EPF
http://vapelab.pl
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1826701
Jestem w szoku!

Zamówienie złożyłem około 1 w nocy z niedzieli na poniedziałek, od razu dostałem sms, odpisałem godzinę później, a tu kolejna wiadomość :shock:
No i standardowo, paczka dziś dotarła, opakowana porządnie, jakby w środku conajmniej granat był :)

Oby tak dalej!
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1826706
Ja ( żeby być dobrze zrozumianym ) nie mam żadnych pretensji do sklepu. Napisałem tamtego posta po to, aby właściciel sklepu wiedział że czekam na aromaty tytoniowe już ponad 2 tygodnie, a z tego co wiem, miały być. Codziennie sprawdzam stronę internetową sklepu i pokornie czekam. Ale ile można czekać? Więc dlatego napisałem że sklep zaczyna świecić pustkami. Z wyrazami szacunku i zrozumienia, Gabriel. :)
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
#1826947
Gabriel ale ja nie mam pretensji:) Po prostu wszystko w cholerę diabli wzięli. Paczki pozamawiałem tak, żeby doszły przed świętami, nie doszły, mamy za chwilę sylwester a jak nic nie ma tak nie ma:( niestety gdyby wszystko dało się tak szybko załatwić jak w Polsce to by było super. Szczerze mówiąc jak jeszcze zajmowałem się sprzętem, to rekordowo na zamówiony towar czekałem - uwaga - 3 miesiące, mimo interwencji i gróźb, wizyt w banku, żeby cofnąć transakcję. Jest to przykre, ale na palcach jednej ręki jestem w stanie wyliczyć zachodnich producentów, dystrybutorów, którzy (za przeproszeniem) nie mają Polski w dupie. Obiecuję poprawę! Choć faktycznie, jeśli sam nie posiadam tego fizycznie, to nie wygram z kimś, kto jest z 1000 km ode mnie. Z takich ciekawostek - tracking wysyła mi tylko jedna firma! Reszta to już zgaduj zgadula...
Ostatnie zamówienie - otwieram paczkę (wszystko to miały być praktycznie tytonie) - uwaga - brak 50 szt... Panie premierze jak żyć?
Majcher111 - dzięki za poprawienie mnie, to jest błąd, już zmieniam!

PS. Sample chciałem już od jutra ruszyć, ale za nic nie dam rady. Całe Święta przepracowałem i nie wyrobiłem. Niech już ten styczeń pozostanie i poinformuje jak już wszystko będzie na bieżąco:)
PS2. Dzięki za miło słowa i że nie zepsułem swoimi SMS-ami świątecznego nastroju :lol:
By cbn
#1828718
Pesio pisze:Są dwa przyzwoite dostępne na rynku, nawet jeden wzbogaciłem jeszcze o dodatkowy tytoń.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Podziel się proszę swą wiedzą tajemną. Jeśli nie tu, to na PW. Bo też takiego szukam :)

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
#1829160
Aaaa właśnie, kurde jak wrócę z wczasów to sobie zamówię:) Nic nie stoi na przeszkodzie żeby sprawdzić :D

Tak btw jak już jestem, to trochę osób pisało, żebym dodał funkcję powiadamiania jak coś będzie dostępne. I działa od razu jak wrzucę na stan:)
Od godziny już jest coś takiego, o tutaj:
Obrazek

Życzę Wam spokojnego nadchodzącego weekendu i do zobaczenia w przyszłym tygodniu, mam nadzieję, że już z Halo :wink:
Awatar użytkownika
By arturbig
#1829209
Pesio pisze:Już pisałem , tobacco cherry z MaiArt albo Flavour west.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Próbowałem obu żaden szału nie robi . Nie rozumiem tylko dlaczego tutaj na forum tak wszyscy polecają się pewną firmę produkującą aromaty a ich produkty to taka bardzo niska półka delikatnie ujmując.
Awatar użytkownika
By arturbig
#1829219
Krasnal45 pisze:
arturbig pisze:Nie rozumiem tylko dlaczego tutaj na forum tak wszyscy polecają się pewną firmę produkującą aromaty a ich produkty to taka bardzo niska półka delikatnie ujmując.

Mógłbyś tę myśl rozwinąć??? Skoro stosunkowo tanie, to znaczy, że niska półka???

