EPF
Dział o bazach (PG/VG), shotach i solach.
By nalogowiec
#1861066
Jak w temacie :)
Kończą się zapasy niestety, od dawna nie interesowałem się tematem i teraz widzę że jest problem.
W "najlepszym sklepie" dowiedziałem się o "premixach" i "shotach" ... rozumiem że te "shoty" to właśnie jedyna obecna forma nikotyny (z powodów ekonomicznych nie biorę pod uwagę gotowych płynów za 10zl+ za 10ml). Oferta 2.60/3.60 za 10ml 18mg "shota" ... po zabawie z kalkulatorem wychodzi: "Otrzymasz 50 ml liquidu o mocy 3.6 mg/ml" z jednego "shota". No jeszcze tak tragicznie to nie wygląda jeśli zejdę z obecnej 12ki :? ...

Więc teraz pytanie, gdzie w Poznaniu można najtaniej zaopatrzyć się w większą ilość pewnego/sprawdzonego płynu z jak największym stężeniem nikotyny (z tego co mi powiedziano w sklepie max to obecnie 20mg nikotyny na 10ml). Może jakaś hurtownia stacjonarnie? Najważniejsza oczywiście jest jak najniższa cena :)

P.S.: Oczywiście nie chodzi o polecanie a bardziej przestrogę gdzie nie powinienem zaglądać w w/w temacie żeby nie stracić duszy czy czego tam się ustawodawca obawia w trosce o moją doczesność!

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.