EPF
Shake and Vape
By maajkii
Witam ktoś posiada jakieś opinie na temat premixów tej firmy?
dziś zamówiłem - Hawaiian Pog
czekam na wasze doświadczenia z tymi premixami.

pozdrawiam :)
By maajkii
Dojechał...
Po prostu bajka!
Nic lepszego jeszcze nie paliłem, zmieszałem z 10ml bazy 12mg..
Całość w fajnej sklanej buteleczce z pipetką w środku, smak jest zajedwabisty!
Palone na Wismecu RX200 z TFV8 Big Baby beast, grzałka 0.2ohm

Mimo ceny, polecam!
Awatar użytkownika
By Julia
Go nanas - dojrzały upieczony banan w kremowej otoczce. Słodkie i konkretne. Specyficzny posmak który bardzo mi odpowiada. Ci którzy używali Go Bears Al Carpone nie będą zawiedzieni bo występuje podobny właśnie tam. Dla poszukiwaczy dojrzałego, podsmażonego banana ideał. Ta kremowa nuta wybitnie udana. Gładka, miękka i okrągła. Mocno aromatyczny. Dla mnie spokojnie na stałe ale konkretność może przytłaczać.

Naked Unicorn - na opakowaniu truskawka i krem/ śmietanka. Mało tej truskawki chociaż pewna kwaskowatość wyczuwalna. Kremowa nuta jak w Go nanas. Smakowita. Całość bardzo ok ale dla mnie za delikatna. Z przyjemnością zużyje ale pewnie więcej nie kupię bo wszystkie pieniądze wydam ma banana;)

Berry Lush - i znowu ten sam fajny krem i truskawka. Dodatkowo dochodzi ananas. I tu pojawia się pytanie; czy ananas pasuje do takich mlecznych wykończeń? Dla mnie nie bardzo. Jest ok ale połączenie nie trafiło w mój gust. Może gdyby było więcej tego owocowego elementu i tylko nutka kremu byłoby lepiej.

Wszystkie trzy są z serii cream. Na pewno spróbuję jeszcze tego ostatniego Azul Berries bo maliny i borówka że śmietaną to fajny mix
TGT IV

No to szporujemy już... TAIFUN GT IV Wir freuen un[…]

Otóż tak. Pojechałem niedawno po grzałeczkę i dowi[…]

Dla odreagowania od trawnika bawimy się w typowani[…]

Luźne wejście ijust S

Witam, dziś mi spadł z biorka ijust S. Na początku[…]