Niestety nie oto mi chodzi. Nie będę się tu rozpisywał na ten temat bo wybuchnie niepotrzebna awantura. Wiem że każdy ma inne kubki smakowe i szanuje to . Z mojej strony uważam temat za zamknięty dodam jeszcze że już tu gdzieś ktoś delikatnie napomknął o wychwalaniu tej firmy.
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1829435
Krasnal45 pisze:
arturbig pisze:Nie rozumiem tylko dlaczego tutaj na forum tak wszyscy polecają się pewną firmę produkującą aromaty a ich produkty to taka bardzo niska półka delikatnie ujmując.

Mógłbyś tę myśl rozwinąć??? Skoro stosunkowo tanie, to znaczy, że niska półka???


Korupcja, wszędzie korupcja *BOR* .
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
#1830038
Pomijając już kłótnie powyżej, tak Heisenbergi powinny być na dniach. Zamówione zostały w zeszły poniedziałek, więc czekam. Tak samo jak Halo, czekam na informacje, gdzie się aktualnie znajdują, bo nie ukrywam, że chciałbym już je otrzymać. Z tego co wiem, Halo dojdzie na zły adres więc mnie czeka znów wyprawa 50 km w jedną stronę :evil:
By przemoklemraz1985
#1830272
Jakiś czas temu dotarły do mnie aromaty od znajomego z Hiszpanii, Nova Empire State, Nova Bobas, Chefs Flavors Green with Envy oraz Flavorah Milk&honey :zakrecony . Po odpowiednim leżakowaniu spróbowałem każdego i rzeczywiście nie można się oderwać- serdecznie polecam .
W związku z powyższym proszę Pana Piotra o rozszerzenie oferty o powyższe o ile to możliwe.
Empire state jest identyczny jak Tribeca/ Bebeca przy 15 % (testowane obok oryginału), natomiast bobas smakuje jak ten z Gorilla jeśli nie lepiej.
Recenzja Green with Envy tutaj https://peegorevapes.wordpress.com/2017 ... you-jelly/
jest genialny. :D
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
#1830663
Dobry wieczór:)
Na samym wstępie chciałbym przeprosić za spore opóźnienia z dostawami i brakami. Niestety wszystkie zamówienia robione były na samym początku stycznia i tylko czekam :/ na głowę można dostać z tym wszystkim czasami...
Co do aromatów od Nova to jasne, że znam:) i zgadza się, mieli fantastyczne te tytonie, z tego co pamiętam w niebieskich butelkach. Akurat jeśli chodzi o Nova, to miałem zamiar w niedalekiej przyszłości je ściągać :D
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
#1832527
SidV. (nie idzie mi cytowanie na forum, przepraszam) - 20 minut temu dodałem ChocoElle :D

