EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By DML982
#1852187
Witam, od krótkiego okresu czasu stałem się szczęśliwym bądź nie, posiadaczem zasilania Ijust 3. Niestety jednak gdy zachodzi potrzeba podłączenia owego Juścika pod ładowarke wbrew temu o czym informuje instrukcja, z tyłu urządzanie pod portem usb nie pojawia się czerwona dioda informująca o procesie ładowania, tak jak miało to miejsce w przypadku innych Ijustów i ogólnie innych sticków. Jednakże samo podłączenie kabla sygnalizowane jest wyłącznie poprzez diody przednie które po podłączeniu do ładowarki mrugają około 3 razy na kolor zgodny z symboliką naładowania baterii. Prosze innych posiadaczy tegoż cudownego sprzętu o wypowiedzenie się w tym błachym temacie czy dana "usterka" jest faktyczną usterką czy poprostu "ten typ tak ma" :zakrecony .
Awatar użytkownika
By hilton1
#1852197
To usterka, podczas ładowania dioda pod portem USB powinna się ciągle świecić na czerwono, a po naładowaniu zgasnąć. A , jak masz z kolorami diody sygnalizującej stan naładowania baterii, głównie chodzi mi o to, jaki masz kolor diody po zielonym, pomarańczowy , czy czerwony ? pytam bo ja mam, czerwony , a w instrukcji jest napisane, że po zielonym powinien być pomarańczowy, potem niebieski, a na końcu czerwony. Ps. co do Twojej baterii ,to reklamuj ją.
By DML982
#1852276
Dzięki za informacje. W najbliższym czasie bateria pójdzie na reklamacje. Co do oznaczenia poziomu naładowania to po zielonym kolorze praktycznie rzecz ujmując następnym jest czerwony, jednak zauważyłem iż nawet na czeronym oznaczeniu bateria ma jednak jeszcze sporo mocy napędowej w sobie. Testowane na TFV8 Baby z grzałeczką 0.20 :-D
By Kwakier
#1864167
Witam, mam problem z ładowaniem baterii w iJust3, po podłączeniu nie świecą się w ogóle diody. Zastanawiam się co się dzieje, bo to już moja druga bateria z takim problemem.

Po podłączeniu pod ładowarkę samochodową, wszystko jest ok, podłączam pod drugą i znowu nie działa, tak samo jak pod gniazdkiem.
Bąbelki wypływające z atomizera

Witam, mam problem z wypływającymi bąbelkami z ato[…]

https://i.ibb.co/B60CxKN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.