EPF
Shake and Vape - płyny do zmieszania z bazą nikotynową lub bez nikotyny.
By Kurtz1992
#1837537
To może i ja napiszę swoje wrażenia.
Aloes-poziomka-cytryna: Moim zdaniem jeden z najlepszych aromatów jakie paliłem - obojętnie czy lq, premixy czy własne twory, aczkolwiek prawdziwy smak dopiero po kilku dniach od wymieszania jak się przegryzł, ocena 8/10.
Mango-melon-limonka: Smak "dosyć dziwny", jakby mało naturalny, aczkolwiek nie jest zły. Ocena 6/10
Premixy nie drapią w gardło jakoś szczególnie, premixy klarowne cały czas, dobrze się wymieszały z bazą.
By LSkiper
#1839794
Poziomka-cytryna-aloes: głównie czuć poziomkę, po chwili lekko czuć cytrynę, a aloesu prawie wcale nie czuć. Smak lekko chemiczny ale da się przeżyć. Wg mnie dobry jako przerwynik.

Aloes-granat: tutaj się zawiodłem. Smak dość gorzki, wyczuwalny granat, i tak jak powyżej aloesu prawie nie ma. Jedną buteleczkę mógłbym sobie czasem zalewać ale nie moja bajka. Jednakże całkiem dobrze komponuje się z lq cytrusowymi. Teraz mam zalany dark lemon los aromatos(chyba) i nawet smaczy.

Wszystko na 4mg/ml
By Annabeth
#1840017
Właśnie vapuje aloe wild strawberry lemon
Obawiałam się trochę cytryny której naprawdę nienawidzę, okazało się, że w ogóle jej nie czuć co dla mnie jest ogromną zaletą.
Naprawdę fajny soczek, świeży, zostawia po sobie uczucie przyjemnego chłodu, nie drapie w gardło, co prawda nie dałam mu się przegryźć (smocze dwie godziny po wymieszaniu z bazą). Jak dla mnie naprawdę smaczny jak za tą cenę. Polecam.
By Pawełr
#1840388
Potwierdzam, Cactus & Lime dla mnie po dodaniu 10ml bazy 6mg i tak na oko z 5ml bazy 3mg, wyszedł genialny liquid :D dla mnie niebo w gembie zawsze palilem WestyIce i szukalem czegos podobnego, w sensie cukierki lodowe wgl mi nie podchodzili, limonka i kaktus pasuja mi swietnie juz 50ml wypalone i trzeba jechac po kolejny premiks i na pewno kupie to bo mi sie nie nudzi !
Owoce lezne z hippz tez niezle ale trzeba wiecej bazy bo dla mnie aromat jednak za mocny po dodaniu 10ml 6mg. To samo mam z kaktusem i limonka mowilem ze tragiczny po szocie 10ml dolalem jeszcez 5 i jest kompletnie inaczej i o 1000x lepiej!
I potwierdzam to co wszyscy tu pisali!
Lime i Cactus rozwalił mi juz drugą uszczelkę od górnego capa w Smok TFV8 Baby Beast, tak to liquid genialny. Polecam.
By pietrek86
#1841207
Zna ktoś aromat podobnej w smaku cytryny / limetki która jwst w nich użyta ale nie psuje uszczelek?
By tomasz_p13
#1841561
tylko ja mam problem ze zdjęciem górnej części butelki żeby dolać bazy nikotynowej? chodzi mi o tą "zatyczkę" z dzióbkiem :? może to jest niezdejmowalne jednak? ostatecznie strzykawką z igłą ładowałem do środka 10ml.... dramat :lol:
Awatar użytkownika
By bulit73
#1841562
tomasz_p13 pisze:tylko ja mam problem ze zdjęciem górnej części butelki żeby dolać bazy nikotynowej? chodzi mi o tą "zatyczkę" z dzióbkiem


Cienki, sztywny nóż. Delikatnie podważyć dookoła :wink:
By Pawełr
#1841832
Kupiłem Arbuza Truskawkę i Czarną Porzeczkę z kooladą, jest dobry, uszczelki nie psuje ale to nie ten sam smak jednak, ja się zakochałem w Kaktusie i Limonce, ale psuje uszczelki ... czym to zastąpić bo był dla mnie to smak tego roku... który się nie znudził po wywapowaniu 60ml...
By markuss7
#1841935
Hej.

