EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By clockens
#1828976
Witam!

Posiadam zestaw iStick pico 75 w plus Melo 3, czyli na grzałki gotowce, myślałem o zakupie Kayfuna ale trafiłem gdzieś na necie na ,,grzałkę ,, do Melo która można kręcić samemu.
Nie mogę nigdzie opinii znalez , próbował ktoś? Testował ? Bo po co mam za kayfuna 50 zł dawać jak można za grzałkę dychę dać.

Elaf RBA ECR

Nieregulaminowe zdjęcie zamieniłam na nazwę.
D.
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1828979
Ja posiadam. Nazywa się Eleaf ECR Head. Zrobienie grzałki banalnie proste. Dobrze się sprawuje. Na Yełoptubie masz filmiki instruktażowe. *CZAJNICZEK*
By clockens
#1828988
W takim razie zamawiam tego Eleafa,

Chyba że są inne lepsze ,,grzałki ,, z możliwością kręcenia do Melo 3?

I czemu oni do zestawu Melo 3 dają grzałki 0.3 i 0.5 ohm, a tu jest 1.0 , a gdzieś jeszcze znalazłem że ktoś polecał gotowce 1.8 ohm?
Próbowałem to prawo Ohma rozkminic ale chyba dalej za tępy jestem :D tzn wiem mniej więcej o co biega tylko wtedy mnie dziwi dlaczego wszystkie grzałki nie są 1.0


Pozdrawiam!
By Kirek50
#1846521
Podpinam się do pytania powyżej z prośbą o jakąś reakcję. Ogólnie chodzi mi o RBA do Melo 3 mini, jakąkolwiek. Przeszukałem pół sieci i nic u żadnego polskiego sprzedawcy.
Awatar użytkownika
By roscislaw
#1883583
Odświeżę :-)
Czy w ogóle Eleaf ECR Head jest kompatybilne z Melo III? Bo wszędzie w opisach Eleaf ECR Head jest mowa o Melo II.
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1883584
roscislaw pisze:Odświeżę :-)
Czy w ogóle Eleaf ECR Head jest kompatybilne z Melo III? Bo wszędzie w opisach Eleaf ECR Head jest mowa o Melo II.


Słabo szukasz :D

Eleaf ECR Head (RBA)
*Produced by Eleaf
*Speziell entwickelte RBA für den iJust2, Melo2 und Melo3 Clearomizer
Awatar użytkownika
By roscislaw
#1883588
@up,
Dzięki :piwo
Czyli http://e-dym.pl/pl/rba/1777-eleaf-melo- ... -1ohm.html nadałby się do zestawu Pico+Melo III i dzięki temu atomizer mógłbym używać w klasyczny sposób, to znaczy zaciągając "dym" w usta i stamtąd do płuc?

A czy taka Tubka Eleaf Melo 3 http://e-dym.pl/pl/tubki/2471-wymienna- ... lo-3-.html pasowałaby do Eleaf Melo 3 Mini, dzięki czemu można by mieć atomizer o większej o pojemności, czy też Eleaf Melo 3 i Eleaf Melo 3 Mini, to są dwa całkiem inne atomizery?

Przepraszam za lamerskie pytania, ale nie jestem na bieżąco i trudno mi się w tym wszystkim połapać.
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1883591
@roscislaw pomyśl logicznie, skoro jest Melo 3 i Melo 3 mini to czym się różnią?

Edit.
Pomoc naukowa :D
Obrazek
Awatar użytkownika
By roscislaw
#1883595
Musiałbym mieć dwa egzemplarze przed nosem, rozkręcić i wtedy stwierdzić z całą stanowczością. Twoje pomoce na nic się zdały, bo nie wiem jak to w środku wygląda.
Kiedyś kupowałem Kajtka Mini. Okazało się, że jest on całkiem kompatybilny ze zwykłym Kajtkiem, można było dokupować tubki dłuższe i krótsze, mieć kajtka małego albo dużego. Jednak należało dysponować dwoma rodzajami tulejek wewnętrznych.
Tutaj, posiłkując się Twoimi pomocami, hipotetycznie, wąska tulejka z lewego obrazka wchodząca w tę szerszą może być "ruchoma". Technicznie jest to jak najbardziej możliwe, coś na zasadzie tłoczka w strzykawce, czy jakiej by tam analogii użyć.
Wiem tyle ile wiedziałem przed zadaniem pytania.
Awatar użytkownika
By erbis
#1883601
Tulejka w środku nie jest ruchoma - nie będzie pasować.
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1883602
W zależności którego chcesz "zamienić" potrzebne będzie jedno z:
Obrazek

+ odpowiednie szkło.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.