EPF
Nie wiesz gdzie pytać lub szukać? Zapytaj tutaj.
Dział związany tylko i wyłącznie z e-papierosami.
Tematy są automatycznie czyszczone po 7 dniach.
By Lamborghini16
Witam serdecznie szanownych forumowiczów!
Pech chciał iż mój temat dityczacy TC dziś stracił ważność dlatego zakładam nowy.
Od jakiegoś czasu bawię się w trybie tc, używam drutu ss 26ga w połączeniu z merlinem rta. Kilka dni temu po raz pierwszy zamontowałem duala w bazie mojego czajnika, spodobał mi się opór powietrza jaki przy tym powstał. W zestawie merlina jest pin zmniejszający przepływ powietrza pomyślałem sobie co mi szkodzi i wkrecilem skubańca.
Stało się, zakochałem sie w MTL! :)
Po dniu wapowania rozkręcam parownik aby sprawdzić co i jak tam wyglada. Powiem tak tak czarnej waty nie miałem nigdy mimo iż przez ten parownik przelewa się dziennie 40ml lq. Ja się pytam co to ma być?!
A tak serio czy zmniejszenie ilości powietrza powoduje brudzenie się waty? Dodam iż liquid i muji to samo grzałka 0,7 ohm tryb TC.
Awatar użytkownika
By macieq03
Jeśli TC to chyba nie powinna być przypalona, prawda? Taka chyba idea tego trybu. Używasz coś nowego z aromatów?
Niektóre syfią strasznie grzałkę, już po 10ml, mam taki jeden, ale tak go lubię, że nie mogę się oprzeć, i co dwa zalania, przewijam pacjenta.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
By Lamborghini16
@Krasnal45
Brudna wyglada jakby syf zaczynał się od kanałów lq.
Staram się zrobić zdjęcie , ale na zdjęciu Nie widać tego syfu jak wyglada w rzeczywistości.
Liquidy robię po 0,5l wiec nic nie zmieenualem jeśli chodzi o soczki
Awatar użytkownika
By Krasnal45
macieq03 pisze:Jeśli TC to chyba nie powinna być przypalona, prawda?

Prawda, ale uwierz, że się da :mrgreen:

@Lamborghini16 Przy restrykcyjnym MTLu będzie szybciej łapać brud z liquidu. Szczególnie z liquidów bardziej złożonych.
Awatar użytkownika
By macieq03
Liquidy robię po 0,5l.....

Rób na trzeźwo

Wybacz ale nie mogłem się powstrzymać.

A czy na parowniku dopłucnym też miałeś takie objawy?

Awatar użytkownika
By Krasnal45
Eeeee tam, to jeszcze nie widziałeś mojego setupa po niektórych liquidach :mrgreen: Ten Twój to jest czyściutki :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Gabriel
40 ml liquidu na dzień przy wapowaniu MTL? To jest dopiero wyczyn. Ja przy MTL-u to maksymalnie 10 ml.
Awatar użytkownika
By macieq03
Też mi się wydaje że najgorzej nie wygląda. Jak pisałem wyżej, mam aromat po którym dwa baniaki K5 i jest dużo gorzej.
A przerób masz spory.

By Lamborghini16
Panowie 3 paczki fajek jarałem i wiem, ze bardziej byłem uzależniony od „trzymania czegoś w pysku” (tak wiem)
Niż od nikotyny
Wiec lubię sobie pufnac cały baniaczek na strzała
Ostatnio zmieniony 13 cze 2018, 21:35 przez Lamborghini16, łącznie zmieniany 1 raz.
By Lamborghini16
A ktoś mi to wylicza czy co? 0,5l średnio wyparuje w 10 dni. Pełna butelkę 30ml w robocie wywapuje potem dolewka w domu
Awatar użytkownika
By berto
Wkręcenie ogranicznika nie oznacza od razu mtl.
Wapcząc mtl nie da się wg mnie odparować 40ml.
By wertjacek
berto pisze:Wkręcenie ogranicznika nie oznacza od razu mtl.
Wapcząc mtl nie da się wg mnie odparować 40ml.

Pytanie jest nie o ilości liquidu.
A co do MTL to osobiście potwierdzam,na liquidzie własnym,wapowanym na różnych baniakach,na Aresie wata wyglądała jak po kąpieli w błocie.Coś musi być na rzeczy.
Awatar użytkownika
By berto
Temat wałkowany na forum wielokrotnie. No ale po co czytać lepiej napisać kolejny. :roll:
Chyba logiczne że po odparowaniu kilkudziesięciu ml na grzałce odkłada się nagar a nośnik ciemnieje.
By tubaakada
Jakich aromatów użyłeś w tej konkretnej sytuacji? Moim zdaniem nie wygląda to dobrze. Jak zredukowałeś przewiew, to wzrosła temperatura i zaszła termoliza związków z mieszaniny. Przy czym nie powinna ona zajść, szczególnie w tak szybkim tempie.

:beer:
eGo AIO

Dotarł do mnie dzisiaj, więc napisze dwa słowa po […]

Co na początek? Budzetowiec

Witam Wszystkich :) przymierzam sie do zakupu jak[…]

Licznik pokazał dziś 3000 dni!

To ponad 8 lat. Wapuję nieprzerwanie, tylko nikoty[…]

Witam, Co polecicie staremu wyjadaczowi MTL z now[…]