EPF

Nie wiesz gdzie pytać lub szukać? Zapytaj tutaj.
Dział związany tylko i wyłącznie z e-papierosami.
Tematy są automatycznie czyszczone po 7 dniach.
Awatar użytkownika
By Norbas
Od dawna korzystam z tego kombajnu.
Zwłaszcza przydaje się dla mieszających liquidy którzy korzystają z wagi bo podaje wagowe proporcje dla każdego składnika.
Dopiero jednak teraz kiedy zdarza mi się wyjeżdżać na jakiś czas i nie mieć dostępu do sieci zacząłem szukać czy jest wersja offline... i nie znalazłem.
Może ktoś szukał lepiej i jest gdzieś wersja do ściągnięcia na kompa?
Awatar użytkownika
By blucas
A czemu nie Vape Tool? Jest jeszcze bardziej mobilny bo na smarkfona ;)

Też pięknie liczy..

Wysłane z mojego Redmi Note 4X 4/64 przy użyciu Tapatalka
Obrazek
Awatar użytkownika
By Norbas
blucas pisze:A czemu nie Vape Tool?

Sprawdzę, nie znałem :-)
agregat76 pisze:Jest wersja offline na telefon (Steam Engine Pro), ale kosztuje 17,98 zł.

martwi mnie tylko że ostatnia aktualizacja 2015... a przecież od tego czasu pojawiają się "nowe" rzeczy...

Poza tym, czy te aplikacje mają swoje bazy w aplikacji czy "dosysają" jakieś dane?
Co jakiś czas dochodzą aromaty... wagi składników i jak to jest rozwiązywane wtedy, aktualizacja aplikacji czy wymagane połączenie?
Awatar użytkownika
By bofh
Zrobiłem szybki mirror na http://awunet.pl/coil/ - możecie sprawdzić czy nie ma błędów ;)

wget --mirror --convert-links --adjust-extension --page-requisites --no-parent http://www.steam-engine.org

Jeżeli kopia działa oki, to powyższym poleceniem można całość sobie chapnąć na praktycznie dowolny linuxowy serwer www do celów własnych :roll: Pewnie i na WAMP-ie pod windą też będzie działał.
Awatar użytkownika
By Norbas
Oj ja się na tych linuxach nie znam....i WAMP mi się kojarzy z "ostrą babką" :-)
A da się to jakoś przerobić na po prostu program pod windę?
Awatar użytkownika
By bofh
@Norbas Jeżeli kopia powyżej działa (nie sprawdzałem wszystkiego) to musisz sobie pod windą zainstalować serwer www z apaczem i php (pakiet WAMP do ściągnięcia z netu za free) oraz zrobić mirrorka tak jak podałem. Wtedy pod windą będzie działać tak, jak moja kopia zrobiona w minutę ;)
Awatar użytkownika
By Norbas
Nooo....to mi dałeś zajęcie na resztę dnia i noc :-)
Żona mnie z domu wywali a dzieci spalą na stosie hihihi
No nic... muszę więc zgłębić temat
Jest jakaś stronka w PL prowadząca za rękę co i jak?
Awatar użytkownika
By Norbas
Sprawdziłem na pierwszy ogień Vape Tool w wersji free.
Są rozbieżności jeśli chodzi o wagowe wskazania. Chyba że ja coś źle robię, ale przepis podany identycznie w obydwu...
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
By blucas
Wagi możesz sam korygować w vape toolu
(Zębatka nad przepisem)

Wysłane z mojego Redmi Note 4X 4/64 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Norbas
Fakt, teraz zauważyłem.
Jednak edytować wagę aromatu mogę tego co mam w przepisie.
Pytanie czy ten zapis pozostaje gdzieś w aplikacji czy też trzeba by to za każdym razem zmieniać ręcznie.
Pytanie 2 aplikacja skądś bierze wagi poszczególnych składników... skąd i czy jest możliwość edycji ich całej bazy?

Jednak trzeba by sprawdzić który z kalkulatorów podaje prawdziwe skoro jest rozbieżność.
Jest jakaś tabela, wyszukiwarka, spis?
By katoda
bofh pisze:Jeżeli kopia działa oki, to powyższym poleceniem można całość sobie chapnąć na praktycznie dowolny linuxowy serwer www do celów własnych :roll: Pewnie i na WAMP-ie pod windą też będzie działał.

Proponowane rozwiązanie, mimo iż błyskotliwe technologicznie, nie rozwiązuje problemu autora wątku, ponieważ
Norbas pisze:[...]kiedy zdarza mi się wyjeżdżać na jakiś czas i nie mieć dostępu do sieci zacząłem szukać czy jest wersja offline...

Co z tego, że będzie miał swoją kopię Steam-Enginę na lokalnym serwerku, gdy i tak do tego serwerka (i w ogóle do jakiegokolwiek serwerka) nie będzie w stanie się dobić?
Awatar użytkownika
By bofh
@katoda Hmm... A nie wystarczy ze sobą zabrać laptopa na windzie z WAMP-em? Dostawanie się do localhosta z reguły jest bezproblemowe :roll:
By katoda
A to muszę powiedzieć, żeś mnie Waść z mańki zażył.. Faktycznie, rozwiązanie jak najbardziej działające :)
By Staszek.S
Słuchajcie - nie wiem gdzie spytać, a skoro temat o steam Engine to spytam tutaj :) Najwyżej jak cos to poprosze o przeniesienie...
Chodzi mi o kalkulator grzałek... W przypadku zwykłego /prostego/ drutu, nie ma problemu... Ale jak dobrać parametry, chcąc użyć np claptona?
Mam ss316L od geek vape, 24x2+32 clapton i jak mogę go wpisać do kalkulatora żeby poprawnie mi policzył grzałeczkę?:)

Witam wszystkich forumowych wyjadaczy Jestem tu n[…]

Witam. Do tej pory używałem joytech ego aio. Chcę […]

Aromaty HALO

Cześć i czołem! :D Mam pierwszą dobrą informację[…]

Jeszcze raz o stężeniach

Witajcie... Od kilku dni szukam kalkulatora liquid[…]