EPF
Shake and Vape
Awatar użytkownika
By LubaxD
Witam wszystkich.
W ten weekend e-dym dorzucił parę nowych marek premixów w tym Dainty's. Właśnie zamówiłem Dainty's Strawberry Cheescake, Dainty's Blueberry, Blackcurrant, Menthol oraz Dainty's Cherry Menthol . Miał juz ktoś styczność z tymi premixami ? Są warte swojej ceny ?
Zapraszam do dyskusji :)
By plastikk
Dainty's Strawberry Cheescake - wyparowała mi cała butla.Dobre-dużo sosu truskawkowego na serniku,nie zamula,nie niszczy stockowych grzłekn[bo ja taki stockowy waper].Polecam.
Awatar użytkownika
By TrusieK
Czy ktoś może jeszcze ma jakieś doświadczenia z tymi premixami? Szczególnie Heisenberg mnie interesuje.
By dawido77
Właśnie zakupiłem szarlotke, sernik truskawkowy i ciasto bananowe jak się zabiorę za przebranie parownika to postaram się coś naskrobać. (Chyba, że z lenistwa pójdą do szuflady :lol: )
By dawido77
Kurde napisałem wypracowanie i nie wysłało tylko usunęło... To napisze w skrócie sernik super lekki nie jest mdły. Mocna truskawka złagodzona ciastkiem. Napewno nie ma to nic wspólnego z new york cheescake z capelli ani z TPA

Szarlotka lepsza niz virtus zdecydowanie. Prażone jabłka z cynamonem na kruchym cieście. Czuć świąteczny nastrój bardziej intensywny od sernika ale nie gryzie nie wali chemia.

Obydwa wzmocnione do 3mg i testowane na wotofo recurve

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
By dawido77
Aktualizacja po dwóch dniach, strawberry cheescake zawiera słodzik i jest to odczuwalne, jeśli ktoś nie lubi tego słodkiego smaku który pozostaje w ustach to nie polecam :D apple pie po jakimś czasie traci swój urok szybko sie do kiego przyzwyczailem i truskawka leci cały czas i jest dobrze(lubie słodzik).

By kasia_lewy
dawido77 pisze:Aktualizacja po dwóch dniach, strawberry cheescake zawiera słodzik i jest to odczuwalne, jeśli ktoś nie lubi tego słodkiego smaku który pozostaje w ustach to nie polecam :D apple pie po jakimś czasie traci swój urok szybko sie do kiego przyzwyczailem i truskawka leci cały czas i jest dobrze(lubie słodzik).

widzę, że serniczek jest najbardziej popularny. Bardzo gładko mi wchodził:) nawet zbyt szybko...
By dawido77
kasia_lewy pisze:
dawido77 pisze:Aktualizacja po dwóch dniach, strawberry cheescake zawiera słodzik i jest to odczuwalne, jeśli ktoś nie lubi tego słodkiego smaku który pozostaje w ustach to nie polecam :D apple pie po jakimś czasie traci swój urok szybko sie do kiego przyzwyczailem i truskawka leci cały czas i jest dobrze(lubie słodzik).

widzę, że serniczek jest najbardziej popularny. Bardzo gładko mi wchodził:) nawet zbyt szybko...
Sernik jest fajny chociaż jak dla mnie z sernikiem nie ma wiele wspólnego, według mnie chyba najlepszy płyn z tej serii jeśli chodzi o smaki deserowe, Ale ogólnie szału jakiegoś na mnie to nie zrobiło. Raczej to jednorazowe spotkanie chociaż kto wie ;)

Hej, czego byście mi nie polecili (¬_¬) w kwestii […]

Najmniej aromatyzowane Premixy

Witajcie, Od jakiegoś czasu zauważam, że większoś[…]

E-papieros, a uczucie ciężkości w płucach.

Cześć, Od 2 tygodni mam pierwszego moda z subohmo[…]

Od Administracji: Tu się witam i tylko tu :) […]