Cactus Lime z nowej produkcji jest zastąpiony innym aromatem Lime, który nie niszczy uszczelek. Nowy cactus lime jest w sprzedaży od mniej więcej trzech tygodni więc na półkach w e-dymie czy innych sklepach powinien być już nowy produkt.

Pozdrawiam

Marek
By tomasz_p13
#1842075
czyli coś w tym było jednak z tymi uszczelkami :? mnie problem nie dotknął ale może wiele zależy od "mieszkanki" użytej do produkcji uszczelki :D

kurczę, te premixy Hipzz to jednak niezła opcja, przeleciałem kilka i stosunek cena/jakość mnie chyba powstrzymuje przed kolejnym zamawianiem dillonsów po 20 zł za 30 ml, może i liga wyższa ale tyłka już nie urywa po zobaczeniu co potrafią producenci z niższej półki cenowej
By markuss7
#1842236
tomasz_p13 pisze:czyli coś w tym było jednak z tymi uszczelkami :? mnie problem nie dotknął ale może wiele zależy od "mieszkanki" użytej do produkcji uszczelki :D

kurczę, te premixy Hipzz to jednak niezła opcja, przeleciałem kilka i stosunek cena/jakość mnie chyba powstrzymuje przed kolejnym zamawianiem dillonsów po 20 zł za 30 ml, może i liga wyższa ale tyłka już nie urywa po zobaczeniu co potrafią producenci z niższej półki cenowej


Wysoka cenia nie zawsze gwarantuję wysoką jakość :) Niestety wielu ludzi tego nie rozumię ale gdyby wszyscy myśleli, że za dużo pięnążków kupuję się super produkty to podejrzewam, że byłyby kolejki tylko w EsmokingWrold :)

Przykłady można mnożyć i mnożyć :)

Pozdrawiam

Marek
By MysticCat
#1844027
Witam!
Mam dość nietypowy(?) problem związany z liquidem HIPZZ FREEZE o smaku mango-melon-lime. Liquidy od HIPPZ uważam, za bardzo dobre ale wczoraj o mało mi płuca nie wypadły. Wlałem w swój parowniczek ostatnie 2-3 ml w/w liquidu, nie dość, że był konsystencji wody (uznałem, że może leżał obok czegoś ciepłego), to pierwsze parę zaciągnięć było w porządku, gorzej zrobiło się potem. Nie dało się go wgl. palić, powodował pieczenie w gardle, ból w płucach i od razu występował kaszel. Nigdy nie miałem takich problemów, palę e-papierosa od dobrych paru lat, liquidy/premixy od HIPPZ też palę często i nic podobnego nigdy nie miało miejsca. Grzałka jest dobra, zrobiłem wczoraj, nie palę na 200W tylko na 50, teraz jak zalałem tego mango-melona-limonkę innym liquidem od HIPPZ'a o smaku arbuz-cytryna wszystko jest ok. Uczulenie też raczej nie wchodzi w grę bo wypaliłem 55ml i nic mi nie było, dopiero tak końcówka o konsystencji wody mnie dobiła. Macie jakieś pomysły dlaczego tak jest?

BTW. Moc liquidu to 3mg, zwykle palę 6mg.
Awatar użytkownika
By dodge_viper
#1844029
Możliwe ze pozostał sam glikol w butelce który jest bardziej drapiacy? :o Możliwe że to nową grzaleczka szwankuje.
By MysticCat
#1844063
Z grzałką jest wszystko okej, tak jak pisałem wyżej, wlałem inny liquid i wszystko jest w porządku. Tylko przy tej końcówce liquidu mnie tak dusi :/
By markuss7
#1844250
Podejrzewam, że miałeś liquid z pierwszej serii Hipzz Freeze. Mango melon lime miał wtedy aromat lime o bardzo wysokim stężeniu, który dodatkowo nie zabardzo mieszał się z bazą. Czyli niestety ale zalałeś najprawdopodbniej praktycznie sam aromat lime, który wytrącił się z bazy. Sam tego doświadczyłem i wiem, że samego aromatu nie da się palić bo tak jak pisałeś wysiądą płuca.

