EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By macp11
#1852796
Witam. Jaki atomizer rta pod smak do Istick Pico? Dodam, że nigdy nie robiłem własnych grzałek. Z góry dzięki za pomoc :)
Awatar użytkownika
By Donayo
#1852830
Serpenta Mini polecam bardzo :D
Uwielbiałem go w zestawie z Pico, dopóki mi gdzieś cała e-fajka nie wsiąknęła :/
By macp11
#1853048
Gabriel pisze:Melo 3 Mini.

Posiadam melo 3 mini, ale chcę zacząć robić własne grzałki, i jak na razie serpent mini najbardziej mi przypadł
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1853753
donrattini pisze:Ja od 2 dni kayfuna 5 mam. Bardzo mi pasuje.
Może jest troszkę za wysoki ale to szczegół.

Zawsze można zmienić K5 na K5 Mini. K5 Mini od SXK wygląda bardzo dobrze na Pico i chyba nawet lepiej oddaje smak liquidu ( moim zdaniem ).
Awatar użytkownika
By bulit73
#1853758
Gabriel pisze:Zawsze można zmienić K5 na K5 Mini. K5 Mini od SXK wygląda bardzo dobrze na Pico i chyba nawet lepiej oddaje smak liquidu ( moim zdaniem ).


W pełni się z Tobą zgadzam.
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1853760
bulit73 pisze:
Gabriel pisze:Zawsze można zmienić K5 na K5 Mini. K5 Mini od SXK wygląda bardzo dobrze na Pico i chyba nawet lepiej oddaje smak liquidu ( moim zdaniem ).


W pełni się z Tobą zgadzam.

Dziękuję :beer:
Awatar użytkownika
By bulit73
#1853769
Krasnal45 pisze:A ja się nie zgadzam :mrgreen: Duży jest ładniejszy i pojemniejszy :P


Masz do tego prawo :mrgreen: Może i brzydki nie jest ale na pewno nie jest ładniejszy. Jedynie pojemniejszy.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.