EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By BarBastek
#1844564
Cześć,
Czy ktoś mógłby podzielić się opinią odnośnie powyższego parownika?
Nie znalazłem takiego tematu, a chciałbym przed zakupem, w przyszłości dowiedzieć się czy warto ciekawy jestem jak wypada w oddawaniu smaku w porównaniu do Gryfa.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Kanapix
#1844566
Posiadam Blitzena i to jest mój zdecydowany numer jeden wśrod parowników rta :) Nie cieknie, prosty i przyjemny deck do tworzenia grzałek no i najważniejsze - przepływ powietrza. Można go zmniejszyć i dopasować do potrzeb, ale na full otwartym da się przez niego oddychać. Smak oddaje super, nie mam porównania do Griffina, ale jest naprawde bardzo smacznie :D Także bardzo gorąco "nie polecam" *BOR*
By BarBastek
#1844568
Kanapix pisze:Posiadam Blitzena i to jest mój zdecydowany numer jeden wśrod parowników rta :) Nie cieknie, prosty i przyjemny deck do tworzenia grzałek no i najważniejsze - przepływ powietrza. Można go zmniejszyć i dopasować do potrzeb, ale na full otwartym da się przez niego oddychać. Smak oddaje super, nie mam porównania do Griffina, ale jest naprawde bardzo smacznie :D Także bardzo gorąco "nie polecam" *BOR*
Dzięki za opinię

LICHU pisze:Im większy przepływ powietrza tym gorszy smak.

Tak, wiem o tym. Pytam się konkretnie o opinie odnośnie tego atomizera :wink:

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Kanapix
#1844575
LICHU pisze:Im większy przepływ powietrza tym gorszy smak.


Zgadza się, ale nikt nie każe wapować na otwartym na maksa :) Ja mam skręcony na mniej więcej połowę i jest super. ;) jak dla frajdy mnie najdzie puścić bezsmakowego cumulusa niczym ze smoków to odkręcam na parę razy przepływ i tyle :)
By Dzwonu
#1844629
Czy mógłby ktoś podać wymiary tego parownika z przedłużką komina, i tym śmiesznym pękatym szkłem.Od podstawy do top capa bez dripu?
Awatar użytkownika
By Kanapix
#1844672
Hmm... w sumie nigdy nie robiłem na nim opcji jednogrzałkowej... zabiliście mi ćwieka ;) będę musiał spróbwać i podzielić się wrażeniami :D

@Dzwonu
43,4 mm z zakreconym top capem ale bez dripa :)
Awatar użytkownika
By LICHU
#1844733
Nic za niedługo będzie u mnie, zobaczymy ile ten wynalazek jest wart.

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.