EPF
Nasze własne produkcje
By Kondrzak
#1834990
siemanko! Kolejny boksik w takcie budowy. Tym razem znów sosna. Jeszcze nie skończone ale jutro finał (w garażu jest za zimno). W końcu będzie ładna tulejka na akumulator 18650 jak koledzy doradzali. I standardowo mosfet. W planach być może coś z regulacją.

No i jak pisałem jutro reszta jak poskładam i polakieruję to wrzucę w całej okazałości.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
By Kondrzak
#1835454
no i ukończony. z przodu tylko podczas wiercenia otworu na mosfet skręcił mi taki frez i lekko wyszło ale coś tam wykombinuje jakąś fajną wklejkę by tego nie było widać. A tak to jeszcze ze 2 warstwy lakieru i fajrant :D

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
By PucH2
#1835456
Ładne to. Sosna miękka taka nieboksowa. Celuj w dąb. Ludki często parkiet zrywają by te ujowe panele położyć. Wtedy można ładne klepki znaleźć i posklejać w klocek.
By Kondrzak
#1835457
Właśnie wiem że miękka nawet po mocniejszym przyciśnięciu paznokciem się wgniata... Dlatego schnie już 4 warstwa lakieru bezbarwnego na zewnątrz i jeszcze 2 planowane są. Dąb mam owszem ale jest za suchy i popękany i kijowo mi się go obrabia(jakby go ustabilizował byłby świetny no ale pompa próżniowa i żywica ;/ więc koszty). Myślałem nad drewnem stabilizowanym tylko tak nie mogę się zabrać na zakup. Jak tylko mi wpadnie kawałek świetnego drewienka to coś bardziej finezyjnego ustrugam :D
By Ortillson
#1837471
czy autor mógłby zrobić poradnik jak coś takiego wykonać krok po kroku bo chciałbym coś takiego zrobić lecz nie wiem jak się do tego zabrać
By Kondrzak
#1837523
Napiszę tak. Nie da się stworzyć poradnika jak wykonać takie drewienko. Każdy box jest inny i jest przeze mnie budowany no z odpadków drewnianych nie będę tego ukrywał. Znajduję kawałek drewna co mi pasuje wymiarami i kształtem nie wymiaruję tylko jadę na wyczucie. Wiercisz dziury pod akumulator i mosfet. Robisz jego bryłę wedle uznania pokrywki na górę i na dół dopracowujesz malujesz składasz i koniec. Po co tu poradnik ?
Awatar użytkownika
By PucH2
#1837526
Nie zawsze schodka da się wyciąć czy z muzeum kawałek balustrady niepostrzeżenie wynieść. Poradnik powinien być, i już. *ROFL*
Awatar użytkownika
By blucas
#1837547
Tia. A może jeszcze frytki do tego? :kulam
Mod jest (przynajmniej dla mnie) tym wartościowszy im bardziej unikalny. Każdy wypracowuje swoje patenty i to jest piękne.
Polecam moje podstawowe narzędzia: Dremel, dłuta do drewna, wiertarka i kuuuupa cierpliwości :wink:
Czekamy na efekty :beer:
By Ortillson
#1837548
Dzięki za odpowiedz jak znajdę jakiś kawałek drewna to spróbuje coś wystrugać
By Kondrzak
#1837578
Jak kolega @blucas napisał dremel, wiertarka, pilniki, dłuta i jedziesz. Jak masz trochę wyobraźni powinno coś ciekawego wyjść. Taki pro TIP dla Ciebie z drewnem nie ma co się spieszyć. Powoli wierć i strugaj oraz szlifuj. Powodzenia :)
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.