EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By s3pp
#1831015
Witam Panowie.
Jako prezent gwiazdkowy sprawiłem sobie Kapitana PD 270 od iJOY'a. Jak zapewne wiadomo jest on sprzedawany w zestawie z firmowymi ogniwami 20700. Do tej pory korzystałem tylko z małych box'ów. Chęć zaprzestania noszenia zapasowych ogniw i zastanawiania się czy starczy mi prądu (głównie w delegacji) popchnęła mnie w stronę ww. sprzętu.
Co do samego boxa zero zastrzeżeń. Problem pojawił się jednak z energią mianowicie po +- 10ml odparowanego lq (około 6-7h) Poziom naładowania spada na około 40%. Wracając z pracy muszę wsadzać ogniwa do ładowarki żeby mieć prąd na wieczór.
Wapuję na grzałce 0,15 ohm; 50-60W. Ogniwa ładowane tylko w ładowarce zewnętrznej .
Teoretycznie połączenie ogniw powinno dać jakieś 4500 mAh, niestety w praktyce tego nie widać.

Macie jakieś gdzie może leżeć problem?
By s3pp
#1831021
przemprzem pisze:Chyba zbyt wiele spodziewasz się po aku typu 20700/21700. 50W-60W to spore moce. Na dwóch lg hg2 18650 przy mocy 40W wyciągam 20ml.


Nie oczekiwałem cudów, a raczej spokojnego wapowania cały dzień bez martwienia się o prąd. Doszło już to takiej paranoi, że wychodząc z domu biorę 20ml lq, ładowarkę i przejściówkę do gniazda zapalniczki samochodowej:)
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.