EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
By Piotrek88
#1830611
Przejaja ładowałem teraz na ladowarce po kablu podczas odłączania (wiem, że pewnie źle robię, że nie dobiłem do pełna...ale nie chciałem dymić podczas ladowania) było 50 % spadło od razu na 33% a po jednym zaciągnięciu 19 % :)
By Piotrek88
#1830619
Goldi pisze:Sprawdź na innych ogniwach. Te obecne gdzie kupowałeś? LG HG2 są od dłuższego czasu podrabiane, więc łatwo trafić na nieoryginały.


W stacjonarnym dymie, a znalazłem w naprawdę fajnej cenie Panasonica 3400 mAh w bardzo zaufanym sklepie zobaczymy na nim jak będzie
Awatar użytkownika
By tomgrim
#1830628
Piotrek88 pisze:W stacjonarnym dymie, a znalazłem w naprawdę fajnej cenie Panasonica 3400 mAh w bardzo zaufanym sklepie zobaczymy na nim jak będzie

Jeśli mówisz o Panasonicu NCR-18650B to niestety to ogniwo nie nadaje się do naszych zastosowań ponieważ maksymalny prąd rozładowywania wynosi jedynie 6,5 A
Awatar użytkownika
By bofh
#1830640
tomgrim pisze:Jeśli mówisz o Panasonicu NCR-18650B to niestety to ogniwo nie nadaje się do naszych zastosowań ponieważ maksymalny prąd rozładowywania wynosi jedynie 6,5 A

Do moich się nadaje, nominalne 24W to jeszcze z niezłym zapasem :lol: *CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By PucH2
#1830643
bofh pisze:
tomgrim pisze:Jeśli mówisz o Panasonicu NCR-18650B to niestety to ogniwo nie nadaje się do naszych zastosowań ponieważ maksymalny prąd rozładowywania wynosi jedynie 6,5 A

Do moich się nadaje, nominalne 24W to jeszcze z niezłym zapasem :lol: *CZAJNICZEK*

To tak do czasu. Na K5 19W i ta sama grzałka w SkyLine 30W. Dobrze że to wyjściowy parownik będzie. Kupiony był do Tajfuna Oko a wylądował Piko 75. Oko czeka na coś mniej prądożernego.
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1830644
Piotrek88 pisze:Pytasz o tego Panasonica ? 21zł w necie wiadomo i po 17 chodzą ale i tak co z tego jak faktycznie jak kolega wcześniej napisał zbyt mały prąd rozładowywania.


Ale do latarek się nadają :wink: .

PucH2 pisze:To tak do czasu. Na K5 19W i ta sama grzałka w SkyLine 30W. Dobrze że to wyjściowy parownik będzie.


Poważnie? U mnie tu i tu 20 - 23 W. Obydwa to woły robocze.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1830645
Sam jestem zdziwiony możliwościami tego parownika. Ma moc skubany.
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1830646
PucH2 pisze:Sam jestem zdziwiony możliwościami tego parownika. Ma moc skubany.


Ma wszystko :lol: .

PucH2 pisze: Dobrze że to wyjściowy parownik będzie


Aż tak się Kajtka brzydzisz? Jest brzydki ale dogadza zawsze :mrgreen: .
Awatar użytkownika
By PucH2
#1830648
Wystarczy że ja straszę, niech choć sprzęt będzie wyjściowy.
By malejko
#1830675
Piotrek88 pisze:Witajcie, od dosłownie 2 dni jestem posiadaczem pierwszego mojego moda a jest nim Wismec p80. Generalnie jedyna rzecz jaka mnie zdziwiła to sposób w jaki rozładowuje się akumulator. Naładowany do 100 % i po pierwszym pociągnięciu w trybie wv przy 26W już spada do 91 %. Na noc zostaje z 80%, rano tyle też jest i znowu pierwsze pociągnięcie na wcale nie wielkiej mocy i już 73%. Czy tak to wygląda w obsłudze modów ? Czemu spada aż co 7% ?Mój akumulator to LG hg2 3000mah.
Pozdro
P.

Najlepiej sprawdzić .Poużywasz to wypróbujesz.
Awatar użytkownika
By Timi
#1830701
Przeca Wojtazo ma Soniaki piątki z firmowych pakietów, więc raczej oryginalne. Po co kombinować?
Awatar użytkownika
By pHarel2403
#1830722
McGrinn pisze:
PucH2 pisze:Sam jestem zdziwiony możliwościami tego parownika. Ma moc skubany.


Ma wszystko :lol: .

PucH2 pisze: Dobrze że to wyjściowy parownik będzie


Aż tak się Kajtka brzydzisz? Jest brzydki ale dogadza zawsze :mrgreen: .


Czego tu się brzydzić? K5 to bardzo ładny parownik, a swoje potrafi zrobić. Dla mnie to podstawowy czajnik, zazwyczaj jak kupię nowy to po 1-2 dniach i tak wracam do kajtka.
U mnie vtc6 + k5 + 25W starcza na ok 1100s, nie wiem ile to zaciągnięć, ale myślę że gdzieś w granicy 300-350
Awatar użytkownika
By PucH2
#1830726
Nie upraszczać, bo nie dysponuję jednym sprzętem. K5 to też mój wół roboczy, jednak w warunkach aktywności Skiline zda lepiej egzamin. To co kochane nie zawsze jest piękne wizualnie i nic tego nie zmieni. Liczy się wnętrze a te już zasługuje na uznanie.
By Piotrek88
#1830739
Od 100% do 12% na 25-29W miałem 126 pociągnięć... :) Zatem bardzo marnie w porównaniu, że ktoś tutaj pisał, iż na tym modzie miał około 200 aby był pierwszy spadek ze 100%.
Powiedzcie mi jak długo mogę ładować po kablu przez pc/USB lub zwykła ładowarką 1A ?? Mogę na całą noc zostawić? Do tej pory odpinalem zaraz po tym jak dobiło do 100%.
By dzidexx
#1830746
Czas ładowania w przybliżeniu=
(Pojemność w mAh/prąd ładujący w mA)*1.5 = wynik w godzinach.
Np. Pc, usb 2.0 - (3000/500)*1.5=9h
Bateria, która już nie chce dawać dymu może mieć od 5% do 20% nominalnej pojemności więc czas ładowania może wynosić od 6 do 8h.
@Piotrek88
By przemulek1910
#1831333
Piotrek88 pisze:Dzięki @dzidexx mój wniosek zatem taki, że nie doładowuje go do pełna
Podświetl ekranik i zobacz czy podczas palenia lub chwile po, nie wyswietla się week battery. Dzisiaj włożyłem jakąś starą baterie z przed lat i tak wlasnie sie działo że po kilku zaciagnieciach spadlo do 80% dodatkowo podczas palenia w/w komunikat.

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.