EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Narkomanka31
#1851889
Siemanko.
Miałam Ego Aio, obecnie używam IStick Pico i chcę przeżucić się na jakiegoś lepszego. Zależy mi na mocy większej niż 80 , ale w granicach cenowych do 200 zł. I zależy mi też na ładnym wyglądzie (Mój Pico jest różowy, jestem dziewczyną)
Zastanawiałam się nad Ijustem 3, ale chciałabym móc ustawiać sobie moc, więc Ijust odpada. Najlepiej jakbyście mi zaproponowali coś od smoka. Nie musi być to zestaw startowy razem z atomizerem. Może być sam box, ale wtedy napiszcie mi jaki atomizer. I chciałabym, aby zaproponowany przez was produkt był dostępny na e-dymie. Z góry dziękuję :)
By tubaakada
#1851927
Lepsze od Pico, > 80W, dostępne w dymie, jest imho dwa: (i) Minikin (V2) za 3 stówki oraz (ii) Paranormal (250C) za 6 stówek. W cenie którą podałaś raczej nic lepszego od Pico nie znajdziesz.

:beer:
By Narkomanka31
#1851980
Na prawdę ten Pico jest aż taki świetny? Nawet nie wiedziałam. No ale już zamówiłam 2 modzixy G-priva i Veneno. Do G-priva baby beast a do Veneno GeekVapea Ammit RTA. Muszę sama zobaczyć i popróbować co mi pasuje :D Ale dzięki bardzo za odpowiedz :)
By Narkomanka31
#1852680
Mam 19 lat i nie chodzę już do gimnazjum a u mnie w klasie chyba nikt nie pali e-papierosów, albo ja o tym nie wiem. Poza tym nie obchodzi mnie, że "ktoś ma" po prostu potrzebuję większej mocy, bo 75 W to dla mnie za mało, tak jak już pisałam. Nawet gdy paliłam zwykłe papierosy to zawsze kupowałam Marlboro ich blast, bo to chyba najmocniejsze miętowe papierosy dostępne na rynku.
By Narkomanka31
#1852681
Krasnal45 pisze:
Narkomanka31 pisze: Zależy mi na mocy większej niż 80

A możesz to jakoś uzasadnić???

75 W to dla mnie po prostu za mało. Nie czuję drapania w gardle, chociaż mam 18 mg i ustawione 75 W. Po prostu 75 W mi nie wystarcza. Zamówiłam G-priva i baby beast i gdy na e-dymie znajdzie się Veneno i Ammit w kolorze rainbow też na pewno go zamówię i wtedy zdam tu relację jak mi te 2 e-papierosy służą :)
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1852682
Przy 15W można szukać oczu na podłodze
Awatar użytkownika
By bulit73
#1852686
@Narkomanka31 to nie moc na jakiej wapujesz ma znaczenie, by poczuć kopa. Można tak dobrać setup grzałki (parametry), że tak jak napisał @SuwMar i 15w wystarczy.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.