EPF
http://vapelab.pl
Awatar użytkownika
By zarthos
#1821744
Witam na forum Panie Piotrze!

Tak jak już prosiłem przez sms, aromaty które chciałbym uświadczyć w pana sklepie:
1. Halo
2. Aqua

Oraz sugestia, proszę się odezwać do Grzegorza z e-plyny, sprzedaje markę extreme flavours, na pewno dużo osób byłoby szczęśliwych z jej wprowadzenia przez vapelab.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By Riccardo
#1821767
zarthos pisze:1. Halo
2. Aqua

Popieram!

zarthos pisze:Oraz sugestia, proszę się odezwać do Grzegorza z e-plyny, sprzedaje markę extreme flavours, na pewno dużo osób byłoby szczęśliwych z jej wprowadzenia przez vapelab.

W Vapelabie są takie gotowe pyszności, że nie mam zamiaru sięgać po EF :D Ale w sumie to może i dobry pomysł.
Awatar użytkownika
By sikor370
#1821776
Riccardo pisze:W Vapelabie są takie gotowe pyszności, że nie mam zamiaru sięgać po EF :D Ale w sumie to może i dobry pomysł.


Przykłady? :P
Jako przerywnik między miętami :)
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
#1821864
Witam wszystkich chwile przed weekendem. Nie bede cytowal, gdyz pisze z tableta i jest to raczej karkolomne zadanie:)
Po kolei i w podpunktach, jak w szkole:
- rozmawialem juz z Grzegorzem ws. Extreme i zobaczymy jak to sie potoczy dalej, kontakt w razie czego mam, tylko nie wiem co przyniesie kolejny rok, wiec nic nie obiecuje!
- jesli chodzi natomiast o aromaty Halo i Aqua, to nie mialem w parowniku ich juz chyba z 3 lata, choc najczesciej prosby kierowane sa o Aqua (i zapewne o ich 555). Oczywisice w ten weekend napisze gdzie trzeba i zobaczymy jak dalej to pojdzie.
- procz tego pisac bede na pewno jeszcze do Flavorah oraz Vaping Zone,
- nowe orzechy od Nuages des Iles postaram sie wprowadzic jeszcze przed swietami, wiec bez obaw. A tak btw Nuages des Iles, to staram sie o ich oficjalna dystrybucje do PL, wiec wlasciwie to jest moj najblizszy glowny cel. Niestety mam chwile zastoju bo juz od ponad 2 tygodni wypluwam pluca i obawiam sie, ze niestety bede juz musial odwiedzic szpital. No coz, zawsze mam problem z tym, ze ubieram sie za lekko w taka pogode...

Mam nadzieje, ze nikogo nie pominelem:)
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
#1821932
Oooo zaraz zacznę pacyfikować :lol:

A tak przy okazji, bardzo się cieszę, że znów wróciłem na trawnik. Od czasu, gdy (że tak to ładnie ujmę) młodzież przeniosła się na FB, chociaż tutaj można prowadzić merytoryczną i normalną dyskusję :o bo szczerze mówiąc, to co się aktualnie dzieje tam, to jest jakiś dramat, albo ja już jestem za stary i nie rozumiem :lol:
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1821951
vapelab.pl pisze:Moim zdaniem bardziej rozsadna opcja jest chyba wprowadzenie sampli po 1 ml, wtedy mozna na prawde szybko ogarnac co jest w naszym klimacie. Z zample boxami byl problem, ze czesto dorzucali dziadostwo. Tutaj fajniejsza opcja bylaby wlasna kompilacja sampli po 1 ml, ale to jest kwestia do przemyslenia:)

Tak btw, kwestie sampli prosze przeniesc do odpowiedniego tematu, bo tu juz troche poplynelismy:) temat "prosby, pytania..."