Moi Drodzy, parę spraw organizacyjnych.
Przepraszam za to, że nie było mnie przez chwilę na forum i że nie włączyłem się w dyskusję, ale mam pewien problem ale teraz parę informacji. Zacznijmy od złej, żeby przejść do pozytywnych. Dość często dostaje pytania kiedy na nowo pojawią się tytonie od Twisted Vaping i Revolute. Otóż sprawa ma się nieciekawie. 3 stycznia zamówiłem bardzo sowitą dostawę z pewnej hurtowni z którą współpracuję ponad rok (zamówienia z hurtowni są dla mnie opcją, gdy trzeba coś załatwić na szybko, domówić niewielkie ilości itd. a jako, że był początek roku to "wicie rozumicie"). Niestety z dużym prawdopodobieństwem zostałem mocno oszukany, kontakt się urwał, ogólnie sprawa bardzo nieprzyjemna, nie wspominając o kwestiach finansowych i brakach. Cały ten tydzień bardzo ciężko pracowałem, żeby nadążyć z pakowaniem Halo, a natarcie z zielonego forum to istne oblężenie Stalingradu, ale również był to czas walki z nieuczciwą firmą. Pozytywne strony tej sprawy również istnieją, ale wymienię w podpunktach, bo się zgubię:
- już niebawem dość sporo nowych tytoni, z czego osobiście bardzo się cieszę: na pewno pojawi się 555 (jest to produkcja od D&V, są cenowo zbliżone do Halo White L. a Revolute), ale oczywiście trzy piątki to nie wszystko:) proszę o cierpliwość!
- w bardzo nerwowej atmosferze udało się załatwić niewiele ale zawsze Cabatów i X od Revolute, niestety przy bardzo nadwyrężonym budżecie po tej "wpadce",
- spędziłem trochę czasu na rozmowy z 814 - wchodzi nowa seria aromatów mocno custardowych, ale jest również pełno innych tytoniowych, kolejne z absyntem itd. Bardzo spora kolekcja i myślę, że niebawem pojawi się również u mnie, ale muszę się jeszcze trochę wstrzymać (ech...),
- Vampire Vape - będę robił zbiorcze zamówienie z zaprzyjaźnionym sklepem, więc mam nadzieję, że wszystko się uda i już niebawem dość dużo nowości od wampirów pojawi się u mnie (ktoś mi jest w stanie przypomnieć smak Virginii z Vampire Vape, nie odparowywałem tego wieki i nie pamiętam jak to smakowało :roll: )- a co do Blood Sukki, bo widziałem, że temat się pojawił w dziale z aromatami - bez obaw, jest to na prawdę świetny aromat. Zawsze twardo trzymałem się Heisenberga i niewielu innych, ale mój znajomy z Ukrainy namiętnie kazał mi to zamawiać i wysyłać do niego do Grecji aż sam się w końcu skusiłem, warto było ;)
- jeśli ktoś pamięta liquid Supreme od Eliquidfrance (ten z numerem jeden wśród tytoniowych podczas Vape Expo Poland) [tabac cml, cookie, vanilla, coconut - taki miał skład] - to te dwa pierwsze smaki od EF się pojawią, żeby można było sobie poeksperymentować z na prawdę świętną tytniówką. Wanilie i kokos zamienić sobie można z inną firmą, gdyż one były drugoplanowej w tym liquidzie. Przepis na to e eliquid recipes (wpiszcie sobie tam Supreme Eliquid France czy jakoś tak),
- na koniec dość trudna sprawa. W przeklętej paczce z 3 stycznia zamówiłem pełno Twisted Vaping z serii tytoniowych. Pogodzony z tym faktem odezwałem się do producenta (staram się omijać, bo taki chłód od nich bije, taka hmmm niemiecka bezwzględność, nie wiem jak to nazwać). A tu mamy małą Bareję. Stwierdzili, że chcą na nowo dokumenty (commercial accomodation) w języku angielskim lub niemieckim. Dostali po angielsku, bo nie chciało mi się dłubać nad umlautami. Niestety zablokowali mnie, bo nie rozumieją po polsku i chcą po angielsku lub niemiecku... To będzie ciężka przeprawa... no i ciężka noc dzisiaj :lol:
- Solubarome niebawem również wróci, niestety tylko 10 ml udało mi się załatwić, ale muszę jeszcze chwilę dać na wstrzymanie, styczniowa klątwa.
- butelki Chubby Gorilla również pojawią się znów gdzieś w grudniu. Przerwa była spowodowana tym, że od teraz będą załatwiane ze Stanów ale przez litewskiego dystrybutora, więc ustalenie szczegółów jak zwykle znów zajęło cenny czas :/

Pewnie jeszcze o czymś zapomniałem, no ale cóż. Mózg już nie pracuje, domaga się rozpaczliwie kolejnej kawy... aaa już wiem, sample.
Trochę źle je rozdysponowałem, w sensie takim, że pakowałem je u siebie do worków strunowych i układałem w kartonie. Uwierzcie mi, że zebranie 10 czy 15 sampli z takiego systemu było koszmarem. Wczoraj zamówiłem stojaki na eppendorfy, żeby szło to raz dwa, bo lekko się zraziłem przez ten system szukania tego i owego. Jak pojawi się na nowo towar, wracam do robienia sampli i dodam kolejne. Pesio - nadal pamiętam listę co miałbym dodać, więc bez obaw! Obiecałem dać info osobiście i słowa dotrzymam jak już wszystko będę miał na miejscu...
O kolejna sprawa - aromaty Flavorah również w tym roku zagoszczą u mnie (mam nadzieję). Tutaj sprawa jest nieco bardziej skomplikowana, dlatego daję sobie dość spory odstęp czasu. Kolejna sprawa aromaty od Nova - seria tytoniowa - nadal pamiętam o nich i postaram się załatwić również jak już stanę na nogi po raz enty.

