EPF
Shake and Vape - płyny do zmieszania z bazą nikotynową lub bez nikotyny.
By berto
#1867013
Tylko ciebie tu jeszcze brakowało, teraz drużyna maiarta w komplecie. :mrgreen: :beer:
Awatar użytkownika
By Timi
#1867047
berto pisze:Tylko ciebie tu jeszcze brakowało, teraz drużyna maiarta w komplecie. :mrgreen: :beer:

Ostatnia drużyna którą pamiętam to była podwórkowa załoga do gry w palanta. Działo się to jakieś 40 lat temu. Jednak masz rację. Palant to wielka gra i coraz popularniejsza :mrgreen:
Awatar użytkownika
By embejo
#1867485
Jako nowy klient, który zamówił kilka smaków pozwolę sobie wyrazić własne zdanie na ich temat .
Zamówiłem
1 .Cherry cigar- na ten moment mój nr 1, do codziennego wapowania , czuć tytoń, czuć wiśnię, czuć jeszcze coś charakterystycznego, ale nie wiem cóż to, może traveller ? Mi bardzo smakuje , całość dla mnie do codziennego wapowania, kończę już druga butelkę 50 ml .
2. Tabakiera - coś mi ten smak przypomina, camela, kszywho liquid, czy jakiś z bluemista dawnych lq? Nie wiem, ale smakuje mi to bardzo . Jest bardzo wyważony, całość smakuje tak jak powinno, dla mnie bardzo dobry na przemian z cherry cigar .
3. Kaktus - nie wiem jak smakuje kaktus, nie piłem nawet soku o smaku kaktusa w sklepie,więc nie mam odniesienia . Fajny, smaczny liquid również do codziennego wapowania . Nie umiem opisywać smaków, toteż tego nie zrobię. Po prostu jest dobry i dla mnie jak najbardziej ok
4. Cuban pipe - zachwycony tytoniówkami , zamówiłem ten, licząc na coś podobnego. Ale to nie mój smak, czuje coś, co kojarzy mi się z zupą chińską? sam nie wiem, jakas przewodnia nuta, bardzo charakterystyczna na wdechu i wydechu , długo się zastanawiałem co to i chyba to właśnie smak zupki chińskiej, a może nie ... nie wiem.
5. Amfora ... czekam na przegryzienie . Dostałem jasne i czytelne info od Pana Artura, że ma leżakowac miesiąc. I tak też zrobię.
Zobaczymy.
Ogólnie, tak się składa, że nie na takiego człowieka, któremu by wszystko smakowało.
Dla mnie wyżej wymienione premixy, oprócz cuban pipe są świetne i będę je wapował aż do znudzenia . W 100 procentach spełniają moje oczekiwania co do smaku, chmury. Mogę z czystym sumieniem polecić.
Awatar użytkownika
By kebab84
#1868940
Moje leżą miesiąc - dopiero dają się wapować. Korzystam na ijust 3 smak jest ok... nie wiem czemu ale każdy na dziwny posmak taki winny... czy to ten traveler?
zamowilem kilka
Najlepsze tytoń mocny, frozen lemon, dobry tez apfel strudel i ciasto cytrynowe i cyfry 3
pomelo średnie, bobas - czuje lekarstwo (jak syrop tussipec) więc stoi prawie cały
By sdfsdfsdaSSDAS
#1875973
Dam swoją opinie o tych premiksach
Bobas - jeszcze leżakuje - bo póki co taki nijaki
Crazy kuki - Bardzo dobry - czuć czekoladę, jakieś suszone śliwki - na końcu zioła zostawiające posmak.. Powiem,że trafia w Moje gusta. To co dziennego wapowanka idealny i nie muli. Mistrzostwo.. Chciałybm takich z 5flaszek :D
Laskowy - czuć laskowy orzech - przyjemny do wapowanka myślałem,ze to mój nr 1 ale potem poznałem crazy kuki :D
Cherbata z cytrynką - bardziej cytrynka, moze sieszcze się wyleżakuje..
Inne leżakują....

Powiem,że niektóre z ich serii są lepsze od zagranicznych kilo czy milkman.. ale moje 2 ulubione to laskowy i krezy kuki :D Oderwać się nie da.. w dzien zeszło sporo :D
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1877168
To i ja napiszę swoją opinię.
O ile kiedyś byłem fanem MaiArt, tak teraz pozostałem przy kilku smakach, ale tylko w formie aromatu.
Premixy są nieakceptowalne.
Po pierwsze, są mniej intensywne niż liquidy mieszane z aromatów.
Po drugie traveller syfi grzałkę niemiłosiernie.
O ile niektóre smaki w formie aromatów są dobre, to premixy są paskudne.
Ośmielę się nawet stwierdzić, że aromaty straciły na jakości (to nie tylko moja opinia).
Cóż... Cena pozostała, chociaż tyle.
By wratchild
#1897251
Ja mam jedno pytanie odnośnie premiksów z maiart. W składzie na etykiecie poza PG, VG i aromatem widnieje etanol. W premiksch innych firm nie widziałem tego składnika. Testuję już czwarty smak maiarta i w każdym jest taka nuta drapiąca w gardło, coś jak daleki posmak po wypiciu pięćdziesiątki bez zagrychy :) Możliwe, że etanol za to odpowiada? Jeśli tak to po co go dodają?
By Acetylen3
#1900538
CIASTO CYTRYNOWE - Jak do tej pory wszystkie deserówki mi śmierdziały, to w tej się zakochałem. Nie dość, że pierwszy raz mi zasmakowała deserówka, to stała się moim daily. Nie ma tych dziwnych posmaków jak z innych deserówek. 8/10
SHISHA APPLE -Przyjemny tytoń z jabłkiem kolejne daily od MA 7/10
MAISENBERG- Bardzo charakterystyczna mieszanka. Mnie niestety takie smaki nie uwiodły, nie moje klimaty. Ogólnie mieszanka stonowana, na pewno znajdzie zwolenników.
By mattoid1973
#1900712
wratchild pisze:Ja mam jedno pytanie odnośnie premiksów z maiart. W składzie na etykiecie poza PG, VG i aromatem widnieje etanol. W premiksch innych firm nie widziałem tego składnika. Testuję już czwarty smak maiarta i w każdym jest taka nuta drapiąca w gardło, coś jak daleki posmak po wypiciu pięćdziesiątki bez zagrychy :) Możliwe, że etanol za to odpowiada? Jeśli tak to po co go dodają?
https://starychemik.wordpress.com/2010/06/02/alkohol-w-liquidzie-grozny-czy-nie/
By cliver
#1904219
Cytryna mięta Jak dla mnie ohyda, nie będę pisał co mi przypominał zapach :).
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.