IMHO bardzo sensowna opcja, takie sample wybierane przez siebie. Zampleboxy to było dla mnie nieporozumienie za sporą kasę. Wolę mieć wpływ na to co kupuję.
By juventinho
#1822032
Nałóg Totalny pisze:
vapelab.pl pisze:Moim zdaniem bardziej rozsadna opcja jest chyba wprowadzenie sampli po 1 ml, wtedy mozna na prawde szybko ogarnac co jest w naszym klimacie. Z zample boxami byl problem, ze czesto dorzucali dziadostwo. Tutaj fajniejsza opcja bylaby wlasna kompilacja sampli po 1 ml, ale to jest kwestia do przemyslenia:)

Tak btw, kwestie sampli prosze przeniesc do odpowiedniego tematu, bo tu juz troche poplynelismy:) temat "prosby, pytania..."

IMHO bardzo sensowna opcja, takie sample wybierane przez siebie. Zampleboxy to było dla mnie nieporozumienie za sporą kasę. Wolę mieć wpływ na to co kupuję.


Podpisuję się rękami i nogami *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
#1822055
To jakby nie patrzec kwestia sampli juz sie wyjasnila i ich formatu. Mysle ze pierwsza polowa stycznia oznaczac bedzie uruchomienie oddzielnego dzialu. No i tak jak piszecie, sami bedziecie wybierac co wg Was bedzie najlepsze a nie, ze ktos odgornie bedzie decydowal. Musze tylko zamowic probniki 1 ml itd, ale to juz na mojej glowie zostanie.

Checklista zrobiona wczoraj wieczorem:
- odezwalem sie do Halo i zobaczymy co tam napisza,
- nadal walcze o dystrybucje Nuages des Iles, ale co jak co, i tak beda te obiecane nowosci chyba, ze trafie na martwy okres, ze akurat sie wyprzedaly bo Swieta, bo cos, bo bla bla bla,
- mam problem z odszukaniem Aqua, ja w ogole zapomnialem o nich, choc sam kiedys uzywalem i godzine szukalem i nic... szkoda, ze nazwa jest tak oklepana :( - jak macie namiar to daljcie znac na pw!

Checklista na dzis:
- napisac do Flavorah,
- napisac do Vaping Zone,
- zajac sie żoną, bo narzeka, ze siedze wciaz do rana i ciagle cos szukam:)

Spokojnego sobotniego wieczoru!
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1822189
vapelab.pl pisze:... Musze tylko zamowic probniki 1 ml itd, ale to juz na mojej glowie zostanie...

Proszę rozważyć probówki Eppendorf. Cena jest na foto, zależy od pojemności (0.5/1,5/2,0 ml) i ilości. Znane i stosowane. Do kupienia także poza oficjalną dystrybucją (np. Alle...)


By juventinho
#1822253
Nałóg Totalny pisze:Co do ilości aromatu w takim Eppendorfie, to proszę tak pomyśleć, żeby dało się zrobić przynajmniej 10 ml gotowego płynu. Chyba, że koledzy mają inne zdanie, ale w/g mnie to takie minimum.


To nawet lepsze rozwiązanie niż np. 1ml. Nie obrażę się jak próbka gdzie dawkowanie jest 8% będzie zawierała 0,8ml a taka gdzie 15% 1,5ml *CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1822282
juventinho pisze:A jak sobie inaczej wyobrażasz próbki, gdzie dawkowanie jest 15%? Dostaniesz 1ml i namieszasz 7ml liquidu?


Może dostanę 2 ml? Zoptymalizowanie wszystkich próbek na taką pojemność byłoby dość rozsądne.

juventinho pisze: Co do zalecanego dawkowania to są próbki, tak czy siak masz jeden strzał. Nie rozumiem cię :shock:


