EPF
Shake and Vape - płyny do zmieszania z bazą nikotynową lub bez nikotyny.
Awatar użytkownika
By Kanapix
#1863796
Uzależnisz sie od samej czynności. Do tego stopnia, że jak nie pociągniesz to będziesz chodził po ścianach. Niestety, ale tak to działa.
By Powikos
#1863797
xan pisze:A czemu ludzie uzalezniaja sie od cukru ? frytek itp ? :lol:


Bo od wszystkiego można się uzależnić, ale idąc tym tokiem myślenia dojdziemy do wniosku iż najlepiej niczego nie próbować bo można uzależnić się od wszystkiego (chociażby cukru i frytek).
Awatar użytkownika
By Kanapix
#1863798
Rób sobie co chcesz, my też mieliśmy siano w głowie w twoim wieku i byliśmy najmądrzejsi. Tylko jak już będziesz uzależniony i policzysz kiedyś, ile kasy i ile zdrowia przepuściłeś z dymem, to wspomnij nas i pokiwaj głową, że jednak kurła mieliśmy rację. Zdrówka i szerokości.
By Powikos
#1863799
Kanapix pisze:Uzależnisz sie od samej czynności. Do tego stopnia, że jak nie pociągniesz to będziesz chodził po ścianach. Niestety, ale tak to działa.


Wiadomo, że jeśli będę przesadzał to w końcu się uzależnię bo powtarzając różne czynności wiele razy można się od nich uzależnić, ale nie widzę scenariusza w którym jeśli będę palił raz na tydzień/dwa po 10-20min mógłbym dojść do stopnia w którym będę biegał po ścianach szczególnie gdy nie "wciągam" substancji wydzielających dopaminę od których rzeczywiście można się uzależnić.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1863801
Do piekła za to nie pójdę :lol:
Masz post1863379.html#p1863379 Najlepiej zacznij od ostatniej strony.
By Krasnal45
#1863802
Wiesz, alkoholicy też tak to sobie tłumaczą.
- setka na dzień, to nie nałóg, przecież więcej nie piję. :mrgreen:
By Powikos
#1863803
Krasnal45 pisze:Wiesz, alkoholicy też tak to sobie tłumaczą.
- setka na dzień, to nie nałóg, przecież więcej nie piję. :mrgreen:


Wiadomo tyle, że statystycznie setka na dzień to dużo. Sesja z epapierosem raz w tygodniu to stosunkowo mało.
By Krasnal45
#1863805
Powikos pisze:Wiadomo tyle, że statystycznie setka na dzień to dużo.

Powiedz to alkoholikowi, nie mnie :mrgreen:
By Powikos
#1863806
Krasnal45 pisze:
Powikos pisze:Wiadomo tyle, że statystycznie setka na dzień to dużo.

Powiedz to alkoholikowi, nie mnie :mrgreen:

Alkohol zawiera etanol czyli substancje uzależniającą ;) Premiksy z bazą zero już nie :)
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1863814
Jakie argumenty? Już wybrałeś wyrok. Widziałeś aby normalnie ludzie wchłaniali glikol i glicerynę na własne życzenie? Wapowanie jest tak zwanym mniej szkodliwym zamiennikiem dla zwykłych papierosów. To jest alternatywa dla nałogowców. Jeśli uważasz że jest inaczej to poczęstuj tym glikolem i gliceryną swoich rodziców. A jak urodzi ci się potomstwo, to wraz z mlekiem matki też daj dziecku ( będzie mu pewnie smakowało ). Zastanów się czy to mądre. Ale co ja tam wiem, ja nie mam 18-tu lat.
By Powikos
#1863832
Gabriel pisze:Jakie argumenty? Już wybrałeś wyrok. Widziałeś aby normalnie ludzie wchłaniali glikol i glicerynę na własne życzenie? Wapowanie jest tak zwanym mniej szkodliwym zamiennikiem dla zwykłych papierosów. To jest alternatywa dla nałogowców. Jeśli uważasz że jest inaczej to poczęstuj tym glikolem i gliceryną swoich rodziców. A jak urodzi ci się potomstwo, to wraz z mlekiem matki też daj dziecku ( będzie mu pewnie smakowało ). Zastanów się czy to mądre. Ale co ja tam wiem, ja nie mam 18-tu lat.


