EPF
Nie wiesz gdzie pytać lub szukać? Zapytaj tutaj.
Dział związany tylko i wyłącznie z e-papierosami.
Tematy są automatycznie czyszczone po 7 dniach.
By tubaakada
Zwróć uwagę na Entheon, to unowocześniona wersja Hadaly. W tym sensie, że ciężej ją przelać. Nie miałem Hadaly, ale tego nowego przelać jest względnie łatwo. Świetny cug ma natomiast na pei-capie, mniejszy ale imho szybszy oraz lepszy. Pei-cap ma inaczej rozplanowane otwory wlotowe (po dwa, co upośledza system anty-przelaniowy, jednak przynajmniej widać, że się zaczyna wylew) oraz wylot 510. Tu natomiast odradzam wersję SXK z uwagi na olej maszynowy, konkretnie jego ilość w gratisie.

:beer:
Awatar użytkownika
By Gabriel
Entheona miałem i chociaż to taka nowsza wersja Hadaly, to i tak bardziej mi przypasował Hadaly ( i nie przelewa mi się również z niego ). Ale serdecznie dziękuję za post w temacie. Chodzi mi po głowie Athena od Geekvape ( nawet dałem ogłoszenie w dziale Kupię ).
Awatar użytkownika
By Master_PiT
Recurve RDA - póki co nr1 jak dla mnie. Na drugim miejscu haku phenom
By tubaakada
Łap filmik o przewiewie Atheny,

Typ może wygląda "dziwnie" z tą brodą wikinga, ale robi merytoryczne filmiki z eksperymentami na modelach i symulacjami. Warto pogrzebać na jego kanale.

Ja teraz idę w stronę Asmodusa C4, z dziurkowanym dużym wlotem i wylotem 810. Mam planowe zejście z nikotyny (atakuję 3 -> 1.5) niedługo i trzeba się przygotować technicznie do tego kroku. Chyba dorzucę Recurve do narzędzi, z uwagi na podobne wloty (dzięki @Master_PiT). Przy tego typu wlotach grzałka może być bardzo blisko ich, nie ma potrzeby budowania stożka powietrznego, co przekłada się na większą prędkość powietrza atakującego zwoje.

Awatar użytkownika
By Master_PiT
Kylin mini zrobił furorę w smaku, dlatego po ujrzeniu recurve - wiedziałem, że będzie dobry.
O dziwo.... W smaku nie przebił kylina mini, ale jest bardzo blisko.

C4 odrzuciłem ze względu na bardzo bliskie położenie paszczy od grzałki. Może być bardzo gorąco - spłaszczony smak
By tubaakada
Słuszna uwaga o wysokości C4. Co do Haku, to o której wersji piszecie?

Jest trzy: (i) Cruiser (słabo z klonami), (ii) Phenom i (iii) Venna. Pomiędzy (i) oraz (ii) różnica jest (chyba) tylko w zbiorniczku, do (i) wchodzi więcej waty. Natomiast {(i), (ii)} oraz (iii) to zupełnie różne parowniki. Różnią się przynajmniej: (a) nawiewem oraz (b) objętością komory powietrznej, przy czym {(i), (ii)} > (iii) dla (a), (b).

I tak właśnie się rodzi zakupoholizm. Chciałem sobie kupić jeden parownik (C4), a teraz chcę kupić już cztery - C4, Recurve i dwa Haku :D

Cześć, Czy ktoś z Was wie czy w którymś z warsza[…]

Goblin Mini V3 RTA

Nowy Goblin V3 dostępny w dwóch kolorach srebrnym […]

Hej, jesli kupie np 75W Eleaf IStick Pico TC MOD […]

Zalany port USB

Witam! Posiadam Stick Baby Prince od SMOK i prawdo[…]