EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By ParDez
#1856248
Witam !
Jestem bardzo do tyłu w temacie e-papierosów. Fakt - robię sobie grzałki typu T3S i dopóki nie zgubiłem kajtka lite to również do niego bez problemów. W zeszłym roku kupiłem Joytech Cubis 3.5 ml oraz bazę Baza Joyetech Cubis RBA. Próbowałem robić do nich grzałkę, ale nic mi z tego nie wychodziło, nie szło palić , ciekł, siorbał i.t.p. Dzisiaj ściągnąłem sobie filmik z tego forum i jak patrzę jak ten facet to precyzyjnie i elegancko robi to bardzo bym tak chciał tylko żeby działała. Czy ktoś zrobił sobie taką grzałkę i była ok ? Proszę odpowiedzcie.
Awatar użytkownika
By jackas50
#1856271
Czy ktoś zrobił sobie taką grzałkę i była ok ?

Robił i to nie raz i poziome i pionowe...w żaden sposób nie można uzyskać tego co na fabrycznych ( nawet najgorszych ) grzałkach.Albo siorbie,albo bóbr,ta baza RBA to porażka! :oops:
By ParDez
#1856374
Zrobiłem 3 grzałki, wszystkie do kitu. Jest dokładnie tak jak piszesz, a starałem się bardzo, dawałem waty więcej mniej, grzałka wyżej niżej - nic to nie daje.
Awatar użytkownika
By jackas50
#1856385
Nie wiem,czy próbowałeś zrobić grzałkę poziomą z wykorzystaniem tej przedłużki z zestawu RBA?One jeszcze trochę lepiej się sprawowały,ale i tak nie spełniały moich oczekiwań.Piszesz,że zrobiłeś trzy...ja chyba trzydzieści łącznie z regeneracją starych,na początku chmurzenia miałem EgO AiO i Cubisa,a w nich są właśnie te "Cubisowe" grzałki.Nie próbowałem tylko jakiegoś cieniutkiego claptona.Używałem zarówno Kantala,jak i SS316L,na średnicach 2-2,5mm.Potem zwątpiłem i zacząłem kupować parowniki z prawdziwego zdarzenia,co zresztą trwa do dziś :lol:

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.