EPF

Nie wiesz gdzie pytać lub szukać? Zapytaj tutaj.
Dział związany tylko i wyłącznie z e-papierosami.
Tematy są automatycznie czyszczone po 7 dniach.
Awatar użytkownika
By Isia
Tak jak w tytule szukam takiej dość dużej/ciężkiej podstawki i nie mogę nigdzie znaleźć w PL,a przydała by się :) ,bo coraz ciężej jest mi trzymać w dłoni baze,a drugą zakładać grzałkę.
Może ktoś wie gdzie taką kupić :D lub jest w stanie mi ją zrobić,a może ktoś mi i jest mu zbędna.
Bardzo proszę o pomoc.
Awatar użytkownika
By bulit73
@Isia wiem, ze szukasz czegoś prostego by zamontować bazę.

A może jakiś Coil Master? coil-master-521-tab-t93005.html
Awatar użytkownika
By bulit73
Isia pisze:@bulit73 Fajna opcja,tylko cena zaporowa.

Zawsze jest nasz bazarek :wink: Może akurat ktoś ma na zbyciu i cena będzie przystępna?
Awatar użytkownika
By blucas
Zawsze można zrobić... kawałek drewna + gniazdo 510 i już jest podstawka

Wysłane z mojego Redmi Note 4X 4/64 przy użyciu Tapatalka
By ajqju
Mogę zrobić, a właściwie ojciec, z kamienia (marmur,granit,sztuczny) ale nie mam obecnie pinów. Więc pewnie z miesiąc czekania. Ale ładnie wygląda no i solidne.
Ja sobie zrobiłem na 5 parowników taki stojak :)
Awatar użytkownika
By mister67
A może coś takiego, kupiłem kiedyś przy okazji jednej z wielu wycieczek do Chin. Swoje waży, bo to prawdziwe ss.
Używam na co dzień do montażu grzałek, stabilne i pomocne bardzo.
Obrazek
Myślę, że jak poprosisz kogoś z tokarką ładnie wytoczy, Później tylko nagwintować i gotowe ;)

Edit dla kolegi @Nałóg Totalny
Średnica 29,6 mm, wysokość 24,8 mm. Waga kuchenna pokazuje 125 gram. Jako ciekawostkę powiem, że po jednej stronie jest gwint 510, zaś po drugiej zwykły otwór ale za to można włożyć parownik bez wkręcania. Ogólnie sprytna bestia :lol: Na FT 4084600, kupiłem bo swoje waży i jest stabilna. Ale jak komuś za drogo jest wersja ameliniowa o połowę tańsza (w kilku kolorach).
Ostatnio zmieniony 14 sty 2018, 11:10 przez mister67, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By PucH2
Proste, tanie i skuteczne Uchwyt Wiertarski Samozaciskowy
Obrazek
By nie kaleczyć parownika w futerko dowolny konektor z starego zasilania.
W sklepie z elektronarzędziami taniej, 8-10zł.
Obrazek
Obrazek
W praktyce wykonano w 1 minete z zasobów własnych. Waga słuszna lecz w granicach normy.
Ostatnio zmieniony 14 sty 2018, 06:03 przez PucH2, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Superlux
@PucH2

Ja po prawdzie nigdy nie potrafiłem się przyzwyczaić do żadnych podstawek i za takie służą mi moje kolejne zasilania czyli mam tak jak kolega @erbis ale Ty jak zwykle rozwaliłeś system :shock: . Proste jak drut...a jak się nie podoba to można sobie pomalować :mrgreen:

Twoje :drinkb
Awatar użytkownika
By PucH2
Z malowaniem żadna dama nie będzie miała problemów, mają tyle tego pod kolor paznokci że jest w czym wybierać. Materiał bardzo dobry do kreatywnych inspiracji artystycznych. Pewnie teraz hop się zdziwi kto mu futerko z wiertarki zaiwanił, a miał dobre chęci po ..ciu latach naprawić kran. :lol:
Awatar użytkownika
By blucas
Mimo że do podstawek mam identyczne podejście jak usermention=5544]@Superlux[/usermention] to jednak usermention=5544]@PucH2[/usermention] trafił idealnie w moje gusta "dłubacza warsztatowego"

Wysłane z mojego Redmi Note 4X 4/64 przy użyciu Tapatalka

Witam Od kilku lat używam Kangertech GeniTank Min[…]

EVIC AIO czy coś innego?

Witam. Przygodę z e papierosem zacząłem kilka lat […]

Czajnik z grzałką niskowattową

Witam wszystkich forumowiczów! Jestem tutaj nowy […]

Cuboid a kontrola temperatury

Prośba o pomoc do obecnych i byłych użytkowników C[…]