EPF

Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By C4ndi
Witam !
Szukam dobrego e-papierosa typu pen ( jak długopis). Cena nie gra roli, ma być to solidny sprzęt.
By dzidexx
Starszego typu:
topic125032.html ?
Np.: Trendy Ego Smart(gruby długopis).

Czy nowego:
topic124666.html ?
Np. Joyetech Ego Aio(gruby flamaster).
Poszukaj w google jeśli nie wiesz jaki typ cię interesuje.

Doprecyzuj, dodaj trochę o sobie: ile i jakie papierosy palisz.
Ostatnio zmieniony 14 sty 2018, 12:04 przez dzidexx, łącznie zmieniany 1 raz.
bofh dał(a) plusa
Awatar użytkownika
By jq0o
C4ndi pisze:... ma być to solidny sprzęt.

Raczej nic solidnego nie znajdziesz, a w dodatku cofniesz się technologicznie o kilka lat.
By dzidexx
Co wy wszyscy z tym cofaniem?
@jq0o
Najpierw trzeba gdzieś dojść żeby się cofnąć.
Jeśli pali tytoń to każdy wybór będzie krokiem naprzód.
Co komu podpasuje to już indywidualna sprawa.
bofh dał(a) plusa
Awatar użytkownika
By bofh
Nie każdy musi pisać piórem Watermana ze złotą stalówką. Zwykłym długopisem to nadal możliwe :idea: Wielu ludziom chodzi o to, żeby po prostu pisać *COOL*
Awatar użytkownika
By jq0o
Oczywiście, że Masz rację.
Mnie też podobają się "małe i cienkie" :wink: , ale używam "dużych i grubych"
Nikt nowemu nie odradza ep, tylko uświadamia.
By dzidexx
Wybacz @Krasnal45
Jaki znaczący postęp technologiczny nastąpił pomiędzy tymi modelami?

Baterie? 18650 były na rynku przed e-fajkiem.
Atomizery?
Wspomniany w innym miejscu mt3 - nie przeciekał, nie chlapał, nie pluł, zimno/ciepło nie miały znaczenia.

Jaki atomizer spełnia te wszystkie parametry? Zużywa też 2 x więcej płynu.
Zużycie prądu: 5000 mAh/dzień vs 2000/dzień.

Ja widzę raczej krok wstecz.
Awatar użytkownika
By Timi
dzidexx pisze:Ja widzę raczej krok wstecz.

Golf II 1,6 diesel z lat 80-tych też spalał 3,5 - 4,5 litra paliwa.
Tylko dla przyzwoitości należałoby dodać, że rozpędzenie do 100km/h trwało coś w okolicach doby :wink:
By dzidexx
Nie bardzo widzę związek tego porównania - może jeden - koszty eksploatacji Golfa II były ?? razy niższe.

Podaj propozycję pen'a gabarytów Ego Aio z regulowaną mocą, bez wycieków i plucia - sam też chętnie kupię.
Awatar użytkownika
By Timi
dzidexx pisze:Nie bardzo widzę związek tego porównania -

To może dodam, że Golf II z lat 80-tych również "nie przeciekał, nie chlapał, nie pluł, zimno/ciepło nie miały znaczenia." :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Timi
dzidexx pisze:Nowy Golf też tego nie robi¿?¿
Nowy atomizer...

Moje zestawy, choć względnie nowe (szczególnie w porównaniu do Egonów, Spinerów etc.) również. A jak pomyślę, że miałbym dziś wapować na eGo, to rzucam wapowanie lub szukam 45-konnego Golfa :D
By dzidexx
jak pomyślę, że miałbym dziś wapować na eGo

Ja również.

Autorowi może jednak wystarczyć 18mg na egonie do końca przygody z paleniem.

Ja się przyznaję - zrobiłem kiedyś błąd i zacząłem kupować wyższe moce - żałuję, że nie przeczekałem kryzysu.
By matadrox
Jedyny pen, który ja akceptuję oraz preferuję, to z sieci champion. Smart pro nadaje się w sam raz do kibelka 3m2
Awatar użytkownika
By hilton1
Wpisz w google Aura mini , mam i jestem zadowolony.Dostepne są w dwóch pojemnościach baterii, ta mniejsza = mniejszy gabaryt.Recenzje masz na YouTube " Oni wapują "
bofh dał(a) plusa
By KaruzeLek
Wszystko fajnie tylko boxy nijak nie nadają się dla kogoś kto np. często chodzi w garniturze ze względu na ich przeogromny rozmiar, przez co człowiek wygląda dziwnie niezależnie, w której kieszeni go ma. Dlatego pen np. AIO mimo swojej ułomności i tak jest lepszy w tej konkretnej sytuacji.

Przecież teraz niektórych boxow nawet do kieszeni dzinsów sie nie wsadzi bo są wieksze niż paczka fajek. Opcji multum, ergonomi coraz mniej...
Awatar użytkownika
By McGrinn
KaruzeLek pisze:Przecież teraz niektórych boxow nawet do kieszeni dzinsów sie nie wsadzi bo są wieksze niż paczka fajek. Opcji multum, ergonomi coraz mniej...

Widział współczesne boxy?
Awatar użytkownika
By kangaroo
KaruzeLek pisze:Wszystko fajnie tylko boxy nijak nie nadają się dla kogoś kto np. często chodzi w garniturze ze względu na ich przeogromny rozmiar, przez co człowiek wygląda dziwnie niezależnie, w której kieszeni go ma. Dlatego pen np. AIO mimo swojej ułomności i tak jest lepszy w tej konkretnej sytuacji.

Przecież teraz niektórych boxow nawet do kieszeni dzinsów sie nie wsadzi bo są wieksze niż paczka fajek. Opcji multum, ergonomi coraz mniej...

Mam wismeca rx200s i griffina, jakoś na ergonomię nie narzekam.
Awatar użytkownika
By Timi
KaruzeLek pisze:Wszystko fajnie tylko boxy nijak nie nadają się dla kogoś kto np. często chodzi w garniturze ze względu na ich przeogromny rozmiar,

Naprawdę???
Obrazek
dzidexx dał(a) plusa

Witam Od kilku lat używam Kangertech GeniTank Min[…]

EVIC AIO czy coś innego?

Witam. Przygodę z e papierosem zacząłem kilka lat […]

Czajnik z grzałką niskowattową

Witam wszystkich forumowiczów! Jestem tutaj nowy […]

Cuboid a kontrola temperatury

Prośba o pomoc do obecnych i byłych użytkowników C[…]