć jedne z najlepszych gotowych grzałek - BVC.

No dobra a jak to ma się z baterią wbudowana? Ile ona pożyje? Czy lepiej inwestować w akumulatory?
Awatar użytkownika
By Krasnal45
Zawsze lepszą inwestycją będzie sprzęt na wymienne ogniwa i zewnętrzna ładowarka do nich.
Awatar użytkownika
By marki51
Tesla WYE 85W + nautilus 2 - lekkie, z dobrą elektroniką
By Poziom
Dzięki wszystkim za pomoc. W przyszłym tygodniu dam info na co się zdecydowałem, bo mam zabiegany tydzień gdyż otwieram własny biznes i troszkę czasu brakuje. Jeszcze raz dzięki :)
By BobPL
Krasnal45 pisze:Zawsze lepszą inwestycją będzie sprzęt na wymienne ogniwa i zewnętrzna ładowarka do nich.

Tak swoją drogą, aż tak rzadko zmieniacie sprzęty, że faktycznie odczuwacie obniżenie żywotności ogniw li-ion preinstalowanych w modach? Z czystej ciekawości pytam, nie chcę żadnej wojenki toczyć :D
Ciekawi mnie czy są instalowane ogniwa zbliżonej jakości do tych telefonicznych, które ładuję codziennie i w zasadzie przez okres żywotności telefonu (12-18 msc max) nie odczuwam spadku czasu pracy na preinstalowanym ogniwie - ciekawe czy to też ma zastosowanie do e-p.
Sorry za *SPAM*
Awatar użytkownika
By barror
BobPL pisze:Ciekawi mnie czy są instalowane ogniwa zbliżonej jakości do tych telefonicznych, które ładuję codziennie i w zasadzie przez okres żywotności telefonu (12-18 msc max) nie odczuwam spadku czasu pracy na preinstalowanym ogniwie - ciekawe czy to też ma zastosowanie do e-p.
Sorry za *SPAM*

Nie wiem jak z wbudowanymi, ale jak kupilem w grudniu samsungi 25r i uzywalem na zmiane 3 sztuki to mozna odczuc, ze juz dostaly w tylek i nie trzymaja tyle co wczeniej i trzeba je czesciej ladowac.
Jaki atomizer z USA

Mój brat jest aktualnie w Chicago i pomyślałem, źe[…]

wybór papierosa

hej jestem tu nowa :) Potrzebuję waszej pomocy a w[…]

Atomizer do snowwolf plus

Witam możecie polecić atomizer do snowwolfa plus d[…]

Problem z mocą olejku

Witam. Jestem pierwszy raz na tym forum i mam nadz[…]