EPF

Rozpoczynasz przygodę z elektronicznym papierosem i masz pytania? Tutaj właśnie możesz uzyskać na nie odpowiedź.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By Michał93
Witam wszystkich
Zaznaczam na początku że czytałem forum i szukałem odpowiedzi ale nie znalazłem nic podobnego do mojego problemu,więc liczę że pomożecie a więc,
Mój problem polega ma tym że mam bardzo dziwne zapachy zamiast smaku liquidu, bardzo metaliczne połączenie z jakimś innym smrodem nie znanym mi.
Zaczynając od poczatku mam takie grzałki Obrazek
A parownik mam griffin 25plus,pierwsza z tych grzałek zamontowalem normalnie smak super i wgl same + ale problem się zaczął gdy stwierdziłem że zmienię już ja na nową bo miała 3 tyg.Zrobiłem wszystko tak samo jak z pierwsza,A tu się zrobił klops potworny smród zamiast smaku liquidu mało mnie nie zebrało na pawia zapach metalu polaczony z czyms inny postanowilem ze zmienie wate nie pomogło(używam muij) więc założyłem kolejna grzałkę bo myślałem że trafiłem na trefną ale dalej to samo,i została mi ostatnia z tego zestawu,znów powtorzylem wszystkie czynności, ale smak nie zmienił się znaczącą, nie czuć już tak bardzo metalu ale za to jak bym jakąś skarpete palił. Próbowałem już kombinować z wata zmarnowałem kilka płatków i nic nie dało dodam że myłem go pod bieżącą ciepłą wodą i suszylem za każdym razem. Już nie wiem co dalej robić bo nigdy tak nie miałem.

Macie jakieś pomysły
Ostatnio zmieniony 13 lut 2018, 21:55 przez Michał93, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By PucH2
Patrzałaś czy płyn nie skisł czasem?
Awatar użytkownika
By Timi
@Michał93
Nie wapowałeś ostatnio na łonie przyrody? Może atomizer bobra dogonił? :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Gabriel
Michał93 pisze:Za chwilkę wrzucę zdj samej grzalki bo myłem go i nie mam waty to ocenicie, wcześniej nie miałem problemów

No to już masz problem.
Awatar użytkownika
By Timi
Samych grzałek się nie zmienia aż do momentu przepalenia drutu. Od czasu, do czasu przepalasz, czyścisz i wymieniasz watki. Mam grzałki, które działają już pewnie z rok, a może i więcej.
Ten zły smak, o którym piszesz to najprawdopodobniej "bóbr", czyli za mało liquidu dociera do grzałek. najczęściej jest to spowodowane zbyt dużą ilością waty. Jej ilość należy tak dobrać, by lekko, aczkolwiek z delikatnym oporem przesuwała się wewnątrz grzałki. Oczywiście mówimy o wacie puszystej. Nie zbitej lub skręconej.
Awatar użytkownika
By Timi
Krasnal może mieć rację. A może Ci się mod przestawił i dajesz na grzałki jakąś kosmiczną moc?
Awatar użytkownika
By Timi
Michał93 pisze:Nie normalne mam moc jak zawsze, po założeniu grzalki zawsze mnie pyta to nie możliwe jeśli chodzi o moc

Jak zawsze to znaczy?
Awatar użytkownika
By Pesio
Wywaliło by mu zwarcie jakby mu się grzałka z czymś metalowym stykała.
1. Jaką moc dajesz?
2. Czy otworzyłeś dopływ liquidu?
3. Czy wata przechodzi z oporem? Bo jak się szarpie, to jest jej za dużo.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Witam mam pytanie bo chciałbym zrobić własnego box[…]

Na forum są dwa temat o PA, ale opinii o aromatach[…]

Tym razem bez kryzysu

Miło, że poprzedni wątek został usunięty. Dziś wyb[…]

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ko[…]