EPF
Akumulatory stosowane w e-papierosach.
By radek990
#1833985
Hej. Mam ogniwo samsunga. Po naladowaniu na full dziala, ale tak jakby nie oddawala calej mocy (grzalka slabo sie nagrzewa, na innyc aku jest ok) czy oznacza to koniec jej zywota? Mozna ja jakos odratowac?

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
By radek990
#1833990
Nie wiem ale duzo. Na poczatku sluzyl w latarce potem w powerbanku a teraz w e-p. Mam 3 sztuki tego samsunga i wszystkie 3 zaczely zachowywac sie podobnie.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
Awatar użytkownika
By Kanapix
#1833991
Jak dużo to może być, że po prostu nadszedł ich czas... Każde ogniwko jest policzone na ileś tam cykli ładowań, jak je wykorzystasz, to jedne szybciej, inne później, ale zaczną padać i wtedy jest konieczność wymiany. O ile w latarce czy power banku nie ma problemu o tyle w epapierosie lepiej jest dbać o jakość ogniw, żeby ci nie wystrzeliły niechcący gdzieś po drodze ;)
Awatar użytkownika
By PucH2
#1833992
Akurat w innej kolejności używam. latarka jak i powerbank to idealni mordercy akusów. Tu chemia lubi pracować od pełna do rozładowania. Roczne w EP niewiele ustępują nowym w pojemności. Czym więcej Wat tym szybciej pojemność spada po roku pracy.
By radek990
#1833994
Ok. W takim razie bede ich uzywac w powerbanku dzieki za pomoc temat do zamkniecia

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.