EPF
By TajemnikTV
#1862819
Doberek wszystkim wapującym! *SMOKEKING*
Chciałbym się dowiedzieć nieco więcej o używaniu aromatów spożywczych do robienia własnych liquidów. Otóż pracuję w firmie, która dostarcza wszelkiej maści dodatki do ciast, chlebów, pieczenia itd.
I wpadłem na (tak mi się wydaje) dosyć ciekawy pomysł, coby użyć jakichś aromatów do liquidu. Jedyne koncentraty jakie miałem były od Inawery, Capella Flavours i Perfuermer's Apprentice.
Na wszystkich jest nalepka że służą do wykonywania własnych kompozycji płynów do uzupełniania epetów. Często dostajemy próbki w mniejszych buteleczkach i jak klienci nie są nimi zainteresowani to je sobie zabieramy. No ale nie stricte o tym.
Czy takie coś by w ogóle wypaliło? Jak by było ze sprzętem, grzałki szybko by szły do kosza? No i jaka jest tak właściwie różnica między aromatami do efajek a spożywczymi?
Pozdrawiam :)
By BezimiennyII
#1862822
Aromaty do liquidów to aromaty spożywcze. Jeżeli są zrobione na glikolu to wszystko w porządku. Natomiast z tego co spotkałem to istnieją aromaty spożywcze ( stricte do ciast ) na oleju. Takie się nie nadają. Sam robię część samogonów na aromatach do dodawania przy produkcji alkoholu, których mój teść ma setki. Niektóre z nich są lepsze niż popularne aromaty ze sklepów waperskich.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1862823
W waperstwie używa się tylko aromatów spożywczych. Większość firm to tylko brandy i kompozycje kilku/nastu aromatów spożywczych. Wybieraj tylko te gdzie nośnikiem jest PG lub spirytus.
Konkretny sprzęt

Witam wszystkich. Od jakiegoś czasu przeżuciem si[…]

Długo zbierałem się do zrobienia czegoś po Perunie[…]

Blokada

Witam mam tesle 220w i górę tfv16 i mam pytanie cz[…]

eVic Primo Mini 80W TC VW

Nowa odsłona Evic mini dostępny będzie w kilku ko[…]