EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
By pavlospl
#1851562
Witam, posiadam Smoka priv v8 baterię Sony VTC5 ( Dane techniczne: – pojemność 2600mAh – napięcie nominalne: 3,6V – maksymalny prąd rozładowania: 30A, )oraz w zestawie były grzałki smoka m2 0.25ohm. Dziś jednak sprzedawca polecił grzałkę od elafa hw-n 0.2 ohm ( te nowe do ijusta 3) pytanie czysto praktyczne. Czy montując grzałkę będzie wszystko bezpiecznie z e papieroskiem? Może pytanie dla niektórych głupie, ale chcę być pewny bezpiecznie paląc e fajeczkę. Góra od smoka tfv8 baby tank. Na stronie producenta podane że napięcie 3.4 V -4.2 V
By Krasnal45
#1851565
Tak, jest bezpieczny. Na tym etapie mogę Ci zdradzić, bez urazy, że elektronika moda jest mądrzejsza od Ciebie i zadba o Twoje bezpieczeństwo. Czy będzie komfort i zadowolenie z Twojej strony, nie wiem, ale bezpieczeństwo będzie.
By pavlospl
#1851566
Dziękuję za odpowiedzi :) sprzedawca mi zaproponował jako tańszą alternatywę dla grzałki smoka, bo mesh jest ten sam i cena niższa o parę złotych.
By Krasnal45
#1851568
pavlospl pisze:sprzedawca mi zaproponował jako tańszą alternatywę dla grzałki smoka, bo mesh jest ten sam i cena niższa o parę złotych.

? Mógłbyś to rozwinąć? Nie rozumiem o co chodzi...
By pavlospl
#1851569
Chciałem kupić identyczna grzałkę co miałem smoka M2 0.25 ohm, ale sprzedawca powiedział, że mesh w grzałce hw-n jest identyczny co w M2 i będzie pasował do mojego e-papierosa.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.