W miarę potrzeb mogę dodać więcej aromatu, bo np. przeczytałem na forum, ze tak jest lepiej. Czego nie rozumiesz?
By juventinho
#1822289
Pierwsze pytanie pominę, mało jeszcze wiesz na ten temat skoro je zadałeś. Cenowo można albo uśrednić albo 2 grupy cenowe. Są jeszcze aromaty z dawkowaniem 25%, mam kupić 2 próbki po 2ml według ciebie? Po co mi próbka heisenberga 2ml?
Wracając do tematu, ja widzę 2 możliwości. Albo wszystkie 1ml albo z zalecanego dawkowania jak pisałem wcześniej *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
#1822291
Spokojnie, bo sie wszyscy pozabijacie:)
Ogolnie stezenia sa tylko sugestia producenta i wlasciwie kazdy robi na swoj sposob. Osobiscie nie sugeruje sie w ogole tym co mowi producent. Ja robie na zapach. Tyle lat czlowiek w tym dlubie, ze w koncu dla mnie taka opcja jest najlepsza. Duzo osob po prostu olewa sugerowane stezenia i robi na 10 procent. Na przyklad historia sprzed tygodnia: Full Moon zielony - sugerowane jest 12 procent. Niestety dla tej osoby byl tak ciezki, ze ostatecznie napisal, ze calosc rozrobil na 400 ml! I wtedy bylo dla niego ok:)
Z drugiej strony, kazdy inaczej uzywa PG i VG, kazdy ma inne kubki smakowe.
Opcja 1 ml jako sampel jest chyba najprostsza i nie wymaga wyzszej matematyki, bo znalezienie zlotego srodka jest wlasciwie niczym poszukiwanie Swietego Graala:)
Mysle, ze jako sampel i rozrobienie wiekszosci na 10 procent i tak da wielu osobom plus minus pojecie, co sie sprawdzi i nad czym mozna usiasc. Rozumiem, ze kazdy inaczej by to rozwiazal, ale czym wiekszy stopien skomplikowania tym gorzej:) no chyba, ze otworze temat "datki na leczenie psychiatryczne" , zamkne sie w komnacie i jak alchemik bede szukal idealnej opcji, ale to moze nigdy sie nie udac. Tylko nie obrazajcie sie :D

Mam ogolnie takie do Was pytanie tez, abstrachujac od sampli.
Mam na stanie jeszcze jakies resztki wat, drutow itd z poprzedniej dzialalnosci. Co jakis czas pisza do mnie firmy, ktore zajmuja sie, ze tak to powiem, mlodziezowymi grzalkami. Nie wiem, czy rozwijac ten dzial w ogole, bo osobiscie chcialem to zlikwidowac jak juz wyzeruje stany i skupic sie tylko na aromatach. Wlasciwie to wszystko mozna dostac aktualnie stacjonarnie i w wiekszosci w rolkach od Chinczyka itd. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Rozwijac to dalej czy powoli zamykac ten temat i poswiecic sie na amen tylko i wylacznie aromatom. Za podpowiedzi z gory dziekuje!
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1822294
juventinho pisze:Albo wszystkie 1ml


Do tego mogę odnieść się pozytywnie...

juventinho pisze: albo z zalecanego dawkowania jak pisałem wcześniej *SMOKEKING*


a do tego nie, głupi pomysł.

juventinho pisze:albo 2 grupy cenowe.


Po co tak komplikować?

juventinho pisze:Pierwsze pytanie pominę, mało jeszcze wiesz na ten temat skoro je zadałeś.


Jak uważasz. Wyżej dostałeś odpowiedź od vapelab jak to bywa...

Wapujemy.pl ma dobre rozwiązanie. Wszystkie próbki mają 2 ml i kosztują 2 zł, co stanowi 1/5 pojemności butelki aromatu i 1/4 ceny. Próbka w ogólnym rozrachunku wychodzi drożej niż kupno całej butelki aromatu, ale dostatecznie tanio, by móc zmarnować np. 1 ml... A ja mam komfort użycia stężenia jakiego chcę.

