EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Bosch121
#1831155
Witam. Posiadam boxa jak w tytule i brit beast tanka. Dzisiaj rozkrecajac sprzet zauwazylem, ze wata zrobila sie czarna w niektorych miejscach. Nadaje sie to do wymiany, czy mozna spokojnie buchac? Moje kolejne pytanie, to czy w brit beast tanku mozna wymieniac sama grzalke czy musze automatycznie wymienic caly "podzespol" ktory sie przykreca do base? Bo jesli to drugie to chyba bardziej oplaca sie kupienie innego atomizera w ktorym bede mogl wymieniac same grzalki niz kupowanie nowych grzalek do brita za 15 zl co tydzien. Dobrze rozumuje?
Awatar użytkownika
By bulit73
#1831156
Bosch121 pisze: Dzisiaj rozkrecajac sprzet zauwazylem, ze wata zrobila sie czarna w niektorych miejscach. Nadaje sie to do wymiany, czy mozna spokojnie buchac?

Jak nie czuć smaku spalenizny, to możesz wapować dalej.

Bosch121 pisze:Moje kolejne pytanie, to czy w brit beast tanku mozna wymieniac sama grzalke czy musze automatycznie wymienic caly "podzespol" ktory sie przykreca do base?

Niestety jest to parownik na gotowe grzałki :(

Bazy do kręcenia własnych grzałek, raczej do niego nie ma.
brit-beast-tank-i-rba-t116726.html
By Bosch121
#1831157
No wlasnie smaku spalenizny jako takiego nie czuc, ale wystepuje co innego. Otóż po kilku zaciagnieciach na 60w i air flow w pelni otwarty potrafi mnie dym jakby zadrapac porzadnie w gardlo i wtedy nie czuje smaku. Dodam, ze wapuje lq przygotowany przeze mnie. Aromat to jablko cynamon od just fake, baza 50/50 takze od just fake, do ktorej dodaje gliceryny aby ta miala stezenie w lq okolo 70%
Awatar użytkownika
By bulit73
#1831158
Bosch121 pisze: Otóż po kilku zaciagnieciach na 60w i air flow w pelni otwarty potrafi mnie dym jakby zadrapac porzadnie w gardlo i wtedy nie czuje smaku. ...baza 50/50 takze od just fake, do ktorej dodaje gliceryny aby ta miala stezenie w lq okolo 70%


To łapiesz bobra :mrgreen: Parownik nie wyrabia z transportem. za gęsty liquid.
By Bosch121
#1831159
A ustawienie innej przepustowosci air flow powinno pomoc? Co do samej grzalki, to czy warto ja sobie czasem wyparzyc? Domyslam sie ze grzalke powinienem wymieniac co 1.5 tygodnia, wiec chyba bardziej oplacaloby mi sie kupienie innego atomizera. Polecisz cos ciekawego? Nie potrzebuje jakiegos luksusowego sprzetu. Wystarczy cos za paredziesiat zlotych, co bedzie dawalo dobry dymek, smak i bedzie sie dalo w nim wymieniac sama grzalke.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1831161
Bosch121 pisze:A ustawienie innej przepustowosci air flow powinno pomoc?

Wapujesz na 60W, więc liquid szybko znika.

Bosch121 pisze:Co do samej grzalki, to czy warto ja sobie czasem wyparzyc? Domyslam sie ze grzalke powinienem wymieniac co 1.5 tygodnia,

Można ale musisz ją bardzo dobrze wysuszyć. Na to nie ma reguły. To są grzałki robione masowo, więc jedna wytrzyma krócej, druga dłużej a trzecia wcale :mrgreen:

Bosch121 pisze:wiec chyba bardziej oplacaloby mi sie kupienie innego atomizera. Polecisz cos ciekawego?

Ani ja, ani nikt inny nic Ci nie poleci. Zabrania tego ustawa :( :evil: Jedynie możemy podzielić się swoją opinią :wink:
Niestety Ty chyba wapujesz dopłucnie DL a to nie moja bajka. Poczekaj do jutra. Pewnie ktoś wyrazi swoją opinię.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.