Od jakiegoś ponad miesiąca albo i lepiej receptura jest zmieniona i problem nie występuję.

Pozatym to właśnie ten lime niemiłosiernie męczył uszczelki, szgólnie w smokach Ibaby V8.

Pozdrawiam
Marek
Awatar użytkownika
By greeg1982
#1845508
Właśnie testuje (Smoant Charon 218W + Ammit 25 RTA) Hipzz Watermelon-Strawberry-Black Currant, jeszcze musi się trochę przegryść, ale na świeżo fajny lekki do day wapingu jak znalazł. Jako fan owocówek potwierdzam opinie przedmówców, mi subiektywnie posmakował.
By kieubee
#1847567
Mam 1 zwykły Hipzz i jeden Hipzz Freeze. Do obu 20ml dodałem po 10ml bazy 18mg 60vg/40pg.

Hipzz Freeze: watermelon-strawberry-blackcurrant: dość słodki arbuz. Smaczny ale czuję głownie arbuz.
Hipzz E-liquid: Black paradise (owoce leśne); tutaj mało czuję jakiś konkretny smak. Ogólnie ten liquid jest mało smakowy ale słodki. Jakieś tam owoce.

Nie są złe za tą cenę.
Awatar użytkownika
By lukiboss2
#1847706
To moje pierwsze podejście do jakichkolwiek premixów, zakupiłem mango-melon-lime i aloes-granat.
Mango - niby ciekawy, niby fajny, ale jakiś taki ciężki. Na pewno nie będę go używał na codzień, tylko co jakiś czas. Dałbym 6/10
Granat - nie czuję tu konkretnego smaku granata, wszystko tak się wymieszało że czuję głównie słodycz, nie jest to złe, ale szału też nie ma. Lekki liquid można kopcić ciągle. Też 6/10
By Dibi
#1848074
Jako że jestem świeży w temacie, to wolę się zapytać.

Do tej pory mieszałem premixy hipzz freezz z bazą optymalną 18mg.

Ale chciałem na próbę powapować sobie bez nikotyny.

Dolałem do 50ml premixu - 10ml bazy NEAT 70/30 0mg. No i niestety płyn wyszedł nie do końca klarowny. Nie jest całkiem mętny, ale w rożni się znacznie od poprzednich.
Aha, Premix to Cactus Lime, kupiony ostatnio w *CZAJNICZEK*

I teraz mam pytanie. Czy gdzieś popełniłem błąd? Czy tak po prostu ma wyglądać ten premix 0mg?
By pietrek86
#1852447
Każdy cactus Lime który kupiłem miał inny smak... Obecny jest ohydny, poprzedni mój ideał
By tubaakada
#1852559
pietrek86 pisze:Każdy cactus Lime który kupiłem miał inny smak... Obecny jest ohydny, poprzedni mój ideał

To zależy od tego, jak smaczne masz uszczelki. Te substancje się mieszają. Daj mu się przegryźć z parownikiem.

:beer:
By BezimiennyII
#1855011
No to i ja podzielę się opinią. Zmuszony byłem zakupić jakiś premix na szybko przed wyjazdem ( coż, zdarza się pomylić aromaty i zepsuć samogon... ) i padło na arbuza - truskawkę - czarną porzeczkę.
Sprzęt: Pharaoh Mini, grzałka Raging Fire Coil ( D) dowinięta na ~ 0.4 ohm. Zasilanie: VGOD Pro Mech.
Premix rozrobiony na 6 mg/ml. Smak tak jak na etykiecie i w tej kolejności czuć owoce. Słodki, z delikatną nutą kwasku. Coolada bardzo delikatna. Nie czuć chemii. W miarę intensywny, nie męczący. Ja osobiście wolę owocówki bardzo słodkie, wręcz zaklejające gębę :-D Nadaje się codziennego wapowania i to w dużej ilości. Jedyne zastrzeżenie miałem do shota. Rozrobiłem na 6 mg/ml bo miało starczyć na dłużej, na codzien preferuje 3 - 4 mg. I cały misterny plan w ... bo nie czułem mocy wcale.
By Rearus
#1855335
Z Freezów próbowałem 4 smaków:

