EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By marlowe
#1855376
Przez ostatnie lata używałem KangerTech T3S i było wszystko ok. Dostałem w prezencie SMOK OSUB 80W TC Plus Starter, chciałem potestować. Ale 2 problemy mam:

1. Po pierwsze najważniejsze, z papierosa cieknie, z dołu tam przez ten otwór przez który reguluje się przepływ powietrza. Rozkręcałem Tank i widzę że masa uszczelek, oringów, dla mnie to nowość, bo nigdy z takich fajek nie korzystałem. No ale posprawdzałem wszystko, niby OK, grzałke włożyłem nową (bo w zestawie była zapasowa) ale po 2 dniach znów cieknie. Gdzie szukać przyczyny?

2. Druga sprawa, to niezależnie czy zmieniam napięcie, ustawiam oporowość, to wapująć słuchać głośne spalanie, taki dźwięk który na pewno znacie, mało ze fajek nie wyjściowy to jeszcze głosno chodzi. Da się to jakos zmienić?
By marlowe
#1855389
Gdzie mogę pooglądać jak zrobić ten setup?
Jeszcze mam pytanie bo jednej z wartości nie mogę ustawić, chodzi o "Working Voltage". Mam ustawione na głównym wyświetlaczy na 0.00V. Czy to jest do regulowania manualnie jakoś?
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1855392
ewaldus pisze:Poczytać na forum. Pooglądać jak zrobić setup itd. Głośno będzie.


Podlinkuj mi jak zrobić do tego setup.

Edit.
Spróbuj dokręcić lepiej grzałkę, sprawdź dokładnie o-ringi. Niestety grzałki gotowe to loteria, potrafią wytrzymać dzień, dwa lub dwa tygodnie.
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1855417
ewaldus pisze:Wpisz SMOK OSUB 80W TC Plus w YouTube i poogladaj filmiki.


Godzinę już szukam i nie mogę znaleźć setupu do Brit Beast Tank. Bądź człowiek i podlinkuj.
Awatar użytkownika
By legitboy
#1855480
Do tego atomizera niestety tylko płyny 70/30, inne będą przeciekać (choć to jeszcze zależy od grzałki).
Te stockowe grzałeczki są tak beznadziejne że szkoda gadać , jeśli już chcesz z tego korzystać to jedyne wyjście to ta grzała 0,15ohm.
Cieknąć będzie prawie zawsze przy nalewaniu, chyba że to będzie dość gęsty liquid, wtedy raczej sobie poradzi.

Zawsze rób tak: jeden listek papieru, przyłóż do wlotów powietrza na dole, dmuchnij mocno w ustnik i wszystko co ma się wylać to wyleci CI na papier, potem będzie i ciszej chodził i nie będzie siusiał pod siebie.
By marlowe
#1855589
legitboy pisze:Do tego atomizera niestety tylko płyny 70/30, inne będą przeciekać (choć to jeszcze zależy od grzałki).
Te stockowe grzałeczki są tak beznadziejne że szkoda gadać , jeśli już chcesz z tego korzystać to jedyne wyjście to ta grzała 0,15ohm.
Cieknąć będzie prawie zawsze przy nalewaniu, chyba że to będzie dość gęsty liquid, wtedy raczej sobie poradzi.

Zawsze rób tak: jeden listek papieru, przyłóż do wlotów powietrza na dole, dmuchnij mocno w ustnik i wszystko co ma się wylać to wyleci CI na papier, potem będzie i ciszej chodził i nie będzie siusiał pod siebie.


Dokładnie jest tak jak piszesz, zawsze cieknie przy nalewaniu. Bardzo Ci dziekuje, to jest odpowiedz na mój problem.
Korzystam od 4 lat tylko z jednego płynu, nie wyobrażam sobie innego, to MocnyBuch z firmy King E-Cigar.
Powiedz jeszcze proszę, jakie grzałki do mojego płynu kupić, jaką Ty bys polecił?. Na buteleczce od liquidu nie ma jaką ma wartość gęstości, tak patrząc okiem to nie jest absolutnie gęsty, bardziej wodę przypomina niz cos gęstego.
Awatar użytkownika
By legitboy
#1855592
Nie ma opcji, żadna grzałka SMOKa Ci tego płynu nie utrzyma.

Możesz jedynie próbować własne grzałki tu powinno być lepiej.
Potrzebujesz płynu o zawartości zbliżonej do 70% gliceryny, ten płyn ma 70% glikolu i jest po prostu za rzadki. Ten atomizer potrafi jeszcze nasikać przy 70/30 a co dopiero przy tak rzadkim płynie.. :zakrecony
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.