EPF
http://vapelab.pl
Awatar użytkownika
By zarthos
Witam na forum Panie Piotrze!

Tak jak już prosiłem przez sms, aromaty które chciałbym uświadczyć w pana sklepie:
1. Halo
2. Aqua

Oraz sugestia, proszę się odezwać do Grzegorza z e-plyny, sprzedaje markę extreme flavours, na pewno dużo osób byłoby szczęśliwych z jej wprowadzenia przez vapelab.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By Riccardo
zarthos pisze:1. Halo
2. Aqua

Popieram!

zarthos pisze:Oraz sugestia, proszę się odezwać do Grzegorza z e-plyny, sprzedaje markę extreme flavours, na pewno dużo osób byłoby szczęśliwych z jej wprowadzenia przez vapelab.

W Vapelabie są takie gotowe pyszności, że nie mam zamiaru sięgać po EF :D Ale w sumie to może i dobry pomysł.
Awatar użytkownika
By sikor370
Riccardo pisze:W Vapelabie są takie gotowe pyszności, że nie mam zamiaru sięgać po EF :D Ale w sumie to może i dobry pomysł.

Przykłady? :P
Jako przerywnik między miętami :)
Awatar użytkownika
By Riccardo
sikor370 pisze:
Riccardo pisze:W Vapelabie są takie gotowe pyszności, że nie mam zamiaru sięgać po EF :D Ale w sumie to może i dobry pomysł.

Przykłady? :P

Są w innym wątku.
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
Witam wszystkich chwile przed weekendem. Nie bede cytowal, gdyz pisze z tableta i jest to raczej karkolomne zadanie:)
Po kolei i w podpunktach, jak w szkole:
- rozmawialem juz z Grzegorzem ws. Extreme i zobaczymy jak to sie potoczy dalej, kontakt w razie czego mam, tylko nie wiem co przyniesie kolejny rok, wiec nic nie obiecuje!
- jesli chodzi natomiast o aromaty Halo i Aqua, to nie mialem w parowniku ich juz chyba z 3 lata, choc najczesciej prosby kierowane sa o Aqua (i zapewne o ich 555). Oczywisice w ten weekend napisze gdzie trzeba i zobaczymy jak dalej to pojdzie.
- procz tego pisac bede na pewno jeszcze do Flavorah oraz Vaping Zone,
- nowe orzechy od Nuages des Iles postaram sie wprowadzic jeszcze przed swietami, wiec bez obaw. A tak btw Nuages des Iles, to staram sie o ich oficjalna dystrybucje do PL, wiec wlasciwie to jest moj najblizszy glowny cel. Niestety mam chwile zastoju bo juz od ponad 2 tygodni wypluwam pluca i obawiam sie, ze niestety bede juz musial odwiedzic szpital. No coz, zawsze mam problem z tym, ze ubieram sie za lekko w taka pogode...

Mam nadzieje, ze nikogo nie pominelem:)
Awatar użytkownika
By Isia
Mam nadzieje,że rozmowy z Grzegorzem wypadną pozytywne :) :) i w przyszłym roku będzie gdzie je kupić.

Czy przewidujesz wprowadzenie próbek aromatów 2ml,bo z chęcią bym kupiła kilka,a na zakup w ciemno nie mogę sobie pozwolić :(
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
Wybór pierwszego squonka

Witajcie Patrząc na popularność jaką cieszą się os[…]

Zielarnia

Dzień dobry. Moja żona od pewnego czasu poszukuję […]

Dofinansowanie z UE na smoke shop

Cześć, wie ktoś czy firmy pomające uzyskać dofinan[…]