Watermelon Lemon - zdecydowanie mój faworyt, nie jest jakiś ultra słodki, idealny na gorące dni jak dla mnie, ale trzeba lubić arbuza ;),
Aloe Wild Strawberry Lemon - ok, taki trochę smak do zapomnienia jak dla mnie, czuć poziomkę z nutą cytryny i w sumie poza tym niczym się nie wyróżnia, kolejny premix/liquid o truskawkowo-podobnym smaku, tylko, że z kooladą,
Mango Melon Lime - jak ktoś lubi mango to polecam, u mnie kończy się na wypaleniu jednego baniaka co jakiś czas, mango razem z chłodzikiem zdecydowanie przytłacza wszystko inne w tym liquidzie,
Cactus Lime - czuję w tym mega przytłaczającą limonkę, która w połączeniu z kooladą jest dosyć ostra, ograniczam wapowanie do jednego baniaka raz na jakiś czas, podobnie jak poprzednika z mango ;)
By berto
#1855337
Ten cały Hipzz to padaka, miałem kilka smaków i poszły w zlew.
Nie rozumiem nad czym się tu zachwycać.
Jakość w stylu Maiarta.
By BezimiennyII
#1855339
Szału z nimi nie ma, ale są znośne. Dobre na kilka baniaków, jako przerywnik. Mając w pamięci gotowe liquidy tego producenta, dostępne parę lat temu w większości saloników prasowych, to i tak jest to duży postęp.
By Rearus
#1855345
No mnie Watermelon Lemon tylko przypadł do gustu na tyle, żeby kupić dużą buteleczkę, ale znika dosyć powoli :P.
By drvgon_lord
#1855605
Aloe Grape- świetny, bardzo intensywny i naturalny smak winogrona z orzeźwiającym aloesem. 7.5/10
Aloe Pomegranade- W tym przypadku zależy od sprzętu i mocy na jakiej palicie. Na niskich mocach liquid jest gorzki, ale na większych zaczyna coraz lepiej smakować. Czuć słodycz, a potem orzeźwiający granat. 7/10
Cactus Lime- wydaje mi się, że liquid przechodzi 3 zmianę receptury. Obecnie jest mdły i kwaśny, a był wyrazisty z mocno zaznaczonym kaktusem i dobrze dobraną limonką. Zależy kto na jaką partię trafi. Stara partia 7.5/10, nowa 4.5/10
Watermelon Strawberry Black Currant - zdecydowanie najlepszy z całej serii. Od niedawna zauważyłem zmianę w recepturze , mianowicie zwiększyli ilość truskawki i wyszło im to na dobre. Ogólnie czuć soczystą truskawkę, gdzieś w tle arbuza i obecność czarnej porzeczki. Liquid nie jest przesadnie słodki i na tyle orzeźwia, że da się go palić cały czas. Czasami wydaje mi się, że czuję brzoskwinię w tle (?). Ogólnie polecam każdemu, daję 9.5/10
Aloe Wild Strawberry Lemon- zależnie od tego jakie kto ma skojarzenia może smakować jak płyn do mycia naczyń za sprawą aloesu. Tak poza tym, jest świetny na lato i bardzo orzeźwiający, 7/10
Mango Melon Lime- wypaliłem może z 3ml od kolegi. Smakuje trochę jak zgniłe mango. 5/10
Watermelon Lemon- paliłem go z 3 miesiące temu i był słaby. Mocno arbuzowy z chemiczną cytryną. Ogólnie mdły i seria, która trafiła się mi i 2 innym osobom była strasznie ostra. Może spróbuję znowu, jak na razie 4/10
Dream Team- dobry, orzeźwiający i czuć malinę z domieszką cytrusów (których nie ma w składzie), daję 7/10
Ice Bonbon- smakuje dosłownie jak cukierki lodowe, 6.5/10
Everest- smak gum Winterfresh, strasznie chłodzi, 6/10
Black Paradise- dobra czarna porzeczka, ale po dłuższym vapowaniu czuć samą słodycz, 6/10
Sunny Patrol- smakuje jak połączenie żółtego i pomarańczowego Nimm2, może nie jest taki kwaśny ale trochę za bardzo czuć pomarańczę, 6.5/10
Muchachos- smakuje jak przeciętny liquid kaktusowy, 6.5/10
Ogólnie Freezy są świetne i mają odpowiednio dużo kolady, ale z Girls i Original też da się coś fajnego znaleźć, gdy reszta smaków się znudzi :wink:
Awatar użytkownika
By barror
#1855688
Potwierdzam, Watermelon Strawberry Black Currant jest swietny, probuje go odtworzyc na wlasna reke z aromatow. Ktos ma pomysl na ilosci poszczegolnych aromatow zeby wlasny byl choc podobny do kupnego?

