EPF
http://vapelab.pl
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1863868
Dokładnie tak, 555 Casablanki było dobre do czasu Dillingera :) Póki co zamówienie poszło bez Joyetecha, ale za to z Kingiem :) Co ma wisieć...itd, przyjdzie czas i na 555 Joye skoro zachwalacie, mus spróbować.
Przy okazji - takiej obsługi, kontaktu z klientem mimo nocnej pory, to ja jeszcze nie spotkałem, jak pół wieku po świecie łażę :lol:
By budzikson
#1864163
:bry
Czy planowany jest powrót aromatu Vape or DIY Projet Lenny? :)

Czy pojawi się więcej waniliowych wariacji?
Jak można zaproponować chyba coś ciekawego (sądząc po opiniach), to:
- Nom Nomz
https://nomnomz.co.uk/collections/nom-nomz

i też coś z kwaśnych wariacji:
- Crack
https://www.justaddnic.co.uk/index.php? ... ry&path=82

?
Pozdrawiam :beer:
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
#1864223
Co do Projektu Lenny, to szczerze mówiąc skończył mi się niespodziewanie chwile po domówieniu, tak więc niestety muszę przerzucić go na październik :(

Nom Nomz kiedyś dostałem od nich testery i raczej nie trafiły w moje gusta ale jakbyś koniecznie chciał na przyszły miesiąc to mogę coś wziąć dla Ciebie. Ogólnie na razie nie planowałem ich w sklepie, tak więc w tej kwestii pisz na mejla do mnie lub napisz, zadzwoń, jakkolwiek, to sobie dopiszę, żeby wziąć przy okazji :D

A te Crack wyglądają ciekawie, muszę im się przyjrzeć, gdyż nie mam niczego mocno kwaśnego, a wydają się ciekawe *SMOKEKING*

Na pewno w nadchodzącym czasie rozszerzę pulę T-Juice, gdyż takie prośby już jakiś czas do mnie spływają, ale jak najbardziej fajne propozycje zawsze gdzieś sobie odnotowuję i prędzej czy później pojawiają się :wink:

PS. Korzystałeś już z tych Crack i masz jakiś ogląd na nie mniej więcej ? :beer:
By budzikson
#1864230
Dzięki, super :) z tych Nom Nomz wybiorę coś i dam znać Tobie *BOR*

Nie ma sprawy poczekam na ten Lenny :)

Odnośnie Crack, próbowałem tylko Lemon Crack (dostałem od kogoś prywatnie razem z modem). Był świetny, cytrynowy mentol, nie był słodki, tylko taki kwaskowaty. Odpuściłem wcześniej zakupy tego ze względu, ze funt był drogi i był tylko jeden smak, przypomniałem o nim jak funt sporo spadł :D
Często przewija mi się na Facebooku (grupa SV), zbiera raczej pozytywne recenzje, między innymi na Vapefesr. Twórcą jest jeden z waperów z UK, i sprzedaż chyba tylko wyłącznie przez tą stronę justaddnic.
Chęci nabrałem jak zobaczyłem smak gin and tonic.
Lemon Crack jest od początku roku, gin and tonic wszedł nie dawno. Trudno jednak gdziekolwiek znaleźć, jedynie opinie na fb.
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
#1864310
No jasne, na luzie sobie obadaj co tam Nom Nomz ma i w tej kwestii jesteśmy na łączach *BOR*
Gin&Tonic brzmi jak coś co chę :lol:
Jak wrócę z tych moich dzikich wojaży to zabieram się za łańcuszki mejlingowe do Cracka :D
Dzisiaj piszę krótko i na temat, ale coś mnie bierze na nieszczęście, tak więc przyjąłem dawkę leków, która nie pozwala na pisanie niczego sensownego *NOSZE*
By Risto
#1865067
Chciałbym złożyć zamówienie w sklepie, ale.........no właśnie...........interesuje mnie, czy w październiku "wytrwali" będą mogli skorzystać z kodu rabatowego?

Jeżeli taki kod rabatowy na październik - TRAWNIK10 - miałby się pojawić, to powinien zostać ogłoszony w temacie: "Październikowy newsletter bez spamowania skrzynki mejlowej :)". *TAK* *THX*
Awatar użytkownika
By Waldip
#1865697
W sumie to nie wiem, czy to jest właściwy wątek na mój wpis...
Ale gdzieś muszę pana Piotra pochwalić - za bogatą ofertę, dobre ceny, błyskawiczną wysyłkę, chęć pomocy - no i rewelacyjny kontakt... :D
Tak trzymać panie Piotrze. *CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By kangaroo
#1865737
Waldip pisze:W sumie to nie wiem, czy to jest właściwy wątek na mój wpis...
Ale gdzieś muszę pana Piotra pochwalić - za bogatą ofertę, dobre ceny, błyskawiczną wysyłkę, chęć pomocy - no i rewelacyjny kontakt... :D
Tak trzymać panie Piotrze. *CZAJNICZEK*