No tak się składa, że chętnie bym ich poczęstował. Gliceryna (Glicerol, różnica to tylko nazwa) stosowany jest powszechnie w czekoladach, produktach kakaowych, suszonych owocach i gumach do żucia.
Składnikiem niepożądanym może być tu jednak Glikol, ale nadal nie powoduje on uzależnienia. Stosowany jest w gotowych sałatkach, daniach, ciastkach oraz czasami w płynach do płukania ust.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1863834
@Powikos dostałeś namiary na swoje orzeźwiajace, więc nie musisz się już licytować :wink:
Dobranoc *BYE*
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1863836
Zgadza się. Ale je zjadasz a nie wdychasz do płuc i to o wiele w większej ilości. Cholerka ale Ty masz beznadziejne argumenty. Idź już spać, bo dla mnie to możesz nawet wdychać opary palonej gumy. Za parę lat zmądrzejesz ( albo i nie ). Dobranoc Filozofie.
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1863837
Powikos, ok a teraz dodaj do tego odruch behawioralny i poczucie braku. Sam odruch z czasem nie będzie Ci już wystarczał, będziesz szukał czegoś więcej, czego? No właśnie.
My to coś ( analogi, głód nikotynowy, przyzwyczajenie, uzależnienie) mamy już za sobą, poznaliśmy to już na wylot i teraz próbujemy od tego odejść.
Ty wręcz przeciwnie, jesteś na samym początku tej drogi. Na własną prośbę i z tego co widzę świadomie się na nią kierujesz.
Ale jak napisałeś, jesteś dorosły, przynajmniej rocznikowo, więc...
Czytaj forum, może sam znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie, nie oczekuj jednak od nas wylewnej pomocy w tym czego nie popieramy. :roll:
By Powikos
#1863838
Nigdzie się nie licytuję :b Po prostu lubię wymieniać się argumentami. Przynajmniej Gabriel daje jakieś sensowne :) Reszta zamiast rozjaśnić bardziej problem po prostu wytyka błąd (co też rozumiem, ale argumenty trafiają bardziej). Dzięki za rozmowę ;) Branoc!
By Krasnal45
#1863840
@Powikos
Widzę, że z jednej strony jesteś mądrym i rozsądnym człowiekiem, a z drugiej, wybacz określenie, głupim i beznadziejnym. Bez urazy.
Ja i większość nas tutaj, chętnie pomoże każdemu nałogowemu palaczowi jeżeli takiej pomocy oczekuje i potrzebuje. Ty tej pomocy nie potrzebujesz (na razie), więc raczej tutaj na nią nie licz. Mimo wszystko wierzę w Ciebie.
By Powikos
#1863841
DorotaM pisze:Powikos, ok a teraz dodaj do tego odruch behawioralny i poczucie braku. Sam odruch z czasem nie będzie Ci już wystarczał, będziesz szukał czegoś więcej, czego? No właśnie.
My to coś ( analogi, głód nikotynowy, przyzwyczajenie, uzależnienie) mamy już za sobą, poznaliśmy to już na wylot i teraz próbujemy od tego odejść.
Ty wręcz przeciwnie, jesteś na samym początku tej drogi. Na własną prośbę i z tego co widzę świadomie się na nią kierujesz.
Ale jak napisałeś, jesteś dorosły, przynajmniej rocznikowo, więc...
Czytaj forum, może sam znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie, nie oczekuj jednak od nas wylewnej pomocy w tym czego nie popieramy. :roll:


Czy gliceryna lub glikol może doprowadzić do szukania czegoś więcej ? Czy może wystąpić głód nikotynowy podczas gdy nikotyny brak ? - dwa pytania zostawiam z czystej ciekawości bo nie jestem ani filozofem jak mnie to Gabriel nazwał ani Ekspertem w tej dziedzinie a ty wydajesz się obeznana :) Jutro spróbuję odpowiedzieć. Branoc ;)
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1863843
Glikol i gliceryna Cię nie uzależnią, ok. Ale co do odruchu o którym wspomniałam? Co gdy do niego dojdzie właśnie to uczucie znużenia smakami, znudzenia sprzętem, braku satysfakcji z tego wapowania jaka towarzyszyła temu na początku i poczucia niedosytu jakiś mocniejszych doznań?
Malutki dodatek nikotyny, oczekiwanie na jakieś zdziwienie, kop, chęć uzyskania większych wrażeń...
Pomyśl o tym, bo widać, że myśleć potrafisz. :wink:
By gourmet
#1863891
Napiszę Tobie, co oznacza nałóg w praktyce. Przed każdym wyjściem sprawdzasz ile masz płynu i prądu, najczęściej kończy się zabraniem dodatkowej buteleczki i akumulatorka. Często ładujesz to do kieszeni spodni, niedokręciłeś albo usiadłeś - masz plamę na spodniach budzącą dość śmieszne skojarzenia w miejscu hmm... dość wstydliwym. Dłuższy wyjazd to więcej szpeju do zabrania. Nie daj Boże wyjazd survivalowy bez dostępu do prądu. Chcesz lecieć samolotem - pakujesz buteleczki w torebki i zajmujesz cenne miejsce w bagażu. Wapujesz w aucie - częściej niż normalnie czeka Cię czyszczenie szyb.
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1863892
ludzie czytaliście jego post? Pisze że sie w to wkręcił,on nie zamierza on już to robi więc dajcie spokój z tymi radami bo gostek wogóle ich nie chce,czeka tylko na odpowiedź i zniknie szybciej niż rakieta.
Orzeżwiajacy premix - stoisz pod prysznicem i puszczasz lodowatą wodę jednocześnie wapując zerówki
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.