EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By ajqju
Witam,
Szukam parownika nie cieknacego na dwie lub trzy grzałki tylko nie z bazą Ala velocity.
Macie jakieś sprawdzone? Na chwilę obecną myślę o triple albo tym nowym obs ewentualnie Zeus dual lub azeroth. Który z tych najlepszy czy może jeszcze inny?
By DML982
Witam, ze swojej strony serdecznie mogę polecieć Limitlessa XL. Przy dobrym ułożeniu waty można być naprawdę spokojnym o jakie kolwiek wycieki, czego nie można powiedzieć o jego bracie RDTA. Co do innych aspektów to ten parowniczek jest naprawdę genialny pod każdym względem. Zarówno jeśli chodzi o oddanie smaku jak i ilość generowanej chmurki. Bardzo uniwersalny sprzęcik ogólnie :D
By ewaldus
Limitless mam na single coil. Pary aż za dużo, a co by było na dual. Liquid schodzi szybko. Zalewanie od góry kiepski pomysl. Zawsze się,, zleje'' od dołu. Uzupełniam od dołu. Ogólnie bardzo fajny.
By Piroholik
Ja polecam blitzen dobry parowniczek nie cieknie w zestawie jest bubbleglass co daje więcej liquidu. Sam mam i używam od 2 miechów i nawet kropli nie puścił mi a zalewanie od góry szczelny i na dual coil
Awatar użytkownika
By Gabriel
Piroholik pisze:Ja polecam blitzen dobry parowniczek nie cieknie w zestawie jest bubbleglass co daje więcej liquidu.

To szkiełko daje więcej liquidu? Jakieś czary mary, bo mnie się wydaje że dzięki niemu, mamy możliwość wlania więcej liquidu niż w wersji standardowej.
Awatar użytkownika
By bulit73
Gabriel pisze:
Piroholik pisze:Ja polecam blitzen dobry parowniczek nie cieknie w zestawie jest bubbleglass co daje więcej liquidu.

To szkiełko daje więcej liquidu? Jakieś czary mary, bo mnie się wydaje że dzięki niemu, mamy możliwość wlania więcej liquidu niż w wersji standardowej.

@Gabriel skrót myślowy. Pokolenie fejsa :mrgreen:
Awatar użytkownika
By legitboy
koala pisze:Zainteresuj się OBS Engine i Geekvape Zeus RTA. To są parowniki, w których praktycznie niemożliwe są wycieki ze względu na ich konstrukcje.

Ja również NIE polecam zeus'a co prawda użytkuję single coila ale wyciek z tego modelu jest prawie niemożliwy. Bardzo pocieszny czajnik :zakrecony *SMOKEKING*
By BezimiennyII
legitboy pisze:Ja również NIE polecam zeus'a co prawda użytkuję single coila ale wyciek z tego modelu jest prawie niemożliwy. Bardzo pocieszny czajnik :zakrecony *SMOKEKING*

Oj zdziwiłbyś się.
Czyszczenie tanka

Czołem :) Czy zwykłe ściereczki nasączone alkohole[…]

Po wprowadzeniu zapisów (nieszczęsnej) ustawy i zm[…]

"Box" z zasilacza ATX

Cześć! Chcę zrobić domowego boxa z zasilacza ATX. […]

Zestaw 300zł pod własne grzałki

jaki zestaw do 300zl polecacie? allin (alkusy itp)[…]