EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Szymonowitz
#1826555
Cześć,
niedawno kupiłem używanego Vaptio N1 Pro. Przez miesiąc wszystko było ok, ale dziś pokazał się na wyświetlaczu komunikat Low Battery.
Wszystkie aku mam nowe, w pudełku zawsze czeka 8 naładowanych. Sprawdziłem na kilku sztukach, jednak komunikat nadal ten sam.
Podłączyłem USB, komunikat nadal ten sam. Sprawdziłem naładowanie aku, wszystkie naładowane.
Czy ktoś z was spotkał się już z podobnym problemem?
Czy wie ktoś, jak można zresetować to urządzenie?
By Vernitus
#1860110
Witam, mam podobny problem, tyle , że od zakupu. Akumulatory naładowane, jedyna reakcja jaka jest to po włączeniu kabelka usb wyświetla "Low battery". Poproszę o instrukcję o który kabelek chodzi (cieniutki czerwony?) i co jest źle przylutowane? sprawdziłem od pinu akumulatora do miejsca lutowania w płytce i jest obwód, lutownicą przetopiłem cynę na końcach cienkiego czerwonego kabelka i jest dalej "low battery". Prośba o pomoc , zdjęcia nie widoczne już są , ewentualnie jakieś sugestie?
By Vernitus
#1860116
Luty na końcach przelutowałem :-) też w tym czerwonym, mod dziś taki do mnie trafił z gearbest, już ticketa reklamacyjnego wysłałem :) . Zobacze co odpiszą i ewentualnie wymienię te kabelki.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.