Przepraszam za długi wywód i proszę o zrozumienie, niestety w życiu różnie się układa i czasem mimo długiej współpracy z kimś, można zostać wykiwanym w bardzo nieelegancki sposób, tym bardziej, że ten wózek pcham samotnie. Dziękuję Wam bardzo za pozytywne nastawienie dzięki czemu mam jakąś siłę siedzieć po nocach i dłubać przy tym od rana. Kurde, przegląd auta miałem zrobić tydzień temu... :lol:
Pozdrawiam i oczywiście dzielić się będę sukcesami ale i porażkami w walce o dostęp do aromatów:)
Pozostaje Wam życzyć udanego weekendu i w kontakcie!
Piotr
Awatar użytkownika
By arturbig
#1833054
Kiedy można spodziewać się dostawy Vampire Vape? Chciałem dzisiaj zamówić aromat Blond Sukka dodałem do koszyka w międzyczasie chciałem dodać drugi a tu jak w najlepszym sklepie nie ma wystarczającej ilości na magazynie. Trzeba mieć stalowe nerwy aby skleić jakieś zamówienie ja dzisiaj poddałem się same braki jeszcze to na czym mi zależało znikło.
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
#1833275
Nie dziwie się Tobie arturbig, przepraszam za zaistniałą sytuację. Próbuję wszystko od nowa skleić, bo wszystko się wysypało mi :(
Jutro, a sumie już dzisiaj będę wiedział czy Vampiry zostały wysłane. Z drugiej strony niestety przy tym zamówieniu Blood Sukka nie była dostępna. Mam ostatnio strasznego pecha. Proszę Cie jednak o wyrozumiałość, jeśli znajdziesz choć chwilę czasu, podeślij listę na mejla vapelab.pl@gmail.com. Będzie mi łatwiej skleić całość i plus minus powiedzieć kiedy co i jak powinno nadejść.
Awatar użytkownika
By Donayo
#1833489
Serdecznie polecam sklep Vapelab.pl.
Jeszcze nigdzie nie spotkałem się z tak wzorową obsługą klienta jeśli chodzi o kontakt.
Pomoc na każdym etapie zamówienia, do tego wskazówki co do dawkowania i wszystko w atmosferze jakbym rozmawiał z dobrym kumplem.
Szybka realizacja, błyskawiczna wysyłka i zamówienie zgodne w 100%.
Oby więcej takich ludzi i sklepów :D

P.S. Esej dołączony do faktury był bardzo pomocny i rozbawił mnie prawie do łez :lol:
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
#1833944
Haha dzięki, jednak lata studiów humanistycznych nie poszły na marne :lol:

A pozwolę sobie posta edytować i dodać mały prt scrn, jak bardzo trzeba czasami mieć stalowe nerwy i zdrowie psychiczne, żeby cokolwiek załatwiać (tak więc proszę Was, nie dziwcie się, że czasami jest to udręką i tak wolno wszystko idzie):
Obrazek
Awatar użytkownika
By Baushoku
#1834209
Są brane pod uwagę aromaty, mom and pop ?
Pamietam z dawna ze kewlaid, i kokos cytryna z czymś, było genialne ale nie pamietam nazwy... :cry:
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
#1843238
Cześć i czołem,
przepraszam, że nie zauważyłem posta ale powiadomienie chyba umarło.
Energetyki to właściwie prócz Beast Melon Kick i Sunrise od Big Mouth leżą. Może wynika to z faktu, że nigdy tego typu aromaty nie przemawiały do mnie i unikam ich... Hmmm a może dlatego, że nigdy dobrego nie spotkałem, dlatego się ich boję. Większość jaką miałem do tej pory smakowała w najlepszym wypadku jak Level Up z Biedronki :lol: Poszukam czegoś i podrzucę info co ewentualnie bym znalazł ale to chwilę potrwa.
SolubArome jest trudnym przeciwnikiem i jedyny sensowny kontakt do nich znalazłem przez hurtownię. Jeśli by "goryli" nie było to się dowiem, czy dadzą radę mi załatwić:)
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1863685
@vapelab.pl mam parę produktów w koszyku, ale chciałbym dorzucić jeszcze aromat Joyetech 555 - czy będzie dostepny w ciągu kilku dni, czy nie ma sensu czekać?
A tak w ogóle koledzy jaka wasza opinia na temat Joyetecha 555 ? Szukam intensywnie trzech piątek zbliżonych do Casablanki, ale powoli tracę nadzieję.
@Krasnal45 jesteś wielbicielem 555, próbowałeś wspomnianego Joyetecha?
By Krasnal45
#1863692
Tomku, czypiontki używałem kiedyś na początku te z BMa. Niestety totalnie się zepsuły gdzieś tak w 2014 roku. Joyetechowych nie znam, chociaż podobno były bardzo zbliżone do tej starej partii BM. Też bym się teraz skusił je spróbować, ale zamawiać jeden produkt, jakoś średnio mi się opłaca.
Potem cały czas jechałem na 555 z EF od Grzesia, niestety zniknęły z rynku.
By berto
#1863712
@Nałóg Totalny
Ten 555 jest podobny do któregoś z liquidów BM, jeśli mnie pamięć nie myli to do "M" bądź właśnie "555". Oczywiście do tych pierwszych BM sprzed kilku lat bo tych obecnych to nie dymałem. Trochę mało w nim orzeszków ale smak jest intensywny i bardzo przypadł mi do gustu. Piątek z Casablanki niestety nie miałem albo już nie pamiętam więc nie mam porównania. Musisz spróbować koniecznie! :)
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
#1863865
@Nałóg Totalny - 555 wróci dopiero na początku października, a czemu nie ma? Spytaj @berto co się stało :lol:

