EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
By cliver
#1836892
Witam z racji że w moim zabytkowym mildzie bateria już coraz bardziej dawała się w oznaki postanowiłem zainwestować w boxa, dużo czytałem,oglądałem i wybór padł na vaptio z P1, kupiłem przez nie wiedzę model P-I TF (zalewany od góry z takim kołnierzykiem przy grzałce który zasłania otwory po odkręceniu ustnika) mało jest o nim info nawet nie wiedziałem że są różne modele. Zalałem pierwszym lepszym olejkiem również z firmy P1 którym wcześniej testowałem na mildzie, i jestem trochę rozgoryczony pod względem oddawania smaku w porównaniu do zwykłego milda "na knotach" jest duża chmura,ale smak oddaje kiepsko, testowałem różne moce,różny przepływ powietrza i szału nie ma, czy w boxach zawsze tak jest? Czy może dedykowane są do nich jakieś specjalne liquidy?
Awatar użytkownika
By PucH2
#1836893
Znawców tego wynalazka to tu z świecą szukać. Po prawdzie to zostałeś sam by tu o nim pisać. Zawsze to jakiś start by się wykazać wiedzą.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1836896
cliver pisze: Czy może dedykowane są do nich jakieś specjalne liquidy?


Nie ma takowych. Poza tym Vapito nie jest demonem oddawania smaku, więc nie oczekuj za wiele :wink:
By cliver
#1836923
No to ładnie, dotąd spotkałem się tylko z samymi pozytywami na jego temat, a gość w sklepie proponował mi coś z Smoka :D.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1836924
Te pozytywne opinie to z testów sklepowych na jełoptube pewnie :lol:
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1836926
cliver pisze:... a gość w sklepie proponował mi coś z Smoka :D.


A wtedy by było: " Zamienił stryjek...". :wink:
By cliver
#1836927
W takim razie panowie co polecacie pewnego i praktycznego budżet do 200zł. Chyba że jest już gdzieś taki temat? Przeglądam forum ale nie znalazłem.
By Krasnal45
#1836929
cliver pisze:W takim razie panowie co polecacie pewnego i praktycznego budżet do 200zł. Chyba że jest już gdzieś taki temat? Przeglądam forum ale nie znalazłem.

*ROFL* Nie żartuj sobie z nas tak okrutnie. Co drugi wątek w dziale dla początkujących tak się zaczyna "co polecacie do XXXzł"
By cliver
#1837179
A co myślicie o zmianie atomizera? Bo nie wiem czy cały ten mod jest już spalony i myśleć np nad pico z melo, czy da się to jeszcze jakoś uratować? Widzę że był już taki temat założony ale nie ma w nim odpowiedzi.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.