EPF
Akumulatory stosowane w e-papierosach.
By Ciekawski???
#1858789
Witam wszystkich forumowiczów . Zwracam się do Was z pytaniem który z dostępnych obecnie na polskim rynku akumulatorów 18500 jest godny polecenia i będę miał pewność że kupuje produkt zgodny ze specyfikacją a nie kota w worku .


Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
By Krasnal45
#1858797
Zbyt wielkiego wyboru w 18500 na rynku nie ma, a i z dostępnością ciężko. Szukaj coś z Sanyo albo AW. Ważne, żeby były wysokoprądowe.

P.S. Z AW były podróby, ale działały dość dobrze. Sam używałem.
By Ciekawski???
#1858798
A co myślisz o akumulatorach Keeppower , specyfikację mają obiecującą ale czy nie jest ona przekłamana ?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
By Krasnal45
#1858799
O widzisz, zapomniałem o nich. Tylko weź pod uwagę, że mają minimalnie większe gabaryty niż standard. Nie do każdego zasilania wchodzą.
By Ciekawski???
#1858801
Okej , dzięki za pomoc przynajmniej wiem które akumulatorki brać pod uwagę

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
By Ciekawski???
#1858802
Okej , dzięki za pomoc przynajmniej wiem które akumulatorki brać pod uwagę

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
By BezimiennyII
#1858805
Keepower'y z tego co pamiętam to były robione przez Sanyo. Bardzo dobre ogniwa, mam jeszcze ze 2 sztuki i nawet dają radę. Jak napisał wyżej Krasnal , problem jest z ich wymiarami. Nie mierzyłem, ale na moje oko mają 18,3 - 18,5 mm średnicy. Pamiętam, że do którejś rurki nie chciały mi wejść. Winę za to ponosi koszulka ogniwa - jest wyjątkowo gruba. W moim przypadku wystarczyło ją wymienić. Niestety, teraz może być już bardzo ciężko z koszulkami 18500, chyba trzeba docinać.
AW używałem i używam co prawda 18350, ale w mojej ocenie to mają jedne z najlepszych ogniw.
By Ciekawski???
#1858806
Szukam akumulatora do rurki JGM , zaryzykuje chyba kupno Keeppowera najwyżej tak jak Ty zmienię koszulki jeśli w standardowej nie będzie się mieścić

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
By BezimiennyII
#1858807
Najwyżej weź suwmiarkę i zmierz jaka jest średnica komory z rurce. Będziesz wiedział czy od razu kupować koszulki :)
By scaolin
#1858835
Ciekawski??? pisze:Witam wszystkich forumowiczów . Zwracam się do Was z pytaniem który z dostępnych obecnie na polskim rynku akumulatorów 18500 jest godny polecenia i będę miał pewność że kupuje produkt zgodny ze specyfikacją a nie kota w worku .


Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
LG HG2 mają cienkie koszulki i wydają sie być dobrymi bateriami. Używam juz chwilę i poki co wszystko gra

Wysłane z P10 Lite przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1858836
@scaolin Ty czytasz, czy piszesz oby pisać.

Przerabiałeś LG HG2 na 18500? Jakby coś to mam 26650 do przerobienia na 2x 18500.
Ostatnio zmieniony 06 sie 2018, 21:14 przez SuwMar, łącznie zmieniany 2 razy.
By Krasnal45
#1858837
scaolin pisze:LG HG2 mają cienkie koszulki i wydają sie być dobrymi bateriami. Używam juz chwilę i poki co wszystko gra

LG HG2 przyjacielu, to 18650. Dorośli ludzie tutaj rozmawiają o 18500 :mrgreen:
Parcie na bazarek? :mrgreen:
By Dzwonu
#1858850
Śmieszni jesteście, koleś się pomylił, a wy od razu, że parcie na bazarek, o rany.
By scaolin
#1858858
Dzwonu pisze:Śmieszni jesteście, koleś się pomylił, a wy od razu, że parcie na bazarek, o rany.
Dokładnie pisałem kilka rzeczy na raz i tak wyszło, że nie doczytałem

Wysłane z P10 Lite przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1858877
Dzwonu pisze:Śmieszni jesteście, koleś się pomylił, a wy od razu, że parcie na bazarek, o rany.

Plus jest taki, że nie jest w patrolu rozminowania lub nie jest pilotem.
scaolin pisze:Dokładnie pisałem kilka rzeczy na raz i tak wyszło, że nie doczytałem

Tutaj dobrze, że to nie jest jakaś decyzja, która mogłaby dotknąć większą grupę ludzi.
By scaolin
#1859451
SuwMar pisze:
Dzwonu pisze:Śmieszni jesteście, koleś się pomylił, a wy od razu, że parcie na bazarek, o rany.

Plus jest taki, że nie jest w patrolu rozminowania lub nie jest pilotem.
scaolin pisze:Dokładnie pisałem kilka rzeczy na raz i tak wyszło, że nie doczytałem

Tutaj dobrze, że to nie jest jakaś decyzja, która mogłaby dotknąć większą grupę ludzi.
W patrolu rozminowania myśli się i sprawdza kilka-kilkanaście razy. Porównanie nijak na się do tematu

Jakby to była ważna decyzja to by byla sprawdzona i zweryfikowana

Piszecie jakbyście byli nieomylni Jak się ma otwartych kilka okienek w telefonie to czasem zdarzają sie przeoczenia.

Wysłane z P10 Lite przy użyciu Tapatalka
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.