Próbki 1 ml - jak najbardziej w porządku.
By juventinho
#1822297
Już to widzę jak coś ci nie smakuje, zmieniasz stężenie o 2% i jest bajka. Przestań takie bajki pisać. Zmienianie stężenia ma sens jak jest dobrze ale ewidentnie jakieś nuty przykrywają inne bądź aromatu jest za mało/za dużo. To nie sprawia, że niedobry aromat zaczyna być dobry.
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
#1822298
Waty zawsze staram sie sciagac jakies ciekawe i wlasciwie mam na oku pare perelek ale nic nie mowie narazie. Co do drutow to niedlugo Wam powiem co by to bylo ewentualnie i czy jest sens, ale biorac obecne gusta raczej i mlodziezowe beda adekwatne, choc z drugiej strony staram sie skupic na aromatach tylko przez fakt, ze jesli bede mial same aromaty i nie daj Boze w koncu pojawi sie "platna" akcyza, to wtedy mam podstawe zeby uznac, ze sa to aromaty specjalnego przeznaczenia, spozywcze i nie jest to sklep branzowy. Z kart charakterystyk oczywiscie wynika, ze wszystkie mozesz sobie dolac do kawy, zrobic swieczke zapachowa i cokolwiek tam wymarzycie:) tu jest ten myk. Przyzwyczailem sie do konfrontacji z urzedami wiec ja nie odpuszczam nigdy!
Awatar użytkownika
By Riccardo
#1822299
Druty, waty - tego jest pełno wszędzie.
Dobrych aromatów jest mało. Mało jest też fajnych butelek. Takich z PP lub miękkich z LDPE, z szerokim w miarę wlewem i niezbyt cienkim zakraplaczem. Te co masz, ładnie wyglądają, ale PET to nie jest dobry pomysł na przechowywanie lq.
Moje ulubione butelki to takie:
Obrazek
Ostatnio zmieniony 03 gru 2017, 20:11 przez Riccardo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1822302
juventinho pisze:Już to widzę jak coś ci nie smakuje, zmieniasz stężenie o 2% i jest bajka. Przestań takie bajki pisać.


juventinho pisze: Zmienianie stężenia ma sens jak jest dobrze ale ewidentnie jakieś nuty przykrywają inne bądź aromatu jest za mało/za dużo.


juventinho pisze:To nie sprawia, że niedobry aromat zaczyna być dobry.


Zacytowałem Twoją odpowiedź fragmentami, bo piszesz sprzecznie. Tak, właśnie to sprawia, że z pozoru nieciekawy aromat może się okazać całkiem niezły. Choć przeważnie jest tak jak mówisz, kiepskiego aromatu nic nie uratuje, ale nie zawsze. Na tym kończę, nie chcę Cię na siłę przekonywać i też nie tego dotyczy wątek.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1822303
@McGrinn i @juventinho może dokończcie swoja konwersację na PW :wink:
Wydaje mi się, że do tematu wnosi ona tylko zamieszanie.
Awatar użytkownika
By Pesio
#1822306
Też bym chciał próbki po 2ml, bo 1ml będzie mało, po fiolce się rozleje część i zostanie 0,8ml.
Druty uważam za fajną sprawę. Bo za 1m 2zł drutu 0,13 nawiniętego na kawałek kartonu trochę dużo. Chętnie bym kupił z 50m, ale po normalnej cenie i przy okazji np aromatów a nie za 100zł.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By bulit73
#1822307
McGrinn pisze:@bulit73

Przecież zakończyłem :wink: :

McGrinn pisze: Na tym kończę, nie chcę Cię na siłę przekonywać i też nie tego dotyczy wątek.


Ty tak :mrgreen:

Riccardo pisze:Druty, waty - tego jest pełno wszędzie.
Dobrych aromatów jest mało.


W pełni popieram *GOOD*
By berto
#1822311
A ja bym chciał takie butelki - https://www.fasttech.com/p/6636400 :)
Najlepsze jakie do tej pory miałem. Nie trza by było z FT ściągać.
Bo te wszystkie gorilla, twist czy inne z PET to krótko mówiąc szajs.

Dobrej jakości druty kompozytowe jak najbardziej.
W kraju chyba nikt teraz takich nie sprzedaje.
Bąbelki wypływające z atomizera

Witam, mam problem z wypływającymi bąbelkami z ato[…]

https://i.ibb.co/B60CxKN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.