Dokładnie, świetny kontakt, nawet o 2.30 w nocy, polecam 8)
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
#1866706
@sipak00 No jasne, że myślałem :) ten temat gdzieś tam na początku tej księgi się przewijał. Ogólnie są wpisane na moją listę, którą kiedyś uda się mam nadzieję zrealizować. Ech niestety muszę mierzyć siłę na zamiary :( W sumie jest tyle fantastycznych rzeczy, że chyba bym musiał trafić w Eurojackpota całą pulę to by i tak nie starczyło :lol: Ale tak na poważnie w temacie Vaping Zone już działałem dwukrotnie, na początku roku: styczeń - luty. Niestety moje mejle pozostały bez odpowiedzi. Mam nadzieję, że im po prostu wpadły do spamu. Tak samo jestem w kontakcie z Flavorah, niestety to też bardzo problematyczny temat, gdyż mieli mieć dystrybucję poprzez Anglię ale chyba coś nie wypaliło. Ogólnie Flavorah też mają swoje problemy w USA ze względu na FDA i plany wprowadzenia zakazu aromatyzowania lq. No cóż, nie zawsze się wszystko udaje, ale nadzieję warto mieć, że kiedyś się uda. Ja broni nie odkładam :twisted:
Awatar użytkownika
By Waldip
#1867206
Panie Piotrze, czy ma Pan jakieś wieści na temat aromatu Prime 15 od Halo? Kiedy ewentualnie można się go spodziewać w ofercie sklepu?
Awatar użytkownika
By Waldip
#1868586
vapelab.pl pisze:Dodatkowo w ramach powolnego powiększania serii, dojdą kolejne dwa aromaty od 814. Sam jestem podekscytowany, gdyż najczęściej po te aromaty sięgam w ramach przerw od tytoni :D

Obrazek

Panie Piotrze. czyżby nie docenial Pan tych smaków? : :D

Obrazek
By venres
#1868734
Pisałem mailowo ale tutaj też podrzucę pomysł :-)

Może koncentraty od One hit wonder? Mają w ofercie swojej ofercie Milk Man'a, Muffin Mana'a oraz Rocket Man'a.
Warto rzucić okiem też na koncentraty od DIY or DIE, m.in. Obsidian, Rhodonite, Watermalone.. *SMOKEKING*

EDIT:
do warsztatu warto wrzucić też wagi (500g/0.01g), miesza się szybciej i "czyściej" :-)
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
#1869270
O widzę, że moja odpowiedź tutaj się nie zapisała bo odpisywałem nawet jakiś czas temu :)
Proszę się nigdy o nic nie martwić, ja mam kajecik gdzie zapisuje Wasze pomysły! *SMOKEKING*

Przepraszam też, że tak ostatnio rzadko bywam na forum ale po prostu nie wyrabiam z czasem. Taki natłok pracy i działania, że chyba będę musiał uzyskać zdolność bilokacji żeby dalej to ciągnąć :lol:
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1871088
Ja mam skargę!
Gdzie się podziały aromaty fruit punch i reszta pozycji Detonation drip :evil:
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
#1871103
No i w końcu doczekałem się skargi!
Już wyjaśniam co się stało:
- Detonation Drip - ciągły brak stanów magazynowych i właściwie zamawiać musiałbym po dwa typu aromatów, póki się nie ogarną to będą ciche dni, ale nie wywalam ich więc ze spokojem. Jak dobrze pójdzie to w grudniu wrócą na stan. Największy problem jest z Cheesecake, bo żeby na niego trafić to jak wygrać 6-tkę w totka.
- Fruit Punch - Tutaj trochę wypadły z obiegu ze względu na niedogadanie się z ich dystrybutorem a ostatecznie kontakt się urwał. Ale jak potrzeba to nie widzę innej opcji jak wrócić do rozmów i jak najprędzej wykombinować, żeby wróciły! Czyli Fruit Punch i od razu Pack'o'La, bo są i tacy, co bez Watermelon Rockmelon nie mogą żyć :)

