EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By NoFe4R
#1864249
Witam, mam takowy problem, iż od wczorajszego dnia, na ekranie draga voopoo om'y nie pokazują mi tyle, ile naprawdę jest na grzale, wcześniej działał bez zarzutów, natomiast gdy wczoraj dokręciłem grzałkę 0,4Ω om, na ekranie pokazała się ilość 0,42Ω , przy grzałce 0,12Ω początkowo wskaźnik pokazywał 0,14Ω natomiast po ponownym dokręceniu dokładnie, wynik wynosił 0,13Ω to nadal nie jest tyle, ile powinien wskazywać, przy wcześniejszym używaniu, tak jak napisałem, wszystko było jak należy, przy wkręceniu innego tfv12 princ'a z grzałką 0,17Ω, wynik pokazywał 0,18Ω
Pytanie czy jest pewna granica błędu ~0,01Ω czy po prostu jest coś źle przestawione w moim dragu ?? Przy każdej innej grzale wynik pokazywał z pełną dokładnością, tylko tak jak napisałem, wszystko do momentu ze wczoraj, kiedy to wkręciłem grzałkę 0,4Ω (nie nową).

Druga sprawa to dokręcanie do końca parownika z tfv12 prince, gdy grzałkę dokręcę do końca do (base) spodu, wtedy widnieje trochę luzu między grzałką a górną przykrywką (top cap), tak jakby po prostu nie była do końca dokręcona i moje pytanie brzmi następująco, czemu nie mogę dokręcić maksymalnie do końca grzałki do górnej części, kiedy dokręcę do końca dolną, tfv12 prince kupowałem nowego tydzień temu, od fabrycznego zakupu nie były wymieniane ani gumki ani szkiełko, jedynie grzałka, która była wraz z zestawem.
Wygląda to podobnie jak na zdjęciu, gdy dół dokręcę max do grzałki wtedy trochę więcej widnieje tego luzu Obrazek
Rozumiem że w tym przypadku tak po prostu jest, czy mam połowicznie dokręcać góre i dół na równi?? Pytam bo po prostu nie wiem czy przez ten "luz" nie będzie uciekał olej lub dostawało się powietrze, i w drugą strone, gdybym dokręcił maksymalnie górną część atomizera z grzałką, a dół dokręcił na tyle ile będę w stanie.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.