EPF
By Mikael
#1835450
Kolejny modzik, a mianowicie Vfeng od snowwolf, czyli od sigelei i pierwszą rzeczą jaką mogę o nim powiedzieć jest to, że błyszczy się jak psu jajca xd Ale tak serio, posiada on wielki świecący napis snowwolf z tyłu naszego e-papierosa i mały świecący pasek nad przednim panelem, kolory jak i tryby świecenia możemy oczywiście zmieniać wybierając je z palety kolorów w menu i nie zapomijmy o dość sporym ekranie, który ma nawet czytelny i miły w obsłudze interfejs. Jak dla mnie nie jest on najpiękniejszy, wygląda jak prostokątny klocek lego, ale może komuś się spodoba. Wykonany jest całkowicie z metalu, tak więc waży sporo a mianowicie około 300 g, jak dla mnie za dużo, ale to także według uznania. Przechodząc do specyfikacji technicznych, zasilany jest on dwoma akumulatorkami 18650 wsadzanymi od dołu. Maksymalna ilość watów to 230, a maksymalne volty to 7.3. Oczywiście kilka zmiennych trybów, ustawienie temperatury ect. Nie ma w nim nic niezwykłego, żadnych innowacyjnych technologi. W pudełku, a raczej metalowej puszce dostajemy naszego moda, kabel usb i instrukcję obsługi. Ale rzecz, która najbardziej każdego interesuje to cena, a nie jest ona najniższa. Dostajemy co prawda metalowego, dobrze wykonanego moda, ale nie ma w nic a nic ciekawego, ani zachwycającego. Cena tego potworka to od 50 do 70 dolarów, co przynajmniej jak dla mnie jest zbyt wygórowaną ceną za moda, który ani nie zachwyca wyglądem, ani specyfikacjami. Dzięki za uwagę i do usłyszenia.ObrazekObrazekObrazek

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.