EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By monek93
#1860106
Witam mam taki problem z boxem gdyż miałem lekkie zwarcie i box działa podpiety do pc kanał od baterii+ działa lecz-skacze jak to naprawić?
By monek93
#1860121
chodzi o to ze na minusie jak box jest podpięty pod usb to mi skacze procentowo a na plusie baterie mi normalnie ładuje.

i pytanie jest takie jak naprawić minus żeby normalnie ładował ? ewentualnie jak go rozebrać na części pierwsze ?
By Krasnal45
#1860122
Pominę fakt, że nadal używasz twarzoksiązkowo-gimbazjańskiego języka a tego Regulamin Forum nie przewiduje, ale twój opis usterki jest już kompletnie niezrozumiały chyba nie tylko dla mnie :zakrecony minus skacze, plus nie skacze...... może zrób zdjęcie, albo narysuj :mrgreen:
Awatar użytkownika
By kangaroo
#1860123
monek93 pisze:chodzi o to ze na minusie jak box jest podpięty pod usb to mi skacze procentowo a na plusie baterie mi normalnie ładuje.

i pytanie jest takie jak naprawić minus żeby normalnie ładował ? ewentualnie jak go rozebrać na części pierwsze ?

Po prostu kup ładowarkę a nie niszcz moda ładowaniem przez usb
Awatar użytkownika
By PucH2
#1860124
Ja tam wszystko rozumiem. Jak minus skacze to plus też się nauczy. Razem raźniej się będą ładować :lol:
By dexnoxtious
#1860126
Mam taki przypadek językowy blisko, spróbuję przetłumaczyć. W slocie na baterie na którym widnieje minus akumulator się źle ładuje, napięcie skacze i box pokazuje dziwne rzeczy. Było spiecie, zapewne w trakcie ładowania był w użytku albo akumulator wypadł.
Wydaje mi się że o to chodziło. Naprawa jest prosta, kup ładowarkę.
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1860135
dexnoxtious pisze:... spróbuję przetłumaczyć. W slocie na baterie na którym widnieje minus akumulator się źle ładuje, napięcie skacze i box pokazuje dziwne rzeczy. ...............
Naprawa jest prosta, kup ładowarkę.


Ta ta ta tam! *1st*
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.