Oprocz tego mialem Kaktus-lime i dalo sie go wapowac dopiero po mocniejszym, niz to wskazane rozrzedzeniu. Tylka nie urywal, ale jako przerywnik by odpoczac od swojego ulubionego smaku na 1-2 dni jak znalazl. :)
By Rearus
#1855689
Ja dzisiaj zakupiłem właśnie Watermelon Strawberry Blackcurrant i Aloe Grape, oba są świetne, mimo, że spodziewałem się trochę czegoś innego po pierwszym z nich - tj. dużo mocniej zaznaczoną porzeczkę, ale to truskawka jest na przodzie jak kolega wcześniej zauważył i to jest dobre, na pewno lepsze niż Cactus Lime, Aloe Wild Strawberry i Melon Mango jak dla mnie :P.
By Rearus
#1855780
Jak komuś smakuje Aloe Grape to polecam aromat Ice Grape od inawery, rozrobiłem na 5% stężeniu i po kilku h spróbowałem - jest trochę mniej koolady i winogrona, ale smak bardzo podobny. Sprawdzę za jakiś czas, ale przy opcji 'shake & vape' to dodanie około 8% tego aromatu + 2-3 % aromatu aloesowego zrobiłoby robotę i mamy klona tego premixu :).
By markuss7
#1859449
barror pisze:Potwierdzam, Watermelon Strawberry Black Currant jest swietny, probuje go odtworzyc na wlasna reke z aromatow. Ktos ma pomysl na ilosci poszczegolnych aromatow zeby wlasny byl choc podobny do kupnego?

Oprocz tego mialem Kaktus-lime i dalo sie go wapowac dopiero po mocniejszym, niz to wskazane rozrzedzeniu. Tylka nie urywal, ale jako przerywnik by odpoczac od swojego ulubionego smaku na 1-2 dni jak znalazl. :)


