EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
By Piroholik
#1854459
Cześć wszystkim.
Zamówiłem sobie moda od smoka, no cóż coś nowego były już dotykowe z muzyką i zdj na e-papierosie, teraz coś nowego. Czyli smok i priv kit. Owy modzik sterowany jest głosem *BOJE SIE* na stronie producenta można znaleźć tabelkę z Komendami. Owy mod jest na akusy 20700/21700 w zestawie jest adapter na 18650. Dostępność i kolor to jest loteria, owe mody znikają jak świeże bułki *SUPER* na stanie mam chrom Blue świetnie wygląda. Ma w sobie kontrolę temperatury i tryb vw. Jak ktoś nie lubi po nocy chodzić zawsze można odpalić głosowo latarkę ma umieszczona na spodzie. To chyba na tyle będę zdawał relacje z jego użytku. Możecie wyrazić swoją opinię na jego temat.
Ostatnio zmieniony 02 lip 2018, 15:51 przez Piroholik, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1854460
Pierwsze E-papierosy były sterowane głosowo (dźwiękowo) i strasznie się psuły. Poza tym to przypał tak gadać do moda gdziekolwiek w obcym języku :lol:
Awatar użytkownika
By PucH2
#1854462
- Z kim gadasz po nocy?
- Z Smokiem
- co mówi?
- CHECK BATTERY
- wyślij mu SMSa by się nie powtarzał ciągle

:lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
By Kanapix
#1854464
Wczesniej juz był taki od IJoya, smok to tylko powtórzył :)
By BezimiennyII
#1854465
Jego następca ma ponoć odrabiać prace domowe za właściciela. Wszystko dzięki skanerowi umieszczonemu na spodzie. Smok planuje też wprowadzić bezprzewodową drukarkę zwolnień do szkoły wyręczającą rodziców. Ma ona drukować takie zwolnienie automatycznie, po każdym zaciągnięciu się na minimum 350 W. Historię wydruków możesz sprawdzić na wbudowanym wyświetlaczu 4 K UHD w zasilaniu, bądź w aplikacji kompatybilnej z systemem Android i iOs.
Twój iPriv to już staroć. Ja tymczasem idę wyczyścić Praxisa....
Awatar użytkownika
By bulit73
#1854470
Piroholik pisze:Owy mod jest na akusy 20700/21700 w zestawie jest adapter na 16850.

Podejrzewam, że to tylko literówka ale lepiej to wyjaśnić, żeby co niektóre asy nie szukały tych akumulatorów :mrgreen: Chodzi Ci o aku 18650 :wink:

A ten Smok nie ma funkcji bezpośrednigo rozwiązywania problemów przez producenta? Można by wtedy na forum trochę odsapnąć :lol:
Awatar użytkownika
By PucH2
#1854475
bulit73 pisze:A ten Smok nie ma funkcji bezpośrednigo rozwiązywania problemów przez producenta? Można by wtedy na forum trochę odsapnąć :lol:

el Petto pisze:...Słyszałem, że będzie to wersja batki wzbogacona m.in. o funkcje:
- 2kliki = komunikat o przeciążeniu (o-panui sje nje cjong ti-le!)
- 3kliki = komunikaty techniczne (to-lej pli-nu, plin zia-gej-śti, plin zia-ziatki, plin zia-ślotki, plin zia-ciamni, po-cion-śnij , psie-hil, ot-fjóć, fi-mień knota, psie-ciść knota, psie-pchaj knota, fe-phaj knota, pot-niesj knota, fi-mienj sia-te-ke i nje-muf sie jeśćje nje źto-bi-łeś)

- 4kliki = komunikaty filtra rodzinnego (nje-pal-tile, sno-fu ja-rasj, ić na śpa-ser, fi-puś ko-ta)

- 5klików= wiadomo

- 22kliki= komunikat serwisowy: PEN-CIE LJE-PJEJ!
By Krasnal45
#1854481
Dzwonu pisze:Nic dodać nic ująć, normalnie Star-Trek. Ciekawe co będzie za 20 lat.............

To już było 10 lat temu :lol:
By Piroholik
#1856186
dobra czas trochę opisać mineło 2 tygodnie prawie od uzywania jego.
jaki plus? oto że grzałki które mamy w komplecie to nie są na zwykłych drutach lecz obie są na meshu mamy tu inne opcje niż zwykłe. sam to sprawdziłem mialem kilka tfv12 prince tam inne grzałki tu na meshu. moce które możemy używać te grząłki to od 50 do 100 jedna druga od 40 do 80 gdzie nie ziemsko oddaja smak. używam lq summer liczi i wkoncu czuje owy smak niz na innych atomizerach. działanie samego moda jest też wspaniałe leży w dłoni dobrze jak u kobiety tak samo działanie głosowe, bez zastrzeżeń. jak dlamnie jest po prostu git.
By berto
#1856192
Piroholik pisze:działanie samego moda jest też wspaniałe leży w dłoni dobrze jak u kobiety tak samo działanie głosowe, bez zastrzeżeń. jak dlamnie jest po prostu git.

Wspaniały opis, bardzo dużo się z niego dowiedziałem. :palm
By lovelas1988
#1856341
Berto, nie wydziwiaj.. To wspaniala rzecz, kup i lepiej zacznij używać, a recenzja git majonez jest

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.