EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By MastiPL
#1842195
Witam. Jestem na tym forum od paru dni. Zdążyłem napisać parę nowych tematów z pytaniami o mój sprzęt.
1. Czy na baterie smok stick v8 będzie działała grzałka baby-t8?
Dostałem odpowiedzi, że nie ponieważ bateria jest za słaba. Jednak od wczoraj mam ową grzałke na owej baterii i wszystko chmurzy pięknie.
2. Pytanie o palenie samej gliceryny.
Tu dostałem odpowiedzi, że nie ma to sensu. Grzałka nie wyrobi i chmury będą małe. Oczywiście tutaj jest tak samo. Sama gliceryna chmurzy swietnie a grzałka jak była w idealnym stanie, tak jest nadal. (co ciekawe mój sprzęcik robi lepsze chmury samą gliceryną niż lq kupionymi w sklepie)
3. Problem z moim smokiem. (nie ładował do końca i krótko trzymał)
Tu od razu z góry dostałem odpowiedzi mówiące o zepsutej bateri. Tak jak poprzednio, odpowiadający się mylili. Wystarczyło po prostu wymienić ładowarkę na inną i wszystko ładuje się i działa cały dzień.
Tak więc podsumowując. Jeśli nie jesteś co do czegoś pewien, to poprostu nie wypowiadaj się lub zaproponuj swoje rozwiązanie problemu a nie odpowiadaj stanowczo, że coś jest źle i koniec. Raz miałem nawet chwile, że odechciało mi się vapować właśnie z tego powodu, że myślałem, że mój sprzęt jest uszkodzony.
elo
Awatar użytkownika
By PucH2
#1842197
I takich odpowiedzi tu oczekujemy. Pisz więcej i pomagaj bo tego oczekują nowi na forum. Sprawdź jeszcze jak to działa na E422.
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1842201
MastiPL pisze:Witam. Jestem na tym forum od paru dni. Zdążyłem napisać parę nowych tematów z pytaniami o mój sprzęt.
1. Czy na baterie smok stick v8 będzie działała grzałka baby-t8?
Dostałem odpowiedzi, że nie ponieważ bateria jest za słaba. Jednak od wczoraj mam ową grzałke na owej baterii i wszystko chmurzy pięknie.
2. Pytanie o palenie samej gliceryny.
Tu dostałem odpowiedzi, że nie ma to sensu. Grzałka nie wyrobi i chmury będą małe. Oczywiście tutaj jest tak samo. Sama gliceryna chmurzy swietnie a grzałka jak była w idealnym stanie, tak jest nadal. (co ciekawe mój sprzęcik robi lepsze chmury samą gliceryną niż lq kupionymi w sklepie)
3. Problem z moim smokiem. (nie ładował do końca i krótko trzymał)
Tu od razu z góry dostałem odpowiedzi mówiące o zepsutej bateri. Tak jak poprzednio, odpowiadający się mylili. Wystarczyło po prostu wymienić ładowarkę na inną i wszystko ładuje się i działa cały dzień.
Tak więc podsumowując. Jeśli nie jesteś co do czegoś pewien, to poprostu nie wypowiadaj się lub zaproponuj swoje rozwiązanie problemu a nie odpowiadaj stanowczo, że coś jest źle i koniec. Raz miałem nawet chwile, że odechciało mi się vapować właśnie z tego powodu, że myślałem, że mój sprzęt jest uszkodzony.
elo


do punktu 1 i 2

Nikt ci nie napisał że nie możesz,tylko że nie uciagnie.Od wczoraj wapujesz i jest git.Poczekaj ze 2 dni a zobaczysz czy grzałka będzie chmurzyć,czy puszczać dymki.Wapowanie samej gliceryny wykończy grzałkę szybciej niz myślisz.Pomijam fakt wapowania aptecznej gliceryny ktora zawiera sporo wody.Napisali ci że to niezbyt korzystne,jak dla ciebie jest ok,to ok.

