EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By MateoSNK
Witam. Chciałem ten temat założyć w szybkim pytaniu, ale niestety nie mogę. A problem mam z wyborem zasilania. Pod uwagę biorę zasilania z tytułu, a mianowicie GeekVape Aegis 100W i Teslę Punk 85W. I za cholerę nie wiem które wybrać. Tesla cholernie mi się podoba, ale boję się że nie wytrzyma mi w pracy. Za to Aegis jest dość wytrzymały, ale czytałem, że kiepsko zarządza energią. Obecnie używam Isticka Pico w komplecie z Ammitem RTA, ale przydałoby się drugie zasilanie. Może ktoś z Was moi drodzy posiada lub posiadał oba te boxy i może mi coś doradzić? Szukałem tu na forum i podobnego tematu z porównaniem obu tych zasilań nie znalazłem. Ale jeśli takowy był, to przepraszam za dublowanie i prosiłbym o podlinkowanie. Z góry dziękuję za pomoc i serdecznie pozdrawiam.
Awatar użytkownika
By bulit73
Jeżeli jesteś zadowolony z Pico, to czemu nie kupić drugiego?
By MateoSNK
Ponieważ chciałbym mieć możliwość ewentualnie wkręcić inny atomizer i nie być ograniczonym do 22mm. A pozatym w ammicie air flow wychodzi koło kapsla od baterii i mnie wkurza, bo gwiżdże :-P
Awatar użytkownika
By Kanapix
Aegis jest świetny, na zarządzanie energią trochę pomaga aktualizacja softu :)
By MateoSNK
@Kanapix Na akumulatorze 18650 Sony VTC5 na około 20W wytrzyma cały dzień? :-)
Awatar użytkownika
By Krasnal45
Wytrzyma zwapowanie 10-12ml liquidu, a to może być pół dnia albo trzy dni...
By tubaakada
Ogólnie, tanie boxy z kiepską elektroniką oraz bez pomyślunku napisanym programem sterującym, są do bani. Lepiej przyczaić dobrego mechanika, przynajmniej ta cała chińska pseudoelektronika nie zjada energii.

:beer:
Awatar użytkownika
By SuwMar
tubaakada pisze:Ogólnie, tanie boxy z kiepską elektroniką oraz bez pomyślunku napisanym programem sterującym, są do bani. Lepiej przyczaić dobrego mechanika, przynajmniej ta cała chińska pseudoelektronika nie zjada energii.

Ta chińska pseudo elektronika nie raz uratowała komuś palce.
By tubaakada
SuwMar pisze:Ta chińska pseudo elektronika nie raz uratowała komuś palce.

To samo można powiedzieć o podręczniku z fizyki do ósmej klasy szkoły podstawowej.

By MateoSNK
@tubaakada no mechanika to właśnie nie chcę. Wolę, żeby na początku vapowania czuwała nademną jakaś elektronika. Jakoś tak lepiej się wtedy czuję :-)
By tubaakada
@MateoSNK przyczaj sobie jakieś DNA na Bazarku. Są też elektroniki bez "zaawansowanego" chipa. Mają podstawowe zabezpieczenia i pięcioklik. Jedyną ich niedogodnością jest to, że dbają (z reguły przesadnie) o ogniwo (za 3 dyszki) i to układ decyduje, kiedy masz je rozładowane.

@Krasnal45 trafnie napisał o tym, że elektronik da Ci 10-12 ml na jednym 18650. A ja właśnie trzecią buteleczkę (8ml) kończę na mechaniku.

Przy czym jeśli bezpiecznie się będziesz czuł z pełnym elektronikiem, który też ma swoje zalety, to patrz w pierwszej kolejności nie na wygląd a na sprawność układu. Warto też mieć działający podprogram do TC oraz solidną budę. Aegis ma tylko budę, Tesla nie ma nic.

By MateoSNK
@Nałóg Totalny Wolałbym coś na 1 akumulator. Zależy mi na niewielkich rozmiarach.
By MateoSNK
Wye ma chyba te same bebechy co punk. A punk jest o wiele ładniejsza :-)
By tubaakada
MateoSNK pisze:A punk jest o wiele ładniejsza :-)

A widzisz... nadal patrzysz na wygląd.

Awatar użytkownika
By lukiboss2
I aegis i punk jak na tylko jednego akusa są bardzo duże, na Twoim miejscu rozejrzałbym się za czymś małym na dwa akusy (wymiary będą podobne)
Awatar użytkownika
By marki51
Wye ma jednak wielką zaletę, że waży tyle co nic, zarówno 85W jak i 200W.
By MateoSNK
@marki51 Waga nie ma dla mnie zbytnio znaczenia. Dużo ważniejsze są wymiary :-)

Witam kolegów w moim pierwszym poście :) Otóż mam[…]

Parownik do IJoy Captain pd270

Cześć wszystkim ;) Dawno mnie tu nie było, wiec c[…]

Witam wszystkich forumowiczów, jestem tu nowy. Dzi[…]

Mod pod ello duro

Hej, Na razie działam na ijust3, jednak chciałby[…]