EDIT: Fruit Punch i Pack'o'La - zamówienie na nie jest gotowe, pozostaje kwestia ogarnięcia się z nimi i zamawiam od ręki. Myślę, że coś koło 2 tygodni będzie trzeba liczyć na powrót :drinkb
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
#1873556
Aromaty od Extreme były robione na zasadzie mieszanek różnych firm. Żeby dostać dostęp do przepisów musiałbym odkupić tajemnicę za kwotę, która jest dla mnie barierą więc spasowałem już dawno, prócz tego musiałbym skombinować wszystko co jest niezbędne do stworzenia tych mikstur. Szczerze mówiąc, wolałbym wykombinować coś innego i w pewnym sensie @berto coś mi ostatnio podrzucił, ale na razie nic nie mówie :) A właśnie @berto skombinowałeś te aromaty ? :)
By Niuniek5
#1873582
Peter72 - możesz zamówić z Vaping Zone:
https://www.vapingzone.com/sc-cohiba-su ... lavor.html
Wcześniej mieszałem z Vaping Zone, później przesiadłem się na Extreme (łatwiejszy dostęp i cena) i żadnej różnicy nie zauważyłem, te same nazwy aromatów takie same dawkowanie i w smaku jak dla mnie identyczne. Kiedyś gdzieś czytałem że EF to to samo co Vaping, jedyna różnica to nazwa marki i cena.
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
#1873809
@Niuniek5 @Peter72 - tak jest Peter72, tak jak Niuniek5 pisze, nic dodać nic ująć :) Ja swego czasu próbowałem załatwić je, niestety VZ na moje mejle pozostało głuche, ale w przypadku normalnych zamówień to nie ma problemów, więc bez obaw.

A tutaj to co @berto wygrzebał: https://www.latabaccheria.net/en/product-category/tobacco-extracts-line/ -> sam jestem ich ciekaw, cena z tego co widzę to zawał serca no ale jeśli odzwierciedlają fajkowe tytonie, to ja je chcę :) Dajcie mi tylko czas ogarnąć się z Atmosami i innymi rzeczami, postaram się je sprawdzić, czy jest to coś godnego, czy niestety będę mógł tym jedynie odstraszać okoliczną zwierzynę :lol:
By Niuniek5
#1873899
Kiedyś aromaty Vaping Zone a było to trzy a może cztery lata temu były dostępne w Polsce , sklep nazywał się chyba Aroma Vape, mogłem nazwę przekręcić, było to trochę czasu temu, nawet ceny były przystępne, za ostatnie aromaty płaciłem 18,99.
W przypadku robienia zamówienia z Ameryki indywidualnie zamawianie kilku aromatów z przesyłką jest chyba trochę nieopłacalne. Dawno, dawno temu zamówienia z VZ robiło się w kila osób jedną przesyłką i wtedy to się jeszcze jakoś kalkulowało.
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
#1873987
@Niuniek5 Zaraz możemy wywołać do tablicy Aroma Vape :) Jak już wywołujemy duchy to niech się zjawią - @boogeyman, gdzie jesteś?

@sipak00 Ta tradycja chyba umarła na zielonym, ale jak chcecie to możecie u mnie zrobić łańcuszek, nie mam nic przeciwko, udostępniam Wam mój dział. Myślę, że na hasło VZ przyjdą chętni i może uda się Wam sklepać jakieś zamówienie :D Ze mną VZ jakoś nie chce współpracować, więc na siłę się nie pcham tam gdzie mnie nie chcą :?

K... właśnie zbiłem cały ekran od tabletu... ech leżał na ziemi i sru pociągnąłem metalowym krzesłem. Uwielbiam pecha przed Świętami :evil:
Awatar użytkownika
By boogeyman
#1873996
Siema,
jestem :P Hehe, VZ i współpraca w jednym zdaniu :lol: :lol: :lol: Chyba trzeba by zamawiać wiadrami aby szli na rękę :P Nie wspominając już o etykietach z odpowiednimi oznaczeniami które były niezbędne do bezproblemowej odprawy (dlatego też cena w AV była jaka była, gdyż musiały przejść dodatkową, dość drogą, procedurę na odprawie). Kiedyś była alternatywa, tj. aromaty w smaku bardzo zbliżone do VZ robione w chinach, ale niestety sklep zaorali, albo nie pamiętam dokładnie nazwy... Szli typowo na hurt, więc myślę że opcje dogadania się były spore, ale nigdy nie zamawiałem od nich. Dostępne w Polsce jednakże były ;)
By Niuniek5
#1874001
Myślę że w obecnej chwili tworzenie łańcuszka na zamówienie z VZ nie wypali. Kiedyś na rynku polskim królowały liquidy od Dekanga, Boge i Hangsena a aromaty głównie Inawera a tych ostatnich do VZ chyba nie muszę porównywać.
Teraz na rynku jest tak bogata oferta aromatów i premixów że większość osób znalazła inną alternatywę. Ja mam ten problem że lubię tytoniówki a dobrych tytoniówek jest niewiele. Dobrze że chociaż Atmos na naszym rynku będzie żywy. Też kiedyś myślałem że one były, są i będą a tu niespodzianka.
Szkoda że nie będzie Agrinio, mój Nr2 po Camili.
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
#1874022
@boogeyman Dziękuję za zjawienie się. Nadal żyje więc nie taki diabeł straszny jak widać :twisted:
@Niuniek5 To jest zawsze ten problem, kiedy się myśli, że coś będzie wieczne jak Lenin :) Ale ze spokojem, dopiszę do 2-ego zamówienia z AL i jakoś to popchniemy, tylko najważniejsze pytanie? Gdzie podziało się to pierwsze :roll: Chyba grudzień będę musiał jak zwykle traktować jako test na wytrzymałość psychiczną. Halo dla odmiany zamówiłem 26 listopada a tu nadal nie ma...
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
#1874462
@lesstro - nie, ponieważ jest tam zabójcza nikotyna, właśnie sprawdzałem :( Premixy, które mi polecili z FP wówczas i miały być tymi niby aromatami o których pisali, okazały się serią, która jest więcej tyle ile moje poprzednie auto w dniu gdy je sprzedawałem i mówię na serio :)

