EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Robi123
#1837346
Witam,
jestem mega początkujący, chciałem przerzucić się z analogów na elektroniczne papierosy, w tym celu pożyczyłem od kolegi jakiegoś starego volisha (taki długi i cienki) i bardzo mi przypasowal, bylem już nakręcony na maksa ze przechodzę na elektroniki wiec zdecydowalem się zakupić od razu w miarę dobry sprzęt żeby się nie zrazić. Po doktoryzacji w internecie wybór padł na Joyetech Primo mini i atomizer Smok TFV8 Baby.
No i kompletna porażka :( jak używam tego Volisha to po prostu mogę się zaciągnąć tak jak zwykłą fajką czyli nabrać dymu do ust i dopiero się zaciągnąć, W tym atomizerze otwór ma o wiele większą średnicę i po prostu nie da się tak tylko w zasadzie trzeba od razu ciągnąć wszystko do płuc, generalnie nijak sie to ma do zwykłego palenia fajek. Może to nietypowy problem ale powiem szczerze skreśla u mnie całkowicie to rozwiązanie :( jest jakiś atomizer który pasowalby do tego Primo Mini i spełniałby ten mój wymóg ? trochę szkoda kasy którą wydałem, sprzęt zakupiony nowiutki na gwarancji, Część z wypowiedzi moderuję. Proszę zapoznać się z obowiązującym tu Regulaminem. D. ....
A drugie pytanie, mam ustawiony tryb Power, czy tak jest poprawnie ? powiem szczerze ze trochę irytujące jest bo nie wiem ile tych WAT ustawić, raz mi się ustawiło na 50W to myslalem ze mi płuca wypaliło ... Może trzeba ten parownik jakoś skonfigurować w ustawieniach ?
Awatar użytkownika
By bulit73
#1837347
To dlatego, że wapujesz dopaszczowo. Zaciągasz się jak analogiem. Smok Baby to parownik do wapowania dopłucnego, czyli bezpośrednio do płuc.

Poszukaj parownika Nautilus mini, z grzałkami 1,8 oma.

Wapując w trybie "Power" ustawiasz moc. Zobacz na grzałce jaki jest zakres mocy. Zacznij od najmniejszej wartości. Jeśli będzie za mało to zwiększ moc.
By Robi123
#1837352
No i właśnie tak to jest jak się człowiek nie zna, obejrzałem setki filmów z recenzjami i aż dziw ze nikt o tym nie wspomina a przecież to jest kluczowa sprawa, przynajmniej dla mnie czyli kogoś kto chce zastąpić analoga i szuka czegoś najbardziej zbliżonego.
Może w ogóle wybralem zły box i powinienem go sprzedać i kupić inny, chętnie wysłucham rady doświadczonych.
Przy okazji, czy tego boxa można jakoś ustawić żeby nie dało się tych WATow zmieniać ? wolałbym ustawić raz i nie myśleć czy przez przypadek nie skoczylo mi do 80W i wypali płuco ....
Awatar użytkownika
By bulit73
#1837354
Robi123 pisze:Przy okazji, czy tego boxa można jakoś ustawić żeby nie dało się tych WATow zmieniać ? wolałbym ustawić raz i nie myśleć czy przez przypadek nie skoczylo mi do 80W i wypali płuco ....


search.php?keywords=primo+mini&terms=all&author=&sc=1&sf=titleonly&sr=posts&sk=t&sd=d&st=0&ch=300&t=0&submit=Szukaj
By Robi123
#1837371
Dzięki za wyjaśnienia koledzy, coś czuje ze to nie moja bajka z tym setem, próbowałem też regulować dopływem powietrza ale niewiele to daje, za duży też jest dla mnie ten ustnik.
Jeszcze raz- ostatni, usuwam wstawkę o....
Przeczytaj wreszcie Regulamin, bo za następny taki wyskok otrzymasz medal.
D.
By Krasnal45
#1837381
W smoku przymykanie dopływu powietrza nic nie da. To nie ta liga. Kup to co ci @bulit73 zaproponował i używaj na mocy w przedziale 10-15W. Zasilanie które masz jest bardzo dobre. Na początek to będzie dla ciebie optymalne rozwiązanie. A skoro już się rozgościłes na forum, to czytaj, czytaj i czytaj. To kopalnia wiedzy. Masz problemy lub wątpliwości, pytaj. Bez pomocy nie zostaniesz.

P.S. Tą żabą się nie przejmuj dopóki nie będziesz bardziej broił i dopóki będziesz sie stosował do regulaminu (radzę go uważnie przeczytać ze zrozumieniem). To bardzo pomocna i miła istota na tym forum :mrgreen:
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.