EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By cadaverinvicta
#1856673
Hej, przez większość mojej 'historii' z paleniem e-papierosów nigdy nie miałem takiej sytuacji. Zazwyczaj to było od kogoś ale w końcu nadszedł moment gdzie zakupiłem swojego i mam problem, zazwyczaj palenie 3 i trochę wyżej nie stanowiło problemu, teraz nawet mam zerówkę i strasznie drapie w gardło, po każdym pociągnięciu kaszle. Wpisywanie konkretnego modelu ma mało sensu bo, no był kupiony używany i nie wiem jak się ten model nazywa, gdy po prostu wyszukuje smoka w wyszukiwarce to żaden nie wygląda jak mój tbh, podobny jest do vape pena 22 smoka ale ma częściowo zakryty pojemnik na liquid , jednak myślę że ten problem jest pomniejszy. Wracam więc do pytania, jak zaradzić temu drapaniu, czy przy mocnych 18, jak i przy zerówkach tak samo drapie w gardło, plus nie wiem jak z czyszczeniem go bo trochę boję się kombinować i zalać wodą coś co zalane zostać nie powinno. :?: :?: :?: *SMOKEKING*
By Globek
#1860909
A jaki to jest liquid? Mój kumpel kupił premixa nie wiedząc o tym bo nowy w temacie i narzekał że go gryzie anie dolal shota, może ty też tak zrobiłeś hmm?

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.