EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Dexter2k13
#1846687
Wiam. znowu piszę w sprawie pharaoha otóż wyciek liquidu nie jes a AH a z przerwy pomiędzy AH i ringiem do regulacji powierza. z tych zaznaczonych na zdjęciu. wymieniłem wszystkie uszczelki jakie były tylko były w parowniku i dalej cieknie. Jakieś porady jak tego się pozbyć? Pozdrawiam

https://imgur.com/a/n9xgirh
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1846688
Pewnie musisz odkręcić lub wybić bazę od podstawy. Powinien tam być oring ( w środku ). Sprawdź go i skręć bazę na nowo.
By Dexter2k13
#1846689
robiłem to. nawet dodałem dodatkowy oring pod bazą niestety nic nie dało
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1846690
No to nie wiem. Generalnie widzę że cały czas masz z nim jakiś problem. Może to jakiś zepsuty egzemplarz. Weź i go wyrzuć.
Awatar użytkownika
By lukiboss2
#1846705
Miałem to samo, nie wiem czy wszystkie sztuki tak mają, czy tylko niektóre ale niestety się to zdarza. U mnie ten pierścień miał za dużo luzu góra-dół, co bym nie zrobił parownik się pocił. Dla testu na noc zawaliłem tyle waty że na pewno transport by nie wyrabiał i nie dałoby się z tego chmurzyć, a rano i tak miałem wilgotną podstawkę przy parowniku. Sprzedałem i problem zniknął :)
By Dexter2k13
#1846708
lukiboss2 pisze:Miałem to samo, nie wiem czy wszystkie sztuki tak mają, czy tylko niektóre ale niestety się to zdarza. U mnie ten pierścień miał za dużo luzu góra-dół, co bym nie zrobił parownik się pocił. Dla testu na noc zawaliłem tyle waty że na pewno transport by nie wyrabiał i nie dałoby się z tego chmurzyć, a rano i tak miałem wilgotną podstawkę przy parowniku. Sprzedałem i problem zniknął :)

Kurczę szkoda. Ten pierścień do regulacji powietrza u mnie tak samo ten pierścień ma dość spore luzy (góra dół) myśle teraz nad zakupem innego tanka, bo mam jeszcze merlina mini limitlessa ale w jednym za mała pojemność a w drugim brak smaku coś polecasz zbliżonego smakiem i pojemnością do pharaoha na 25 mm?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By lukiboss2
#1846710
Kylin mini/pharaoh mini/ammit (single), wybieraj
By Dexter2k13
#1846725
lukiboss2 pisze:Kylin mini/pharaoh mini/ammit (single), wybieraj

Zamówiłem kylina mini. Niby opinie ma dobre. Zobaczymy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.