EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
Awatar użytkownika
By PucH2
#1842584
Dalej to nic nie zmienia. Zakaz dotyczy używania papierosa elektronicznego a nie nikotyny.
Awatar użytkownika
By pol
#1842585
To jak można było od samego początku wnioskować, zgodnie z obowiązującym prawem, gdy dostaniesz mandat, możesz odmówić przyjęcia go i sprawa trafi lub nie trafi przed oblicze sądu i tam po jakiś ośmiu latach zapadnie końcowy werdykt.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1842586
Prawie już tak miałem w KFC. Jednak właściciel zrezygnował z drogi sądowej jak uświadomiłem mu ile posiada elektronicznych papierosów.
Awatar użytkownika
By Killarun
#1842587
Traktujcie to jak chcecie i interpretujcie to jak chcecie - wszystkie możliwe zdania już padły. Reszta zależy od was ;)

Wysłane z mojego STF-L09 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Kanapix
#1842588
Właśnie na tym polega problem z prawem. Każdy interpretuje je jak chce. Co z tego, że zerówki niby można wapować, bo są bez nikotyny - jak trafisz na policjanta, albo strażnika, który sobie to zinterpretuje na Twoja niekorzyść to i tak Ci mandat może dać i tak. Wniosek z tego taki, że lepiej się powstrzymać.
I wracamy do punktu wyjścia :P
Awatar użytkownika
By PucH2
#1842590
Nic nie zależy jak ustawa jest do bani napisana i pozwala na dowolną interpretacje jak wiatr zawieje. I nie bo jest taka potrzeba, tylko dlatego że tak można. Jak młody prawnik się w tym gubi to ustawa jest tragiczna i nie ona jedna.
Awatar użytkownika
By Killarun
#1842591
pol pisze:@Killarun
Przyznaj, tak z ręką na sercu, jako student prawa spodziewałeś się innej odpowiedzi z MZ?

Nie trzeba studiować prawa, żeby wiedzieć, że to była jedyna możliwa odpowiedź, akurat w tej materii przepisy są jasne. Niemniej jednak pojawiały się głosy, że jest za mało dowodów na faktyczne stanowisko MZ. Jestem dobrym człowiekiem, więc dla tych, którzy potrzebują czasem coś zobaczyć na własne oczy jest to pisemko ;)
Awatar użytkownika
By PucH2
#1842592
Po pierwsze odpowiedź powinna być wiążąca przez organ ustawodawczy który te przepisy stworzył. Wszelkie niejasności powinny zostać usunięte przez ten organ. Do tego trzeba mieć polityków i jaja. A tu ani jednego ani drugiego.
Awatar użytkownika
By Killarun
#1842593
PucH2 pisze:Po pierwsze odpowiedź powinna być wiążąca przez organ ustawodawczy który te przepisy stworzył. Wszelkie niejasności powinny zostać usunięte przez ten organ. Do tego trzeba mieć polityków i jaja. A tu ani jednego ani drugiego.

Zastanawia mnie, czy nad tą ustawą pracowała chociaż jedna osoba, która sama wapuje. Tego się nie dowiemy, ale chyba nie będzie poważnym nadużyciem, jeśli powiem, że nie... :lol:
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1842595
Krasnal45 pisze:Nad tą ustawą pracowały osoby które doskonale zdają sobie sprawę z tego, czym jest ekspansja EIN dla ich kieszeni.


Amen
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.