EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Serectiv
#1861877
Hej. Co robie źle że podczas zalania zbiorniczka dużo liquidu wylatuje przez air flow z creeda ? Za mało waty, czy wata jest źle ułożona ? Znajdzie sie tu ktoś kto posiada creeda i będzie wiedział jak dobrze to zrobić... ? Pozdrawiam
By skaecik
#1862347
Pewnie jednocześnie za mało i żle ułożona wata. Pokaż foto setupu. Poza tym, w nowoczesnych parownikach warto zamykać dopływ powietrza i liquidu, i czasem czary powyprawiać ;)

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By TorgarN
#1863246
Nie znalazłem tematu, więc pytanie - czy w PL gdzieś dostanę Creeda? Czy póki co jedynie Azja?
By Nedwed
#1867066
Nie kupuj Creeda. Ja żałuję.. Nie daje rady ten baniak z transportem liquidu a próbowałem już cuda. Bober co chwilę. Fakt że jaram za dużo, ale Ammit daje na luzie radę i przy nim zostaję. Creeda kupiłem tylko ze względu ma wygląd lecz się mega zawiodłem. Ammit !!!
Awatar użytkownika
By VaperZKlasą
#1867083
zmien liquid. creed sciaga od 60/40 i w gore. creed nie wybacza pomylek, musisz dopasowac grzalki<3/4> zwoje maks, i idealnie dobrac wate <muji najlepsza do niego>

chybaaaa ze nie znasz sie na tym to zakoncz rta i przejdz na typiczne tanki typu smok
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1867086
Co wy piszecie?
Creed nie wybacza pomyłek?
Przecież to wzór suchości... Watę wkładamy byle jak i nic się nie poci, a liquidy 75vg targa bez problemu....
Najważniejsze (jak w każdym parowniku), żeby nośnik nie leżał na AH i tyle....
By Krasnal45
#1867089
Cóż, jak w każdej dziedzinie życia, waperzy również dzielą się na użytkowników i użyszkodników. Szkoda tylko, że ci drudzy zabierają głos nie tam, gdzie powinni...
By SirKordian
#1901946
Krasnal45 pisze:Cóż, jak w każdej dziedzinie życia, waperzy również dzielą się na użytkowników i użyszkodników. Szkoda tylko, że ci drudzy zabierają głos nie tam, gdzie powinni...


Którą wypowiedź masz na myśli. Rozważam ten parownik i widziałem same dobre opinie.
By Krasnal45
#1901948
@SirKordian
Nie spotkałem jeszcze parownika, który by ot tak sobie ciekł. A jeżeli mi któryś ciekł, to wina zawsze leżała po mojej stronie.

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.