Co do Casablanki i ichnich piątek, to czegoś podobnego do pierwszej serii i tego smaku niestety za nic nie jestem w stanie odnaleźć. On był na tyle specyficzny, że ja się już dawno poddałem :cry: Później Casablanca strasznie się zepsuła, chyba od momentu kiedy nazywało się to bodajże Dillinger, czy coś w ten deseń. Ech dawne dzieje, pewnie już mieszam, ale wiem o co chodzi :)
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1863868
Dokładnie tak, 555 Casablanki było dobre do czasu Dillingera :) Póki co zamówienie poszło bez Joyetecha, ale za to z Kingiem :) Co ma wisieć...itd, przyjdzie czas i na 555 Joye skoro zachwalacie, mus spróbować.
Przy okazji - takiej obsługi, kontaktu z klientem mimo nocnej pory, to ja jeszcze nie spotkałem, jak pół wieku po świecie łażę :lol:
By budzikson
#1864163
:bry
Czy planowany jest powrót aromatu Vape or DIY Projet Lenny? :)

Czy pojawi się więcej waniliowych wariacji?
Jak można zaproponować chyba coś ciekawego (sądząc po opiniach), to:
- Nom Nomz
https://nomnomz.co.uk/collections/nom-nomz

i też coś z kwaśnych wariacji:
- Crack
https://www.justaddnic.co.uk/index.php? ... ry&path=82

?
Pozdrawiam :beer:
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
#1864223
Co do Projektu Lenny, to szczerze mówiąc skończył mi się niespodziewanie chwile po domówieniu, tak więc niestety muszę przerzucić go na październik :(

Nom Nomz kiedyś dostałem od nich testery i raczej nie trafiły w moje gusta ale jakbyś koniecznie chciał na przyszły miesiąc to mogę coś wziąć dla Ciebie. Ogólnie na razie nie planowałem ich w sklepie, tak więc w tej kwestii pisz na mejla do mnie lub napisz, zadzwoń, jakkolwiek, to sobie dopiszę, żeby wziąć przy okazji :D

A te Crack wyglądają ciekawie, muszę im się przyjrzeć, gdyż nie mam niczego mocno kwaśnego, a wydają się ciekawe *SMOKEKING*

Na pewno w nadchodzącym czasie rozszerzę pulę T-Juice, gdyż takie prośby już jakiś czas do mnie spływają, ale jak najbardziej fajne propozycje zawsze gdzieś sobie odnotowuję i prędzej czy później pojawiają się :wink:

PS. Korzystałeś już z tych Crack i masz jakiś ogląd na nie mniej więcej ? :beer:
By budzikson
#1864230
Dzięki, super :) z tych Nom Nomz wybiorę coś i dam znać Tobie *BOR*

Nie ma sprawy poczekam na ten Lenny :)

Odnośnie Crack, próbowałem tylko Lemon Crack (dostałem od kogoś prywatnie razem z modem). Był świetny, cytrynowy mentol, nie był słodki, tylko taki kwaskowaty. Odpuściłem wcześniej zakupy tego ze względu, ze funt był drogi i był tylko jeden smak, przypomniałem o nim jak funt sporo spadł :D
Często przewija mi się na Facebooku (grupa SV), zbiera raczej pozytywne recenzje, między innymi na Vapefesr. Twórcą jest jeden z waperów z UK, i sprzedaż chyba tylko wyłącznie przez tą stronę justaddnic.
Chęci nabrałem jak zobaczyłem smak gin and tonic.
Lemon Crack jest od początku roku, gin and tonic wszedł nie dawno. Trudno jednak gdziekolwiek znaleźć, jedynie opinie na fb.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.