Do 3.
jak nie sprawdzileś kilku alternatywnych ladowań,tylko z problemem bo akus nie ładuje się,to na co liczyleś? ze ktos pojedzie do ciebie i sprawdzi? mi od razu zapaliła sie lampa że to trefny akus.Gdybyś wysilił sie i sam sprawdził nie zakładałbyś tematu bo nie byłoby potrzeby.

Edit
"co ciekawe mój sprzęcik robi lepsze chmury samą gliceryną niż lq kupionymi w sklepie"

no patrz! :P
Ostatnio zmieniony 19 mar 2018, 19:18 przez wertjacek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1842209
Wątek oczyszczam i jednorazowo przypominam:
Regulamin Forum
II.2, II.3, II.4.
Za następny więc podobny w odbiorze wpis poleci medal :idea:
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1842210
Kolego @MastiPL co do Twojego Smoka. Bateria Stick v8 jest tak jakby mechanikiem, chodzi o to że przy pełnym jej naładowaniu ma napięcie 4,2 V które spada do 3,2 V. Natomiast grzałka T8 jest grzałką 0,15 oma i pracuje w zakresie mocy ( the best - 120 - 180 watów ) oczywiście że możesz ją dać na Sticka ale jaki ma to sens? Spadek napięcia nastąpi bardzo szybko a Twoja bateria padnie przy takiej eksploatacji na takiej grzałce, więc długo nie pożyje. Więc kto się nie zna?
Zanim coś napiszesz to poczytaj nieco czegoś o swoim sprzęcie. Ja dałem dobrą radę, chociaż jak dla mnie, przy Twoim podejściu, to atomizer z tą grzałką możesz podłączyć nawet do samochodowego akumulatora. W tedy będziesz miał moc a już na samej glicerynie z apteki to w ogóle będziesz miał szacun na dzielni. Pozdrawiam. :twisted:
Natomiast oryginalną grzałkę którą masz w zestawie do tego Sticka ( czyli V8 Baby-M2 coil ) jest grzałką kompatybilną z Twoim zasilaniem i dobrze działa w przedziale 4,2 - 3,2 V. Więc firma Smok wiedziała co robi a grzałka T8 jest dobra ale pod zasilania z regulowaną mocą ( boxy do 200 watów ).
Ostatnio zmieniony 19 mar 2018, 20:04 przez Gabriel, łącznie zmieniany 2 razy.
By Krasnal45
#1842212
MastiPL pisze:2. Pytanie o palenie samej gliceryny.
Tu dostałem odpowiedzi, że nie ma to sensu. Grzałka nie wyrobi i chmury będą małe. Oczywiście tutaj jest tak samo. Sama gliceryna chmurzy swietnie a grzałka jak była w idealnym stanie, tak jest nadal. (co ciekawe mój sprzęcik robi lepsze chmury samą gliceryną niż lq kupionymi w sklepie)

Mówimy o farmakopealnej glicerynie jaką tu używamy, czy o tej wodnej zupce którą pokazałeś na fotce? O co Ty masz pretensje? Ja Ci radzę, nie pytaj tu więcej o nic nikogo bo Cie jeszcze zatrują i prądem porażą. Skoro sam wiesz lepiej...
Awatar użytkownika
By pol
#1842217
Ale o czym tu ta dyskusja?
Kolega w ciągu jednego dnia wyszedł z nałogu palenia tytoniu i nawet udało mu się wyjść z uzależnienia od nikotyny.
Chmurzy już po 24 godzinach samą glicerynę zaprawioną przez 14% wody.
Awatar użytkownika
By Killarun
#1842361
Naprawdę, niektórzy ludzie czasami doprowadzają mnie do konsternacji. Mam poczucie, że zmarnowałem swój czas odpisując na Twoje wcześniejsze pytania, prawdopodobnie inni, którzy chcieli pomóc mają podobnie. Nigdy więcej.

Wysłane z mojego STF-L09 przy użyciu Tapatalka
PS elo to możesz do swoich ziomeczków wołać. Trochę kultury.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.