EPF
Shake and Vape - płyny do zmieszania z bazą nikotynową lub bez nikotyny.
By MateoSNK
#1851187
Siema wszystkim. Ostatnio w moje łapy wpadł premix od Aloha Island o smaku czarnej porzeczki i postanowiłem podzielić sie z Wami moimi spostrzeżeniami. Premix jest zalany w butelkę gorilla z dosyć wygodnym zamknięciem. Butelka ma 120ml pojemności, a premixu jest w niej 80, więc miejsca jest na 4 shoty (ja osobiście wlałem 2). Ale po co mówić o butelce, skoro to zawartość jest najważniejsza? :-) A premix jest pyszny. Nie jest to taka świeża, cierpka porzeczka a bardziej taka z soku lub dżemu. Dosyć słodka, ale też nieprzesadzona. Taka w sam raz do codziennego vapowania. U mnie osobiście soczek przegryzał się niecałą dobę i już wtedy okazał się pyszny. A najlepsze jest to, że z każdym dniem jest coraz lepiej :-) Premix zostawia po sobie fajny słodki posmak. Dość powiedzieć, ze normalnie vapuję okolo 6-8ml na dzień to tej pysznej porzeczki w 3 dni poszło mi około 45ml ;-) Jest to po części zasługa tego, że nie czuć żadnej chemii. Serio tylko słodkie owoce :-) Zapach unoszący się podczas vapowania według mnie i innych jest bardzo przyjemny. Podsumowując gorąco polecam. Jest to lajtowy i niemęczący soczek do codziennego vapowania. Pozdrawiam
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.