Życzę powodzenia...i dużo cierpliwości :)
Awatar użytkownika
By toska
#1859904
Jedyny "sluszny" sklep nie ma dostępnych tycvh premixow na swojej stronie , więc gdzie je mogę kupić ?
Smakują jak dla mnie bardzo dziwnie , co jest super odsoczniaod mych lq.
By BezimiennyII
#1862194
Odświeżę moją wcześniejszą wypowiedź. Po raz kolejny Arbuz, truskawka i czarna porzeczka. Tym razem rozrobiony na 12 mg. Sprzęt oldschoolowy - Vivi Nova z grzałka Ni80 + drut srebrny ( po wielu próbach wreszcie sobie przypomniałem jak to sie robiło :cygaro: ) 1.5 ohm, do tego sznurek. Zasilanie - Nemesis.
O ile na grzałce subomowej liquid jest dobry, zwykły, nie robiący szału, tak w tym przypadku to bomba. Chyba zostanie w vivce na długo. Każdy z owoców smakuje bardzo soczyście, brak posmaku chemii. Chłodzik delikatny.
Awatar użytkownika
By heosyam
#1872202
Korzystając z ostatniej promocji związanej z black friday, zakupiłem kilka nowych smaków.
Premix Hipzz Freeze Cranberry Blackcurrant Blueberry - Moja ocena 8/10 Smakuje jak miks leśnych owoców z przewagą czarnej porzeczki. Nadaje się do codziennego vapowania.
Premix Hipzz Freeze Aloe Lychee 20ml - 7/10 Słabo wyczulane liczi. Mimo tego jak najbardziej polecam.
Premix Hipzz Freeze Black Tea Lemon 20ml - 9/10 Mój faworyt z nowych premixów. Dobrze wyczuwana herbata z niechemiczną cytryną. Przypomina trochę w smaku granulowaną herbatę.
By Łewap
#1872316
Cactus/Lime-7/10 dobry smak kaktusa,troche za bardzo "chłodzący" w sumie to tyle.
Aloe/Pome Granate- 4/10 troche nijaki. Sam smak ujdzie jednak nie do końca wiedziałem co wapuje.
Kiss Strawberry-8/10 mimo nazwy podobno truskawka w śmietanie. Przyjemny delikatny smak truskawki w tle czuć coś jeszcze możliwe że to ta śmietana,dzięki której smak nìe był taki "prosty". Do dłuższego wapowania.
Cany Mango-8/10 zapach zdecydowanie za intensywny,na początku mnie odrzucił,jednak po zalaniu czuć delikatny smak Mango z nutką jakieś słodyczy. Max na jeden dzień wapowania.
Elektron. 6/10 smak delikatny aż za bardzo,ciężko mi było coś poczuć. Chyba jedyny premix bez przetłumaczenia smaku,gdzie tylko w tym przypadku tego potrzebowałem :D Domyślając się że to energetyk,po zalaniu zaskoczony poczułem smak cukierków anyżowych aż poczułem się jak na odpuście :) Nie przepadam za słodkimi smakami,jednak ten mi zasmakował,pod warunkiem że tylko na kilka baniaków "dla odmiany"
By pietrek86
#1875781
Ktos zna podobny aromat limetki który smakuje jak ten użyty w premixie cactus Lime ale nie będzie psul uszczelek ?
By wamp24
#1889194
Ja osobiscie z HIPZZA wapowalem pare produktów i ponizej oceniam je od 1 do 10:
Aloe Apple-Aloes Jabłko 2/10
Suny Patrol-owoce cytrusowe 1/10
Cactus Lime-Kaktus Limonka 8/10
Candy Grape-Cukierek winogrnowy 9/10
Cherry Milkshake-Wiśniowy shake mleczny 4/10
Cranberry Black Currant Blueberry-Żurawina czarna porzeczka jagoda. 9/10
Mango Melon Lime-Mango Melon Limonka 6/10
Watermelon Lemon-Arbuz Cytryna 7/10
Watermelon Strawberry Black Currant-Arbuz Truskawka Czarna Porzeczka 7/10
Awatar użytkownika
By Cinmar
#1889195
@wamp24, a może rozbudujesz trochę? Same cyferki guzik mówią co i dlaczego. Ten post wygląda jak zgadywanka.
By wamp24
#1889196
Aloe Apple- ostry gryzacy w gardlo nijaki smak mozna sie domyslec smaku
Suny Patrol- smak ochydny smak do wymiocin
Cactus Lime- intesywny smak limonki bardzo orzeźwiający
Candy Grape-bardzo dobry intensywny i slodki smak winogron
Cherry Milkshake-bita smietana z wisniamy bardzo mdly 1 zbiornik i masz dosyc
Cranberry Black Currant Blueberry-moj faworyt najlepszy smak owocow lesnych
Mango Melon Lime- intensywny smak mango i nic pozatym jak ktos lubi to polecam ale nie na dlugie wapowanko
Watermelon Lemon-czuc tylko arbuz lekk schladza
Watermelon Strawberry Black Currant delikatny smak truskawki bolaczony z nie wiem jakims smakiem ale jest ok
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.