EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
By Hektor Ponte
#1850050
Witam, wiem że znalazłbym tysiące odpowiedzi w necie, ale musze to mieć na jutro.
Po 3 latach mam drugiego mechanki. Smart one 22m
Potrzebuje do tego jakaś dobrą górę, pod dobry smak i dużą chmurę :D
Ale kurde nie za 200zł

Akumulator: SONY VTC5
Dane techniczne:

Maksymalny prąd rozładowania 20A
Przy zastosowaniu zabezpieczenia termicznego - 30A
napięcie nominalne: 3,6V
Pojemność: 2600mAh
wymiary: 18,35mm x 65,20mm

Przez ostatnie siedem lat zazwyczaj paliłem iJusta bo tani, szybki w ładowaniu itd... 0.18om
Jak radzicie sobie z akumulatorami? Widziałem na edymie bezpieczne pudełko do przechowywania, więc w aucie czy pracy spoko. Ale co przy wyjściu na miasto? Do nerki wsadzić sobie ot tak nie można.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1850052
Hektor Ponte pisze:Jak radzicie sobie z akumulatorami? Widziałem na edymie bezpieczne pudełko do przechowywania, więc w aucie czy pracy spoko. Ale co przy wyjściu na miasto? Do nerki wsadzić sobie ot tak nie można.

Do nerki można luzem. Są fajne silikonowe kondoniki. Każda batka osobno, a jak ktoś się uprze to nawet sobie na szyi uwiesi.
Obrazek
By Krasnal45
#1850065
Hektor Ponte pisze:Potrzebuje do tego jakaś dobrą górę, pod dobry smak i dużą chmurę

Może lepiej za poezję się weź zamiast za mechanika? Całkiem nieźle Ci to wychodzi...
Hektor Ponte pisze:Przez ostatnie siedem lat zazwyczaj paliłem iJusta....

Zaginanie czasoprzestrzeni też całkiem, całkiem Ci idzie....
Siedem lat mówisz...... :roll:
By BezimiennyII
#1850067
Hektor Ponte pisze:Potrzebuje do tego jakaś dobrą górę, pod dobry smak i dużą chmurę :D

Wasp Nano RDA, ewentualnie RDTA. Mam wersję RDA, dokupiłem właśnie z myślą o Smarcie. Bardzo dobrze oddaje smak, montaż grzałki banalny. Można się uprzeć i spróbować włożyć coś pod chumrę, jednak zarówno Wasp jak i Smart nie są sprzętami typowo do cloud chasing'u. Ot, fajny zestawik do spokojnego wapowania.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.