EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By pdmax
#1870176
Moim zdaniem godna polecenia jest rowniez Syrenka 2 nie jest bardzo restrykcyjna jezeli chodzi o przeplyw powietrza jezeli chodzi o MTL-e kazdy dobierze cos dla siebie w przeciwienstwie do np.Berserkera tez na wlasne grzalki
By iluś
#1872491
Dostałem dziś Galaxies Mtl Rta , bajka , łatwy setup , zobaczymy rano w sumie ile wyleciało ale oglądałem różne filmiki nikt się nie skarżył na wycieki. Wchodzi na pico , 12 W i 0.8 ohm z ni 80 , chmurka miła , smak super , można się pobawić z ah chyba tylko galaxies ma takie możliwości , mam nadzieję że posłuży mi trochę.
Awatar użytkownika
By zuczek
#1873649
Galaxies MTL potrafi polać po zalewaniu liquidem, podczas dokręcania górnego cupa (efekt strzykawki). Aby tego uniknąć swojego tankuję po odkręceniu, od dołu, bezpośrednio do "bańki". Smak oddaje bardzo dobrze, baza daje duże możliwości i prostotę montowania grzałek. Bardzo fajny parownik.

Parowniki, które nie leją w żaden sposób i bardzo dobrze oddają smak: Hussar, Kayfun 5, Spica Pro, Skyline, Vapor Giant M5
By iluś
#1874856
Po jakiś 2 tygodniach użytkowania codziennie galaxies Mtl ze szkiełkiem 5ml mogę powiedzieć że ani kropelka mi nie wyciekła póki co , mam nadzieję że będzie tak dalej. Może za dużo liquidu , próbowałeś trochę mniej ? Napewno tak ale zawsze warto spytać . Super smak i setup banalny ,póki co wapuje na grzalkach które były w zestawie ni80 28 ga. Te 5 ml jest super przy średnicy 22.22 mm , idealnie miesci się na pico.
Awatar użytkownika
By zuczek
#1874868
Bo jak ktoś umie czytać a do tego ma jeszcze na czym czapkę nosić, to w ten czy inny sposób zawsze sobie poradzi !!! :beer:

P.S.: Ja już po tylu latach przestałem dopasowywać się do parowników, teraz wymagam, żeby parownik pasował do mnie. Kieszeń z tego powodu czasami boli ale co zrobić.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.