@Prezydent - Halo zamówiłem 26 listopada i co chwilę dowiaduję się, że będzie na dniach :/ Nie wiem co oni robią, czy je dopiero wyciskają na miejscu, ale to już prawie 3 tygodnie? Tutaj mamy kompletną porażkę i za zwłokę przepraszam, ale siła wyższa.

@wertjacek - o 3/4 jestem na nogach jeszcze za to Ty już raczej nie i vice versa, kiedy Ty już wstajesz ja dogorywam w łóżku :) Solubarome chciałem zamówić tydzień temu ale całkowicie "out of stock" więc darowałem sobie. Nie wiem czy już wspominałem, ale nie mam możliwości brania ich od producenta z tego względu, że oni są bardzo specyficzni i tylko po francusku ogarniają rzeczywistość, więc muszę niestety zdać się tylko na moją "ulubioną" hurtownię, która zawsze twierdzi, że załatwi a później nic nie ma :/ takie błędne koło. Hurricane nie wyrobię się w tym roku, mam już przygotowane zamówienie z Fruit Punch i Pack'oLa więc wezmę Ci go też btw, ale jakby to powiedzieć, Atmos w grudniu zgarnął całą pulę :(


Mam już tracking od Atmos Laba i jest napisane: Estimated Delivery Date December, 19 2018 - By End of Day
Mam nadzieję, że na przyszły tydzień już wróci King bo sami mają obsuwy i jest tragedia z nimi.
Halo jak już pisałem, pobijają rekordy.

No i kolejna opowieść dla poszukiwaczy baz Extra Pure i o tym jak stracić cały dzień na walkę z UPS:
Zamówiłem oczywiście bazy od Extra Pure no i miały przyjść w dwóch częściach. Tak więc pierwsza dzisiaj rano przybyła ale nie było paczki z numerem 2/2. Zagadka się wyjaśniła jak zadzwonił drugi kurier z UPS, że czeka z paczką pod tym samym adresem co mój, tylko różnica byłą taka, że zamiast Pniewy wpisali Poznań. Na pierwszej zauważyłem ten sam błąd a jednak dotarła do mnie a druga no cóż. Możliwe, że po milionie zabiegów z mojej strony rano dotrze i uda mi się uzupełnić braki. Komentarz od Extra Pure, którzy spaprali robotę - "lol". A niby grudzień to miesiąc pełen cudów...

PS. Rano dzwonie do Halo, chyba jednak mocno przegięli...
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
#1874608
Tak jest, zgadza się 24,90 :) W końcu wrzuciłem w zapowiedzi w nocy z poniedziałku na wtorek :)

Aha i HALO w końcu dojedzie na poniedziałek.
W kwestii Halo i tematów "okołohalowych" (?) wrzucę jutro późnym wieczorem info, ale na razie siedzę cicho i nic nie mówię, tylko dodam, że jest to kwestia stycznia, ale bez obaw, nic nie zniknie, wręcz przeciwnie. Jedynie czuję pewien zawód i rozczarowanie w pewnej kwestii, no ale cóż :)

W razie czego jutro, tzn. w piątek 14/12 od 15 do nocy nie będzie ze mną kontaktu. Wszystkie paczki ruszą w drogę klasycznie więc bez obaw, jedynie fakt, że ze względu na zaproszenie przez agencję muzyczną muszę jutro stawić się ze swoimi gratami gitarowymi i odegrać swoje na scenie pozbawia mnie możliwości kontaktu :) Ale bez obaw, wrócę w nocy to będę już dostępny i postaram się wrzucić info o Halo.
Awatar użytkownika
By pHarel2403
#1878238
Czy jest możliwość wprowadzenia do oferty aromatów od Flavour Art?
Awatar użytkownika
By pHarel2403
#1878567
No to elegancko :) już wiem który sklep będzie moim ulubionym :beer:
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.